28 кг в повече- мъка...

  • 8 026
  • 88
  •   1
Отговори
  • Мнения: 742
Здравейте, момичета,
от известно време се разхождам из форумите на БГ-мама и съм впечатлена от добрия тон и желанието за взаимопомощ, които царят тук. След като се престраших да се регистрирам, се радвам, че ще стана част от списващите тук. А причината да пиша е проблем, с който сигурно голям процент от вас са се сблъсквали. Аз съм на 29 години, имам момиченце на 2.5 годинки и, нали си е моето гардже, си ми е най-хубаво Grinning . Да , ама след като родих му отпуснах края и от чудесните 55 кг при ръст 175 преди да родя, в момента съм на 88 кг! И да се кая, и да не се - факт е , че в момента приличам на сумистка и изкачването до пети етаж например е истинско мъчение за крака, гръб, сърце... Но най-вече за самочувствието и самоуважението ми. От една страна, изпитвам постоянна вина задето не мога да си наложа воля да отслабна, от друга си казвам "абе така и така съм дебела, още един хамбургер или баничка е все тая".
Обаче край! Една сутрин се събудих и си казах: Ели, влизай в нета, виж какво правят хората да си решат проблема и се захващай. Та ето ме. Изчетох де що има сайт за отслабване и направо се втрещих от огромната информация- ми то са едни проценти, едни калории за нещо си, събирай, изваждай, дели... В момента съм по-объркана от всякога. Искам да отслабна, но не мога да се справя с това постоянно броене и смятане. Попаднах на информация за диета, която ми допада- НВД и от четири дни се старая  да я спазвам. Като начало изключих хляба, тестото и сладкото от менюто си. Започнах да правя упражнения /най-вече коремни преси/ и се надявам първия месец да сваля поне 6-7 кг.  Имам нужда от помощ. Ако някой е бил на НВД, нека сподели с какво и в какви количества се е хранил, защото като се има предвид че по цял ден съм на работа, възможностите ми да си приготвям обяд са ограничени. А около офиса е пълно със закусвални и дропс-къщи, в които едва ли можеш да си купиш качествена храна. Та така- основният ми проблем е как трябва да изглежда дневното ми меню и как, за бога, да определя дали не съм надхвърлила лимита от 1500 калории?
Май доста се отплеснах, но като за първи пост ми е простено Laughing
Благодаря ви предварително.

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Писах ти на лични.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 851
мацка горе главата
аз при ръст 175 като твоя
нормално бях 67кг
после забременях
в деня на раждането бях 104
отслачвам сега прогресивно
така че желая ти
инат!
това е
стискам палци Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 46 508
Само да ти пожелая успех в начинането. И аз съм на това дередже  Laughing  До тук съм -6 кг. и продължавам, няма начин  Grinning

# 4
  • Велико Търново
  • Мнения: 279
Ще се справиш - инат и спорт му е майката  Simple Smile

Аз при първата бременност бях наддала 40 кг - 0т 58 хооп 100 влязох да раждам. след това се въртях около 82-83.
тогава нямаше Нет и единственото ,което чувах от близките си беше :" Ами нашия род е така,какво да се прави " .И аз се опитвах да свикна с мисълта ,че на 24 години и цял живот ще съм слон. И така 3 години, после се стреснах ,започнах  диета и фитнес , изпълнена с недоверие и съмнения изобщо не следях резултати . След 4 месеца бях 61-2 кг , запалих се и по фитнеса и оттогава тренирам редовно 7 години.
Сега с втората бременност наддадох 16 кг,от които с раждането смъкнах само 5 ,а докато кърмех бях започнала и да качвам.
От 14 февруари се храня според режим,доста подобен на НВД и съм - 5 кг, лошото е ,че още нямам време да тренирам, но и това ще стане.


Така че - горе главата, и не забравяй, че по-бавно свалените килограми се запазват по-трайно.

Ще се поддържаме !
 Simple Smile   Успех !!!

# 5
  • Мнения: 6 315
Цитат на: THERION
мацка горе главата
аз при ръст 175 като твоя
нормално бях 67кг
после забременях


Аз като теб, само дето не знам колко бях в деня на раждането Wink. Но имам поне 10 кила да сжалям и сега се боря упорито с тях!

Ще се вталим, няма къде да ходим! Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 3 091
само инат и воля са ти необходими! желанието го имаш - така че УСПЕХ!!!
аз качих 20 кг. и при мен се свърши с хубавото дупе и 49г., но свалих 18 кг. за два месеца! И ти ще свалиш - ще видиш!

# 7
  • Мнения: 742
благодаря ви за подкрепата )))
а дали мога да си правя от бульоните на кубчета и от готовите супи - не знам дали вътре не слагат и захар? Което автоматично ще ми прецака НВД-режима?

# 8
  • Мнения: 356
Кураж мила. И аз съм от групата на слоновете. Висока съм 160 см., а тежа 75 кг. Имам да свалям само 25 кг. Още кърмя, но започнах с разделно хранене, изчетох хиляди диети, сега търся удобен за мен фитнес-център и като отбия малкия /средата на май/ започвам. Понижено самочувствие при мен е мека дума, защото на всичко отгоре съпругът ми изглежда като манекен и представяте ли си аз слонът как се чувствам до него.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 851
Цитат на: andulina
Кураж мила. И аз съм от групата на слоновете. Висока съм 160 см., а тежа 75 кг. Имам да свалям само 25 кг. Още кърмя, но започнах с разделно хранене, изчетох хиляди диети, сега търся удобен за мен фитнес-център и като отбия малкия /средата на май/ започвам. Понижено самочувствие при мен е мека дума, защото на всичко отгоре съпругът ми изглежда като манекен и представяте ли си аз слонът как се чувствам до него.


абре кака, я горе главата
я ги виж какви лентички си ги наредила хубави с гъбки и лаленца Wink
в подписа
а ти щше ми говориш за "понижено самочувствие"
смело напред и тва е  Wink

# 10
Миличка, моя съвет е да започнеш постъпенно. Ако доскоро не си се ограничавала за организма ще е голям стрес да минеш директно на строга диета. Първо спри хляба, тестеното и сладкото. После намали и мазното. Чети повече книжки за диети, разделно хранене и т.н. за да бъдеш мотивирана, иначе пак ще се отпуснеш. Включи движение (тичане, колело, плуване) и така с постоянство ще свалиш.  Всичко зависи от теб и мотивацията е най-важна. Желая ти късмет!

# 11
  • Мнения: 182
Ето тук има много неща за такава диета, тренировки и всичко останало,надявам се че ще ти е полезно. Успех в начинанието всички май се борим с килцата Mr. Green http://spidersport.com/forum/viewforum.php?f=4

# 12
Здравеи мамче.Аз също имах като твоя проблем,но с упоритост се  справих и за 2 месеца отслабнах 7 кг.Посетих една много добра диетоложка и тя ми препоръча една диета с разделно хранене при която не се ограничаваш от никаква храна ,а просто спазваш правилен начин на консумадия. Бих ти дала рецептата,но при всеки организъм се възприема различно затова ще ти дам нейният телефон,ако искаш се свържи с нея.Няма да съжаляваш.0888370922 Д-р Байкова

# 13
  • София
  • Мнения: 2 851
Цитат на: Anonymous
Здравеи мамче.Аз също имах като твоя проблем,но с упоритост се  справих и за 2 месеца отслабнах 7 кг.Посетих една много добра диетоложка и тя ми препоръча една диета с разделно хранене при която не се ограничаваш от никаква храна ,а просто спазваш правилен начин на консумадия. Бих ти дала рецептата,но при всеки организъм се възприема различно затова ще ти дам нейният телефон,ако искаш се свържи с нея.Няма да съжаляваш.0888370922 Д-р Байкова


и аз съм при Байкова  Flutter

# 14
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
миналата година реших да спирам цигарите, пих табекс и около един месец продължи моята война, тогава качих 4 кг, в сравнение с твоите и с килограмите, които ще имам да свалям след като родя е нищо, но: започнах да ходя на фитнес, не съм се преуморявала страшно много 2-3 пъти седмично по 1 час. треньора там ми каза да взема Л-карнитин и ми даде схема по която да го пия /не я помня точно/, води се хранителна добавка и мисля че ми помогна, но намалих и храната, не спрях да се храня точно обратното до тогава не закусвах. важното за този препарат, че се пие само когато се натоварваш физически, но мисля че и разходките с количката и вдигането и носенето на бебенце също се приема за натоварване  така че смятам че пак ще го взимам.

