Избори - София! Мъжкар до мъжкаря, левент до левента!

  • 3 112
  • 93
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 405
Бих ги огледала по потници  Wink  без дамата  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 3 405
кликайте, тук са всичките един от друг по хубав.

а тук са варненските

# 47
  • Мнения: 9 902
Трима в една тема твърдят, че Дончева е умна.....намирисва ми на конспирация Mr. Green

трима новаци, хаха.
Петинка, мерси за мнението.

# 48
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
 Mr. Green
Бойко ли ще преизбирате? Mr. Green

# 49
Само не мога да разбера кои са тези 3-ма, които твърдят,че Дончева е умна?! Това, че някой се допитва за мнението на останалите и споменава нечие име значи,че нарича този човек умен ли?! А и когато на някой не му хареса чуждото мнение е хубаво да каже защо и т.н. Нали сме тук,за да споделяме и излагаме мнението си.

# 50
  • Мнения: X
Защо пропускате Слави Бинев?  Mr. Green
Веднага го добавям!  Mr. Green
Е, не мога!  Sad много е стар първия пост)

# 51
  • Мнения: 391
И за мен Заимов е лицемер .
Мисля,че показа истинското си лице само пред Коритаров.
Преди това интервю ми правеше добро впечатление.
Сега съм с друго мнение.А наскоро от приятели научих и други неща,
които окончателно ме отблъснаха от тази кандидатура.

# 52
  • Мнения: 431
И за мен Заимов е лицемер .
Мисля,че показа истинското си лице само пред Коритаров.
Преди това интервю ми правеше добро впечатление.
Сега съм с друго мнение.А наскоро от приятели научих и други неща,
които окончателно ме отблъснаха от тази кандидатура.



Може ли по-подробно за впечатленията ти от интервюто при Коритаров?

# 53
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Много е модерно да се правят предизборни блогове и сайтове:

http://www.martinzaimov.com/

http://www.titipapazov.com/

http://www.parvanova.a.bg/bg/

# 54
  • Мнения: 3 271
А този Тити Папазов..нямам думи просто..някакав треньор по баскетбол да ни става кмет...с какво образование е този пич?!

А то пък щото Бойко Борисов какъвто е образован, умен и талантлив  Crazy ooooh! Whistling

# 55
И Тити няма, ама и Бойко ....с образование мутра:(мн дразнещо е самото му държание, винаги тежкарее, винаги нядменно:(слава богу не ми се е случавало, но имам чувството, че ако на някой гражданин му потрябва кмета...кметът ще извади патлака и ще започне да стреля:(

# 56
Аами честно казано, според мен трябва този път наистина да се пробваме да променим нещо:)и да заложим  на модерни принципи на управление, защото градовете ни наистина имат нужда от това:)
И да се вглеждаме не само в кмета, който е на пангарчето, а и в общинските съветници! Знаем ли ги сега кои са, къде са, какво правят, какво им е работното време....а нали се сещате че те могат и да прецакват, и да подкрепят кмета и също са си важни...!
Освен това, трябв да се замислим и за партиите, които стоят зад кметовете. когато една или няколко партии издигнат определен кандидат, то това ознчава, че той ще защитава именно техните идеи и приндипи на управление:)
и аз не искам всичко пак да е в ръцетена мутри, спортисти, лицемери и някви ми ей такива...

напълно съм съгласна с теб , но може би трябва да проучимдали изощо има някои такъв кандидат?!?именно по тази причина се допитах до вас за друг освен боико и тити само за тях пишете!!!

# 57
Еми да положението на Бойко се доближава до това на Тити.  Не мога да разбера как позволяват на хора без нужното образование да ръководят цяла държава.

# 58
има нещо , което ние не знаем  Grinning   но  наистина са необходими доста промени на нашта мила родина ако бат бойко би могъл да си свърши работата бих си пуснала гласа за него , но до момента според мен няма видим ефект затова именно държа да дадем шанс на някои нов!

# 59
незнам ама за тити - няма да гласувам 10000 % къде го измислиха па него по добре да бяха сложили Астор ..... иначе батети боико кво немога да кажа нищо лошо ама и нишо хубаво за него само дето нещо ни замазва очите с  малко улици ама само това а да и направи витошка пешеходна зона ( за това ЕВАЛАТА ) .... дадохме му шанс нищо не направи аре да е некои друг този път !! ( Но не и комунистите ... НЕ )

Общи условия

Активация на акаунт