Отговори
# 30
  • Мнения: 3 782
Верно много ме разведрихте, тези идеи са прекрасни. Ние сме късметлии, имаме четири сезона. Трябва да им се порадваме.

# 31
  • Мнения: 9 092
Обожавам есента, а лятото е това, което ме подтиска, не мога да обясня защо..може би заради скапаните жеги, които изсмукват и последната ми силичка Confused
Есента - листата, дъждът, тъмното небе, облаците - това ме кара да се чувствам жива, уютно ми е, спокойно ми е на душата, ставам по-амбицирана, концентрирана, работя по-качествено и по-бързо.

Тъжно ми е само заради това, че вече времето никога няма да бъде същото, ако продължавам тези климатични аномалии - преди валеше толкова много, и сняг, и дъжд, а сега е едно такова странно...

# 32
  • Мнения: 516
Ето го букетът, за който споменах.

А помните ли To do листата на Анда?

"Things to do in October"
"Things to do in November"

Хайде да си направим такава и за септември. И да изпратим лятото.
Ама защо сте оставили да замре такава страхотна идея? Искам и аз да си имам такава листа.

# 33
  • Oslo
  • Мнения: 659
Винаги ми е тъжно когато си отива лятото. Обожавам го, имам усещането, че само в жегите живея истински! Мразя студа, дебелите дрехи, затварянето у дома и ледения бургаски вятър. Единственото хубаво нещо за мен през зимата е очакването на пролетта и лятото.

# 34
  • Майничка
  • Мнения: 12 581

"... а листочек с березы упал на плечо
 он, как я, оторвался от лета."

# 35
  • Bapнa
  • Мнения: 762
В края на лятото винаги има нещо тъжно.Може би защото си знаем,че идват дъждовете,мъглите,хората се затварят по домовете си, рано става тъмно....А курортния град е хубав през есента-при нас е топло до ноември почти винаги.Тогава Бургас е на бургазлии и най-много го обичам.Като че ли се разширява-прибират масите от уличните заведения,има повече въздух.Мирише на смокини.

Ехххх  Blush

# 36
  • Мнения: 5 468
Аз не страдам за лятото. Не го обичам. Въпреки почивките, въпреки морето... Имам си причини да не го обичам.
Моят сезон е зимата. Много я обичам, но искам да вали сняг, много сняг. И празниците... тази година съм обещала, че ще направя хубава елха (защото миналата година не направих) и ще купя по нещо дребно за всеки. Някакъв уют ми създава зимата.

# 37
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Мразя зимата, не харесвам и есента. Обожавам лятото и тогава се чувствам най-жива.....най-прекрасния празник за мен е Великден- тогава усещам, че идва мойто "време", че се събуждам от летаргията...

# 38
  • Мнения: 2 353
  Хем ми е мъчно, хем ми е хубаво. Особено когато задуха онзи сецифичен вятър и все ми се струва, че е март и живота започва отначало. Небето става чудно за летене Sunglasses В неделя събирахме изпопадали орехи и ги хапнахме с мед. Ще си съберем листа и ще си направим страхотни картички. И кестените, и запалените купчини листа, мириса на печени чушки...

# 39
  • Мнения: 2 550
много се радвам, че свърши
обичам да ми е хладно, а и есента е красива
не обичам сняг, защото локалното ми замръзва и нема излизане с колата
на ледена пързалка с кола, супер  Crazy

# 40
  • Мнения: 2 381
Хубава, пъстра, топла есен. Лениви неделни следобеди.
Сладко грозде и жълти дюли.
Обичам сиромашкото лято. Това е моят сезон  Heart Eyes
Не съжалявам за лятото. Научих се на търпение...щастието идва през всички сезони.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Мразя лятото да си отива! Това ми е най-гадното време на годината, докато претръпна и започна да се радвам на есента. А зимата я обичам само заради Коледа и Нова година. Мразя да ми е студено, предпочитам жегите.
Сега се успокоявам с мисълта, че с всеки изминал ден лятото приближава hahaha

# 42
  • Мнения: 753
Няма начин кръговрата си е кръговрат... и за да не ми е много 'мъчно' се навирам в ето ей такива сайтове:

# 43
  • Мнения: 2 407
Сантиментална съмняма начин, гадно ми е ,че си отиват топлите дни и идват дъждовните,но такъв е живота.
Тигърчето дай саита.
Листа на Анда е номер едно.

# 44
Есента за мен е най-депресиращия сезон - не я обичам  Naughty
Топли ме само това, че след няма и 3 месеца идва най-прекрасния
сред всички празници - Коледа  Hug

Така е  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт