Какви якета ще се носят тази есен?

  • 7 309
  • 58
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 081
Здравейте!

Чудя се какво яке да си взема за есента-кожено, от плат, какъв цвят, какъв модел(нещо по-спортно ми се иска да е)...Миналата есен пропуснах, защото бях още дебела след раждането, но тази есен съм решила да ходя вече с дънки:) нямам грам време да обикалям по магазините(то пък във Варна едни магазини...), иначе преди се е случвало я от София, я от чужбина да се сдобия с нещо модерно, оригинално, и на сносна цена. Затова сега разчитам на вас да ме светнете за модните тенденции:)

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 838

това не е много спортно, но ми грабна очите  Peace

# 2
  • Мнения: 3 782
Ще следя темата. В събота обиколих магазините,но само едно якенце ми грабна окото.  Беше по-скоро спортно, с повече ципове,но не големи, едноцветно и със сваляща се качулка. Но си мися, какво ще е подходящо и за всекидневието и за по-такива случай.

# 3
  • Мнения: 3 622
Не че от пролетта нямам черно и кафяво, но ако си взема ще е такова което на мене ми харесва, да ми отива и ще го съобразя с другите ми дрехи в гардероба  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 1 176
Колкото и голям избор да има, за мен модата на дънковото яке никога няма да отмине  Grinning умирам за дънкови якета.

# 5
Както и според мен модата на късото вталено черно кожено яке никога не отминава Peace

# 6
  • Мнения: 9 063
Колкото и голям избор да има, за мен модата на дънковото яке никога няма да отмине  Grinning умирам за дънкови якета.
И аз, обаче никога не мога да си намеря такова, което да ми става Confused

По темата: не се съобразявам с модните тенденции, просто защото рядко нещо модно ми стои добре. Обличам се според вкуса си.
Иначе, аз много обичам такива плетени жилетки, стилни - за есен много ми допадат.

# 7
  • Мнения: 2 035
Както и според мен модата на късото вталено черно кожено яке никога не отминава Peace
И аз така мисля  Peace Даже вече се сдобих с такова   Laughing

# 8
  • Мнения: 1 165
Късите със сигурност ще са на мода.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 3 415
mari6a77, и на мен ми харесва...много е различно от всичко масово...каква марка е... Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 7 097
Както и според мен модата на късото вталено черно кожено яке никога не отминава Peace
И аз така мисля  Peace Даже вече се сдобих с такова   Laughing

Мдааа, със сигурност ще се носят и този сезон  Peace
Аз също си взех и съм много доволна  Grinning
Мисля, че както при обувките и ботушите, така и при връхните дрехи модата е благодатна /откъм модели и разнообразие/.

# 11
  • Мнения: 1 120
mari6a77, и на мен ми харесва...много е различно от всичко масово...каква марка е... Peace

намерих го   http://www.net-a-porter.com/Shop/Clothing/Jackets&pageNumber=1
забелязах,че шлиферите са много модерни.те още миналата зима наизлязаха,но сега ги срещам масово

# 12
  • Мнения: 5 980
Както и според мен модата на късото вталено черно кожено яке никога не отминава Peace
Дам, пролет или есен, често срещам жени с такива якета, даже мисля да си взема едно такова... Rolling Eyes

# 13
  • DE
  • Мнения: 967
Ууу, миналата зима си купих. Толкова го харесвам, че нямам търпение да дойде зимата! Laughing

# 14
  • Мнения: 5 980
Какво е това Ууу, дръж се малко по възпитано..... А би ли показала якето си? Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт