Гледахте ли за извънземното същество в Аспарухово?

  • 15 901
  • 186
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 5 622
Вие се шегувате, но аз покрай тази тема две вечери поред не можах да спя.  Confused Изобщо няма да споменавам, че редовно оглеждам старателно дърветата пред нас  Rolling Eyes

Доста зловещо ми изглежда, а онова, дето е снимано с телефон, което изскача изведнъж, както е легнало на земята, си е направо инфарктодокарващо  #Shocked

# 181
  • Мнения: 985
Вие се шегувате, но аз покрай тази тема две вечери поред не можах да спя.  Confused Изобщо няма да споменавам, че редовно оглеждам старателно дърветата пред нас  Rolling Eyes

Доста зловещо ми изглежда, а онова, дето е снимано с телефон, което изскача изведнъж, както е легнало на земята, си е направо инфарктодокарващо  #Shocked
ох и аз така бях,постоянно оглеждах наоколо.Това от клипа е направо като от филм на ужасите. Rolling Eyes

# 182
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Абе дами споко, то ромка си търси, няма страшно, по бели убави моми не се заглежда

# 183
  • Мнения: 3 970
в 23,30 по нова в новините пак ще го обсъждат Laughing Ходих тази вечер в аспарухово на гости ама не го видях Joy


Вие се шегувате, но аз покрай тази тема две вечери поред не можах да спя.  Confused Изобщо няма да споменавам, че редовно оглеждам старателно дърветата пред нас  Rolling Eyes

А Бубе то далеч от нас бе Crazy по кварталите ходело Peace

Последна редакция: чт, 06 сеп 2007, 23:33 от DVV

# 184
  • Мнения: 184
Вие се шегувате, но аз покрай тази тема две вечери поред не можах да спя.  Confused Изобщо няма да споменавам, че редовно оглеждам старателно дърветата пред нас  Rolling Eyes

Доста зловещо ми изглежда, а онова, дето е снимано с телефон, което изскача изведнъж, както е легнало на земята, си е направо инфарктодокарващо  #Shocked

Споко бе не сме толкова страшни  Grinning

# 185
  • Мнения: 4 916
Вие се шегувате, но аз покрай тази тема две вечери поред не можах да спя.  Confused ...

Ако не си близо до Максуда или Аспарухово, няма страшно. ТО изглежда предпочита южните квартали - аристократ, моля ви се  Joy

# 186
  • Мнения: 3 886
Тамън мирясах и ся пак полудех .Дано поне  ако търси жена не се спре на мен Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт