Колко е опасно ако объркам предписаното хомеопатично.

  • 730
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 164
Здравейте.От скоро водя бебо на хомеопат.Случи се така че при последните 5 дни в които трябваше да  пием лекарството вднъж на ден, аз първите три дена обърках гранулките и без да искам съм давала беладона 30CH, която бях взела  за да я имам ако се наложи.Та в крайна сметка съм давала само по веднъж от нея на ден и то по 3 гранулки.После си продължих по схемата.Въпросът ми е направих ли беля и колко голяма ако е така.Благодаря на всички.

# 1
  • Мнения: 1 559
Здравей, Нетка! Hug

Колко време мина откакто дава Беладона?
Забеляза ли някаква промяна в бебока след приемите?
Ако в следващите 2 дни си му давала конституционалното лекарство, което хомеопатът е предписал, "беля" би трябвало да няма.
Все пак звънни на хомеопата да обсъдите случилото се.

Малко офф топик: Радвам се, че намираш време да влизаш тук.  Grinning

# 2
  • Мнения: 164
Когато давах беладоната не знаех и не съм наблюдавала особено как е, но тогава започна да се събужда по-често през ноща и като цяло стана по-неспокоен,ревеше без причина.Даже се учудих как се промени изведнъж,но не ми дойде на ум че може да съм объркала хомеопатичното.Понеже други гранулки с такъв цвят нямам-той е лилав и си бях сигурна в себе си.Но в аптеката реших да взема и белодната а после забравих, понеже тогава много бързах.Сега вече 5 дена пие неговот си лекарство.Хомеопата ни ни каза /след като му казах всичко/да пием още 5 дена.Май заради грешката и да се чуем.Не знам какво друго.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Споко нищо фатално няма да стане.До колкото знам тази концентрация беладона е за много висока тем. и против гърч.

# 4
  • Мнения: 164
Благодаря много за инфото.Да за температура е, взех го да имам за всеки случай понеже щях да съм извън града.Ами лекарката  ни каза да пием още малко време и от днес да спрем .Аз се притеснявам малко понеже сега много духа навън и ние като излезем след това нослето му пак хърка.Но за сега ни казаха да изчакаме малко без да давам нищо. Дано да се оправи вече този нос.Simple SmileПОздрави на всички мами.

Общи условия

Активация на акаунт