Отговори
  • Мнения: 27
Здравейте, на всички, които ще отворят тази тема.

Зная, че сигурно е предъвквана много пъти, но и винаги ще е актуална. Аз изчетох много неща от архивите за детските градини и именно от там намерих координати на всички, които ме интересуват.

Молбата ми е следната. Тъй като не сме приети на ясла на нито едно от местата, на които кандидатствахме (защото не сме се ориентирали навреме, още преди раждането), то сега искам да подам документи на повече места, за да съм сигурна.

Интересува ме личното ви мнение за градини от районите на кварталите: ИЗТОК, ГЕО МИЛЕВ, ДИАНАБАД и ДРУЖБА.
Нека не ви звучи странно - ние сега си търсим жилище в някои от посочените квартали, които са в близост до местоработите ни и като цяло дори да трябва да се пътува малко не е проблем.

Много държа да има езиково обучение.

Пускам отново тази тема, защото много от мненията в архивите са стари - от преди 1-2 години повечето и може би не съвсем актуални.

Ориентирали сме се главно към държавни градини (въпреки, че можем да си позволим и частна) главно поради всеобщо разпространеното, а и предполагам не без основание мнение за по-добрия контрол. Но ако някой има добри впечатления и от частна такава ще съм благодарна да сподели и да даде координати.

Аз вече зная кои са градините (само държавните, затова моля за координати за частните) в тези квартали и ви моля да споделите мнения, ако имате такива за някоя от тях - дали препоръчвате някоя или не. Или просто да споделите мнението за градината, в която ходи вашето детенце, ако сте в някой от тези квартали.

Така ще ми помогнете да преценя в кои е да подам документи. Ще го направя до края на месеца, за да съм сигурна, че поне за градина няма да закъснеем. Едната директорка ми каза, да подаваме възможно най-скоро.

Много ще съм ви благодарна за помощта.

# 1
  • Мнения: 47 970
в гео милев ти препоръчвам освен 56 ясла, градината на ул. лидице, другите градини в квартала са  Sick

# 2
  • Мнения: 27
Благодаря ти mamavassi за полезната информация.

# 3
  • Мнения: 667
Дъщеря ми е записана в 29 ОДЗ в Изток, но отзиви нямам и все още се двуомя от другата седмица дали да я пусна там или да е в една частна в Редута - направо вече съм  Crazy

На Плиска има Питър Пан (частна, точно зад Плиска), но нещо не я одобрих аз лично. Напиши Питър Пан в google и ще намериш адреса.

На Жулио Кюри между Интерпред и Плиска има една много хубава държавна (не и знам името), там ходят децата на 2-ма мои колеги и са много доволни, но приемат много трудно.

Ако някой ми каже отзиви за 29 ОДЗ и аз ще съм ви много благодарна  Praynig

# 4
  • Мнения: 27
mamavessi, тази градина в Гео Милев далие 168-ма ЦДГ "Слънчогледи" или е нейн филиал, защото зная, че тази "Слънчогледи" (168) се намира на ул. Постоянство 9. Дали са различни?

# 5
  • Мнения: 47 970
не 168 е на коперник, има филиал до ариел театър, дъщеря ми е там в момента и никак, ама никак не я препоръчвам
тази на лидице не знам кой номер е, но там ще бъде синът ми, има басейн и е много по-добра, никога не съм чула нищо лошо за там, най-добрата в квартала!
има една "мечо пух", но там са над 35 деца в група и е безумие, иначе е с най-добра база и храна, но толкова много деца има много шум, напрежение и доста боледуват...

# 6
  • Мнения: 27
Дъщеря ми е записана в 29 ОДЗ в Изток, но отзиви нямам и все още се двуомя от другата седмица дали да я пусна там или да е в една частна в Редута - направо вече съм  Crazy

На Плиска има Питър Пан (частна, точно зад Плиска), но нещо не я одобрих аз лично. Напиши Питър Пан в google и ще намериш адреса.

На Жулио Кюри между Интерпред и Плиска има една много хубава държавна (не и знам името), там ходят децата на 2-ма мои колеги и са много доволни, но приемат много трудно.

Ако някой ми каже отзиви за 29 ОДЗ и аз ще съм ви много благодарна  Praynig

Благодаря Telma. Между Интерпред и кино Изток са 165 ЦДГ "Латинка" и 133 ЦДГ "Зорница". Като за последната (133) и аз разбрах, че май е добра.

# 7
  • Мнения: 27
не 168 е на коперник, има филиал до ариел театър, дъщеря ми е там в момента и никак, ама никак не я препоръчвам
тази на лидице не знам кой номер е, но там ще бъде синът ми, има басейн и е много по-добра, никога не съм чула нищо лошо за там, най-добрата в квартала!
има една "мечо пух", но там са над 35 деца в група и е безумие, иначе е с най-добра база и храна, но толкова много деца има много шум, напрежение и доста боледуват...


Благодаря Simple Smile

# 8
  • Мнения: 667
Питах колегите, тази, за която говорех е Латинка, а другата (133) даже не знам къде е.

# 9
  • Мнения: 481
А дали, може да се запише дете в яслата сега  newsm78 (ние се местим от друг квартал и затова не сме си подали документи) - питах в яслата на Христо Максимов, но там ми се изсмяха още преди два месеца... и съм в безизходица. А за частни ясли в района (Гео Милев), може ли малко инфо - цени и координати.

# 10
  • Мнения: 173
http://www.pitarpan.hit.bg/- това им е сайта. Ние я посещаваме от 2 -3 седмици.Е рано е още за впечатления,но като цяло съм доволна....като изключим ревовете сутрин. Cry  Иначе стаите не са много големи и двора им е малък, но ги изкарват всеки ден.

# 11
  • Мнения: 27
Благодаря, видях сайта на "Питър Пан" - цените не са свирепи. Смятам този месец да подам в повечето държавни градини в района и да видя дали бихме имали проблем с приема догодина и тогава ще помисля и за частните. Simple Smile

# 12
  • Мнения: 27
А дали, може да се запише дете в яслата сега  newsm78 (ние се местим от друг квартал и затова не сме си подали документи) - питах в яслата на Христо Максимов, но там ми се изсмяха още преди два месеца... и съм в безизходица. А за частни ясли в района (Гео Милев), може ли малко инфо - цени и координати.

Оказа се, че сме закъсняли с подаването за ясла още в началото на годината ... а за сега да не говорим.
Аз лично нямам никаква информация за частни ясли в Гео Милев, но ако попадне такава информация ще я споделя.

# 13
  • Мнения: 698
Гласувам с 2 ръце за 29 ОДЗ в "Изток". Бях доволна и от 36 ясла, но ако имам второ дете, ще го запиша направо в 29та.  Peace
Ако имаш конкретни въпроси, ще се радвам да бъда полезна.

# 14
  • Мнения: 47 970
щом синът ти е на 2 и половина, пробвай направо в градина, мечо пух и тази на лидице имат бебешки групи на 2,5 г-3 и ако имаш късмет ще го вземат
в ясла със сигурност няма да го вземат на тази възраст

Общи условия

Активация на акаунт