# 15
  • Мнения: 3 200
Цитат на: ellyst

Та така. Ако има друг на НВД, нека сподели опит и резултати)))


Какво е НВД?

# 16
  • Мнения: 742
нисковъглехидратна диета- никакъв хляб, картофи, ориз, боб, сладкиши,захар и т.н. Но спокойно хапваш яйца, меса, риба, майонеза, мляко, сирена, кашкавал, зеленчуци/най-вече зелени/ без моркови, сметана, салами/с произход, а не тъпкани със соя, рога и копита/. Не чувстваш глад, защото си хапваш начесто .

# 17
  • Мнения: 558
Evpraksia, НВД  е ниско въглехидратна диета,


За първите 4 дни на  НВД без абсолютно никакви въглехидрати свалях по 1 кг на ден. После оба3=4е ка4их въглехидратите- пак ограни4ени де, и свалях по 0.5 кг на ден. Понеже кърмя съм си позволявала от време на време отклонения, даже и за по 1 сеедмица...
по време на отклоненията си върнах 1-2 кг само, така 4е като цяло съм доста доволна. мисля 4е ако направя по-строгия вариант за по дълго време ше има страхотен ефект но засега не мога да си го позволя. И още нещо- миналата седмица бях на зелева супа- отслабвах както при НВД  но с доста по-голям глад и усилия така 4е на 6ия ден се отказах- от утре съм пак на НВД
УСПЕХ И НА ТЕБ!

# 18
  • Мнения: 3 200
Мерси за информацията, момичета, само че аз мисля да изчакам, защото още кърмя

# 19
  • Мнения: 26
даwаj смело!!
аз със първата си бременност качих "само" 15 кг. но те бяха най-трудно свалените в живота ми Embarassed
Сега съм се зарекла че няма да си позволявам да се отпусна обаче Laughing
Ето ти един линк - има хубави хранителни режими и упражнения, освен това много нахъсва  Wink http://www.tialoto.bg/
УСПЕХ!

# 20
  • Мнения: 2 142
Смело напред към "мъникенските" размери !:wink:
Дълго време бях в твоето състояние. При ръст 174, тежах 53кг, по-време на бременността качих завидните 35кг!!! С раждането не свалих нищо....имах чувството че не съм родила Cry Сега съм 62кг, с надеждата че отслабвам!   261uu
Успех!

# 21
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Тази пробвали ли сте я Arrow
http://karm-krag.bol.bg/04-04/24_1.html

# 22
  • Мнения: 2 142
Цитат на: biliana333
Тази пробвали ли сте я Arrow
http://karm-krag.bol.bg/04-04/24_1.html

Виждала съм я тази диета, но ми е непосилно да я спазвам. Не си падам много по месото, предпочитам без него, а като откажеш и млечните произведения -то си е пост.

# 23
  • Мнения: 742
Цитат на: biliana333
Тази пробвали ли сте я Arrow
http://karm-krag.bol.bg/04-04/24_1.html


това всъщност е агресивен вариант на нисковъглехидратната диета/НВД/. Много по-трудна е за спазване, защото почти няма храна която да не съдържа макар и минимално количество въглехидрати.  Колкото до изключването на млечните храни- не ми се вижда добра идея... Лично аз предпочитам НВД, най-ми пасва на вкуса. Но хора разни)))) Още един плюс за избягването на подобни рестриктивни режими и в полза на  НВД е, че последната е не само диета/чрез ограничаване на калорийния прием/, но и начин на хранене - след като си свалил излишните килограми, можеш да започнеш да поемаш нормално количество калории на нисковъглехидратен принцип.

п.п. Имам чудесна екселска таблица със списък на хранителни продукти и тяхното съдържание на мазнини, белтъци и въглехидрати, съответно с формула за изчисляване на количеството калории- ако някой проявява интерес, мога да му я пратя на мейл.

# 24
  • София
  • Мнения: 5 828
моля прати ми я на ЛС, защото не съм много наясно с това какво и колко може да се яде

# 25
  • Велико Търново
  • Мнения: 279
Цитат на: ellyst


п.п. Имам чудесна екселска таблица със списък на хранителни продукти и тяхното съдържание на мазнини, белтъци и въглехидрати, съответно с формула за изчисляване на количеството калории- ако някой проявява интерес, мога да му я пратя на мейл.


Много ще съм ти благодарна ако можеш да ми я изпратиш на desyvel@yahoo.com

# 26
  • Мнения: 356
Цитат на: biliana333
Тази пробвали ли сте я Arrow
http://karm-krag.bol.bg/04-04/24_1.html

И аз го гледах този вариант и твърдо съм решила да започна с него, а после да премина на по-мекия вариант НВД. Имам да свалям 25 кг. и само с "меки" варианти няма да стане, а не ми се чакат 3 години за да се харесам.

# 27
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Цитат на: ellyst

п.п. Имам чудесна екселска таблица със списък на хранителни продукти и тяхното съдържание на мазнини, белтъци и въглехидрати, съответно с формула за изчисляване на количеството калории- ако някой проявява интерес, мога да му я пратя на мейл.

Може ли и на мен:
anuschka@abv.bg
Благодаря!

# 28
  • Мнения: 356
Цитат

п.п. Имам чудесна екселска таблица със списък на хранителни продукти ...

Ако може и на мен anethen@abv.bg

# 29
  • Мнения: 742
момичета, до половин час ви пращам таблицата на посочаните мейли )) малко сложно изглежда , но не е )) успех))

# 30
  • Мнения: 742
готово. Пратих ви я. Ако някой не е наясно - да пита))))

# 31
  • София
  • Мнения: 5 828
получих я , благодаря

# 32
  • Мнения: 742
МАМИ, ЧЕТИРИ КИЛА ЗА ЧЕТИРИ ДНИ! УРА!
В петък се теглих - 88. Тази сутрин- 84!

# 33
  • Велико Търново
  • Мнения: 279
Цитат на: ellyst
МАМИ, ЧЕТИРИ КИЛА ЗА ЧЕТИРИ ДНИ! УРА!
В петък се теглих - 88. Тази сутрин- 84!


БРАВО-О-О !!!
Все така да продължаваш !
Благодаря за таблицата , получих я.
И аз днес съм щастлива, защото кантара показа 69 кг - минах психологическата граница на 70-те кила (тръгнах от 76). И ми стана едно х-у-у-у-убаво  Sunglasses
Има няма още 2 месеца и ще взема да си  докарам  старите килограми. Simple Smile

# 34
  • Варна
  • Мнения: 956
ellyst моля те прати ми и на мен, че вече съм се отчаяла от диети  ooooh!

nikol58@rambler.ru

# 35
  • Мнения: 488
Искам и ааааз! Таблицата...
ellyst, ако не ти е проблем, моля те прати ми я на

miaou@mail.bg

благодаря ти!

# 36
  • Мнения: 3 200
Може ли и на мен:
evpraksia@mail.bg

# 37
  • София
  • Мнения: 4 423
Може ли и на мен? Embarassed

# 38
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
ellyst,ако не те затруднявам много,моля те и на мен Praynig

mira_bezus@abv.bg

# 39
  • Мнения: 15
Моля те прати я и на мен, че да заприличам на човек! Е-маила е stall@abv.bg

# 40
  • Мнения: 2 006
Цитат на: ellyst
МАМИ, ЧЕТИРИ КИЛА ЗА ЧЕТИРИ ДНИ! УРА!
В петък се теглих - 88. Тази сутрин- 84!
Абе аз все 4ета за нвд и уж съм наясно,а свалям по кило на седмица,но кажи моля те как го направи този номер Thinking Какво ядеш?

# 41
  • Мнения: 742
Цитат на: bubolina
Може ли и на мен? Embarassed



ще я пратя на всички))
дай ми мейл))

# 42
  • Varna
  • Мнения: 103
Искам и аз, моля Praynig
nevenab@mail.bg

# 43
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Цитат на: ellyst
нисковъглехидратна диета- никакъв хляб, картофи, ориз, боб, сладкиши,захар и т.н. Но спокойно хапваш яйца, меса, риба, майонеза, мляко, сирена, кашкавал, зеленчуци/най-вече зелени/ без моркови, сметана, салами/с произход, а не тъпкани със соя, рога и копита/. Не чувстваш глад, защото си хапваш начесто .

А ние вегитарянците, какво да ядем???  Sad  То с тези диети пълни с месо?

