RAXEVSKY - супер яко

  • 4 125
  • 69
  •   1
Отговори
Май наистина съм пристрастена към марката. Хайде споделете - вие купувате ли си RAXEVSKY.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 176
Не съм, но в магазина на Гурко съм влизала, има готини неща, да. Grinning

# 2
  • Мнения: 1 368
Розалия защо ми намирисва малко на реклама твоя пост?  newsm78
Не че нямам мнение по темата, но не е коректно някак си , а и не си регистрирана....

# 3
  • Мнения: 4 202
Никога повече няма да вляза в техен магазин.
Дори бях пускала тема за една случка от преди 2 месеца.
Такова отвратително отношение никъде не бях срещала.
Сека като се присетих пак ми се вдигна кръвното...

# 4
Я па ти - направо ме учудваш - защо ли им е реклама на raxevsky.
А и ако имах някаква лична полза от такава реклама, едва ли щях да имам време да дремуцам тук и да си чеша езика с разни майчици.
поводът е спорът с мъжа ми Raxevsky или не.
А и наистина съм фенка

# 5
  • Мнения: 4 916
На странни теми спорите с мъжа ти.
И все повече будиш подозрения за спам.

# 6
# 7
  • Мнения: 511
Не, не купувам. И тук не са само "разни майчици". За нерегистриран потребител груб език вадиш Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 228
Само една рокля имам. Купувах я преди 3-4 години когато бях кума. Хубави неща има там.  Wink

http://img185.imageshack.us/img185/3904/dsc01826sr9.jpg

# 9
  • Мнения: 4 447
Хубави неща, но прекалено скъпи.

Целта на темата е да се изфукаш или? newsm78

# 10
Съжалявам ако някого съм обидила и смутила с писанията ми. Млъквам по темата.
Бъдете успешни и удивителни!

# 11
Хубави неща, но прекалено скъпи.

Целта на темата е да се изфукаш или? newsm78
Нещо последно :
Относно фукането - имам доста по-стойностни неща , с които мога да се фукам, а не само с това, че харесвам красивото.

А относно цените - в Пловдив има нов outlet на Raxevsky - от там можете да се облечете на съвсем прилични цени.

# 12
  • Мнения: 4 447
Хубави неща, но прекалено скъпи.

Целта на темата е да се изфукаш или? newsm78
Нещо последно :
Относно фукането - имам доста по-стойностни неща , с които мога да се фукам, а не само с това, че харесвам красивото.

А относно цените - в Пловдив има нов outlet на Raxevsky - от там можете да се облечете на съвсем прилични цени.

Кво значи прилични цени?  Thinking

# 13
  • Мнения: 4 202
А относно цените - в Пловдив има нов outlet на Raxevsky - от там можете да се облечете на съвсем прилични цени.

А дано само обслужването не е като в София, че ако ще и златни да са дрехите за без пари, с такива продавачки са за никъде  ooooh!

# 14
  • Мнения: 9 095
А относно цените - в Пловдив има нов outlet на Raxevsky - от там можете да се облечете на съвсем прилични цени.

А дано само обслужването не е като в София, че ако ще и златни да са дрехите за без пари, с такива продавачки са за никъде  ooooh!


пропуснала съм темата с отношението, ще споменеш ли пак за какво иде реч и аз невежата тъй като не съм чувала марката, какви нещории се предлагат?

Общи условия

Активация на акаунт