# 44
  • Мнения: 742
абсолютен вегетарианец ли си ? Защото ако ядеш риба, яйца и млечни продукти, можеш да се пробваш с НВД.
Един приятел се шегуваше, че пилето било половин зеленчук)  Stuck Out Tongue ))))

# 45
  • Мнения: 742
Цитат на: A.A.M.Belev
Цитат на: ellyst
МАМИ, ЧЕТИРИ КИЛА ЗА ЧЕТИРИ ДНИ! УРА!
В петък се теглих - 88. Тази сутрин- 84!
Абе аз все 4ета за нвд и уж съм наясно,а свалям по кило на седмица,но кажи моля те как го направи този номер Thinking Какво ядеш?


ами каквото ми се прияде, ама смятам калориите)) вчера например:
закуска- три лъжици овесени ядки + 250 гр. кис.мляко 3.6%
чаша кафе без захар

обяд- 250 гр. пиле с извара и гъби на фурна,
чаша кафе без захар

следобед -  фъстъци 50 гр.

вечеря - яйца на очи/1 бр/, 50 гр. сирене и десетина маслинки

и после едно пакетче слънчоглед/100гр./ докато гледах мача  Embarassed

през целия ден се лигавих с една кофичка кис.мляко- ако усетя че искам нещо да сложа в уста , бухам две-три лъжици.

Избягвайте нискомасленото мляко, че го тъпчат с нишесте- аз съм доволна от Елена 3.6% и На баба 4.5 % . А Данон е толкова мляко, колкото аз съм геврек.

# 46
  • София
  • Мнения: 4 423
Цитат на: ellyst
Цитат на: bubolina
Може ли и на мен? Embarassed



ще я пратя на всички))
дай ми мейл))
merian_10@abv.bg

# 47
  • Мнения: 742
готово ))) Виж си мейла)))

# 48
  • София
  • Мнения: 4 423
Цитат на: ellyst
готово ))) Виж си мейла)))
Много благодаря!  love001

# 49
  • Мнения: 934
Цитат на: ellyst

ще я пратя на всички))
дай ми мейл))


И аз, и аз...., моля!

b_krusheva_md@yahoo.com

П.С. Не знам защо излиза адреса така, но между b и krusheva и md има долни тирета!

# 50
  • Мнения: 781
Ако може и на мен една табличка на ralitza03@abv.bg Simple Smile  и да попитам влияе ли НВД на кърменето Confused:  и аз от качените едва 15 кг през бременността още си влача 10 и съм се скофтила яко Imp

# 51
  • Мнения: 95
може ли и на мен таблицата

snejanka_koleva@abv.bg

# 52
  • Мнения: 742
Цитат на: ralitza03
Ако може и на мен една табличка на ralitza03@abv.bg Simple Smile  и да попитам влияе ли НВД на кърменето Confused:  и аз от качените едва 15 кг през бременността още си влача 10 и съм се скофтила яко Imp


Във сайта от който черпя инфо за НВД/www.spidersport.com/, има въпрос дали може да се прилага НВД по време на бременност - отговора е категорично да. Ти с нищо не лишаваш организма си, просто ядеш по определен начин. За кърменето обаче не знам дали не е по-добре да изчакаш с намалянето на калориите- ако почнеш да приемаш по-малко от необходимите ти калории може и да ти спре кърмата? Иначе няма никаква пречка да прилагаш НВД като режим на хранене по време на кърмене, като приемаш храна в достатъчно количество и калории , за да задоволи дневните ти нужди. Просто като не дадеш въглехидрат на организма, той ще използва като гориво за енергия мазнините по тялото ти и дори при този вариант мисля че ще започнеш да слабееш.

# 53
  • Мнения: 558
Цитат на: ralitza03
Ако може и на мен една табличка на ralitza03@abv.bg Simple Smile  и да попитам влияе ли НВД на кърменето Confused:  и аз от качените едва 15 кг през бременността още си влача 10 и съм се скофтила яко Imp


Адашке, аз кърмя и съм на НВД- вярно е 4е от време на време правя паузи в които увели4авам въглехидратите за да не е много рязко- това не се е отразило на кърмата нито на бебето. Оба4е мин седмица реших да направя зелевата супа и кърмата определено намаля!

# 54
  • Мнения: 15
Здравейте! Аз също бях на зелевата супа, и да ви кажа честно свалих за 1 седмица 2 кила. Кърмя още и даже ми се увеличи кърмата, но не знам дали има връзка м/у двете неща. Абе аз искам да питам с НВД може ли да се  ядат супи и манджи, и какви? Иначе на теория знам кои неща се ядат и кои не, но някой може ли да напише някакво примерно менu за деня, така както се храни? Мерси!!!

# 55
  • Мнения: 1 547
ох, не си е работа


качих общо 25 за цялата бременност, с раждането не свалих грам!!!!,  #Puppy dog сега кърмя и продължавам да стоя 95 кила на ръст 172! ад и ужас! а смятам да кърмя колкото е възможно по-дълго, но не се понасям такава

ellyst, може ли и на мен да ми пратиш таблицата?
ще опитам, но дано не се отрази на количеството кърма...

smurfieta@gmail.com

благодаря ти! а на теб пожелавам успех и упоритост!

 Sunglasses

# 56
  • Мнения: 114
Може ли и аз да помоля за таблицата..
tra_e@yahoo.de
и успех в борбата, знам, че е безмилостно жестока! Wink

# 57
  • Sofia
  • Мнения: 127
може ли и на мен таблицата? много ще съм благодарна.
masa@mail.orbitel.bg

# 58
  • u doma
  • Мнения: 170
може ли и на мен таблицата , че и аз имам много за сваляне ekaterina_ionkova@abv.bg

# 59
  • Мнения: 1 428
Здравейте и от мен.И аз имам още излишни килца и от няколко дни съм на диета.Едновремено с това отказвам и цигарите и вярвайте ми,че ще се пръсна от напрежение,но съм ината и упорита и мисля да се справя и с двете неща наведнъж.Пожелайте ми успех,защото задачата ми е доста трудничка.

# 60
  • Мнения: 82
Успех!
Но щом си ината и упорита, и без това ще успееш Grinning
Много много много късмет и в двете начинания Heart Eyes

# 61
  • Мнения: 94
Ако може и на мен да пратиш таблицата,много ще съм ти благодарна,maguna@abv.bg Embarassed

# 62
  • Мнения: 266
С риск да стане нагло вече... но моля те прати и на мен тази таблица

tsveti_j22@yahoo.com (буквата след долното тире е "j")

Много благодаря предварително  Grinning  Grinning  Grinning

# 63
Може ли и на мен таблицата моляяяя че вече се отчаях с тези килограми - ktod@abv.bg Cry

# 64
  • Варна
  • Мнения: 632
Lele kak me ambicira Simple Smile)) Az ni6to ne znaia za tazi dieta,no sega 6te zapo4na da 4eta ,pak i 6tom se iadat mle4ni produkti[az gi obojavam],zna4i e to4no za men.Az ka4ih 10 kg.za edna godina ot otkazvaneto na cigarite,posle svalih 7kg. na le4eben glad i sled zahranvaneto za edna sedmica ka4ih 10,to4no v tozi prekrasen moment zabremeniah i ka4ih o6te 20, s rajdaneto svalih 13,sega si me predstavete 1.70sm. 80 kg.No poneje karmia iam vsi4ko i me e strah,ne samo,4e moje da mi spre karmata ami i ot tova,4e po vreme na dieta organizma se pre4istva i otdelia mnogo toksini,a te otivat v karmata??? No vse pak moje li i na men tabli4kata,niama zna4enie koi 6te mi ia izprati ve4e tolkova mnogo mami ia imate:)
Uspeh na vsi4ki!!!

# 65
  • Варна
  • Мнения: 632
uff zabravih da si napi6a e-mail-a Simple Smile
juji_77@abv.bg
Blagodaria predvaritelno Simple Smile!

# 66
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
ми ако може...и аз я искам тая табличка...та ако не те затуднявам много...svetla_kop@mail.bg

# 67
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Здравейте и от мен. Може ли и аз да помоля за табличката - gerry@nhif.bg

# 68
  • Мнения: 742
момичета, пратила съм я на всички, които поискаха- ако някой не я е получил, нека ми пусне ЛС, ще я пратя отново.

# 69
  • Мнения: 10 758
Може ли и на мен да ми я пратиш таблицата
iivet@abv.bg

# 70
  • Мнения: 353
Може ли и на мен?
 Embarassed
tutunia@hotmail.com
Мерсиi предварително!

# 71
  • София
  • Мнения: 1 544
ellyst, моля те сподели какви са резултатите до сега , че току що видях темата и много ме заинтригува . Ако още я имаш табличката пусни ми я на raly75@yahoo.com

# 72
  • Мнения: 1 680
Ще ми пратиш ли и на мен таблицата boneva@zelmart.com

Благодаря!

# 73
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Хаайде на таблицитеее!! Горещи, парят! Whistling
iveta@mail.bg

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Всички са чували за разделното хранене или за диетата на Шелтън.
Ето малко инфо и ТУК на кратко.

# 75
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Може ли и аз да се наредя на опашката bowuu

milenika@abv.bg

Благодаря предварително!  bouquet

# 76
  • Мнения: 157
оооооооооооооооь радвам се 4е и аз не сам сама.аз сам на 24г.имам 2 деца.при парвото забременняване ка4их 20кг,успях да ги сваля за 2г.при втората бременност запо4нах от 54кг с ръст 165см. и ка4их 30 кг.детето ми стана на 7м.и аз свалила само 4кг.а наистина се боря,но за сега ни6то.

# 77
  • Мнения: 171
Може ли и на мен  Embarassed - kalinkata_ani@yahoo.com

# 78
  • Варна
  • Мнения: 289
Май само аз останах, която нямам таблицата........ако не те затруднява? Rolling Eyes Мерси! Laughing

haliotis@abv.bg

# 79
  • Мнения: 208
Gore6ta molba i ot men za ZLATNATA TABLI4KA.Izvinqvai za nahalstvoto,predvaritelno ti blagodarq! jafa@abv.bg newsm17 smile3525

# 80
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 663
И аз след Искричка да се наредя на опашката  Blush
Ellyst мила, ти стана като пощенски куриер. Ама каузата е благородна  Mr. Green
sitopechat@yahoo.com

Иначе аз попаднах на този сайт, и тук има едни таблички, незнам дали също ще свършат някаква работа:
http://www.daotslabnemzaedno.com/Content.php?PageID=217&lang=1&wsID=11

# 81
  • In transit
  • Мнения: 11 791
И аз съм за таблицата  Embarassed

mikkey.bg@gmail.com

# 82
  • Мнения: 742
Момичета, тъй като аз отворих тая тема, се чувствам длъжна да ви се отчета - от 24 март до днес:  МИНУС 13 КГ! УРА! Имам още естествено, все пак до минус 28 ми остава доста, но съм страшно доволна от резултата си. А и разликата е видима, цялата ми визия се промени. Съответно и самочувствието ми живна Grinning Жалко че не се сетих да се снимам като започвах. animal085

Понеже нямам възможност да влизам често във форума, ми е проблем да следя кой иска таблицата. Съжалявам , ако някой е чакал напразно, сега видях че има доста желаещи. Не знам как да я кача на страницата, та да можете да си я дърпате директно от тук. Ако някой ми каже как - с удоволствие ще го направя.   bouquet 

# 83
  • Мнения: 3 461
И на мен,и на мен,моля.... Grinning

# 84
  • u doma
  • Мнения: 170
Много се извинявам, обаче искам да ви помоля отново да ми изпратите тази таблица, но на адрес sad_eyes_f@abv.bg! Благодаря предварително!

# 85
  • UK
  • Мнения: 3 959
Хм... Аз пък не съм мама но имам подобен проблем. Нямах нерви да чета цялата тема. Някой ще обясни ли за каква таблица става дума? И, ellyst определено ще ти е доста по лесно да я качиш, виж колко хора я искат. Всъщност изкушавам се да поискам и аз, трябва да симулирам някаква дейност пред половинката, и какво по хубаво от това да покажа че съм търсила нещо... И че съм намерила. Направо ще е възхитен от мен... Но наистина ти препоръчвам да я качиш, иначе има с дни да я пращаш тук и там... nea_orlean@yahoo.com ако все пак решиш да я пратиш...

# 86
  • Мнения: 742
момичета, изпратила съм  я на всички, дали адрес.. Ако някой не я получи, да ми пусне ЛС

# 87
  • София
  • Мнения: 1 544
Благодаря за табличката. Аз изрових темата Embarassed и повлякох крак за таблицата. Дано да ни помогне и на нас. Благородно ти завиждам за свалените кг. Честито. Пожелавам всички да се хвалим по- често.

# 88
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз не съм я получила...

Общи условия

Активация на акаунт