Заради какво ви жегва под лъжичката?

  • 4 730
  • 66
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 710
 Ревността е коментирана много пъти тук и ще продължава да се коментира просто защото темата е вечна. Не ми се предъвква. Въпросът ми е конспектирано ако може да назовете моментите, нещата, постъпките.....и т.н които са способни да ви накарат да изревнувате партьора си.
 Примери дами, примери  Flutter
 За себе си ще кажа, че наистина съм ревнива и се опитвам да го порменя. Въпреки всичко има неща, които ме влудяват или по-скоро влудяваха до скоро. 
 Една овца го търсеше често, приятелка бре #Cussing out Елиминирах я.
 Ревнувам, непонятно защо когато ходи през два дни до тях да се видел с родителите си. Вече ходи по-рядко Twisted Evil
 Работеше преди в бар...Ама то голямо обгрижване на клиентките беше. Е, вече не рабтои в бар  Mr. Green
 Такива ми ти работи.
 Ще допълвам Mr. Green

Последна редакция: вт, 04 сеп 2007, 14:54 от Kasidy

# 1
  • DE
  • Мнения: 967
Давам пример - стоим на кафе, а той вижда някаква позната. Оставя ме сама на масата и стои при нея 10 минути. Говорят си.
Знам, че тя го харесва и се дразня точно от това! newsm78
Втори пример - ходи с приятели на море и ми носи снимка с една мацка. На снимката я е пргърнал. Питам го коя е, а той ми отговаря, че е просто позната!!! Е, как да не се дразни човек!

# 2
  • Мнения: 589
Като му гледам в компа снимките и виждам снимката на една мадама(наистина много си я бива,де),с която се е занасял в сайт за запознанства...Кога ли ще му спретна скандал на тема"Що още пазиш тази снимка?!..."

# 3
  • Мнения: 4 710
а той ми отговаря, че е просто позната!!!
Повярвай ми, ако я беше определил като " една приятелка "  щеше да е в пъти по-гадно ooooh!

# 4
  • DE
  • Мнения: 967
а той ми отговаря, че е просто позната!!!
Повярвай ми, ако я беше определил като " една приятелка "  щеше да е в пъти по-гадно ooooh!
Да ти кажа имах една (бивша) приятелка, която толкова явно му се сваляше и му звънеше по телефона да ходят на кафета!
А той я определяше като приятелка! "Ами тя ми е приятелка, какво се дразниш?" newsm78 newsm78

# 5
  • Мнения: 4 710
Еми на, да ни е ясно какъв точно смисъл влагат в подобни назовани "приятелки" Crossing Arms Абе момичета, случвало ли ви се е вкъщи мъжо да си мълчи като пукъл, а ако излезете с приятели да не спира да приказва? Много ревнувам в такива моменти Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 589
Абе момичета, случвало ли ви се е вкъщи мъжо да си мълчи като пукъл, а ако излезете с приятели да не спира да приказва?
  Оо,да...Идва ми да bash

# 7
  • Мнения: 4 710
И на мен ми става много неприятно. Интересното е че вкъщи се мълчи не защото нямаме какво да си кажем, а защото "не му се приказвало". И изведнъж сред авери, хоп и мумията проговаря Shocked

# 8
  • Мнения: 589
И даже се изцепи пред компанията:"Слушай сега,наслушай се как говоря,че като не ми се говори у дома, да не ми туманиш на главата"...Как да не му box

# 9
  • Мнения: 645
По принцип не ревнувам, но ето една случка, която ме извади от равновесие: Вървим по улицата тримата - аз, той, детето. Срещу нас върви страхотна мадама. Той се захласна, а въпросната така пренебрежително ме изгледа от долу до горе, че полудях! #Cussing out После обяснявах: Виж, знам, че си естет, ама поне когато съм с теб ако може малко по - така... ooooh!

# 10
  • София
  • Мнения: 7 097
Една овца го търсеше често, приятелка бре #Cussing out Елиминирах я.
 Ревнувам, непонятно защо когато ходи през два дни до тях да се видел с родителите си. Вече ходи по-рядко Twisted Evil
 Работеше преди в бар...Ама то голямо обгрижване на клиентките беше. Е, вече не рабтои в бар  Mr. Green
 Такива ми ти работи.
 Ще допълвам Mr. Green

Това звучи зловещо...

По принцип не съм ревнива, а към съпруга си пък съвсем /не знам защо  Thinking Той има и жени приятелки и въпреки това не ревнувам. И честно казано, не знам кое е нещото, което би ме извадило от равновесие  newsm78

# 11
  • София
  • Мнения: 7 097
Абе момичета, случвало ли ви се е вкъщи мъжо да си мълчи като пукъл, а ако излезете с приятели да не спира да приказва?

А на теб не ти ли се е случвало да се държиш по този начин - да помълчиш вкъщи, а като се видиш с приятелки видимо да се оживиш? Все пак, през времето, през което не сме се виждали с приятелите си са се насъбрали случки, които бързаме да споделим.

# 12
  • Мнения: 750
И на мен ми става много неприятно. Интересното е че вкъщи се мълчи не защото нямаме какво да си кажем, а защото "не му се приказвало". И изведнъж сред авери, хоп и мумията проговаря Shocked
МойтУ мъж пък то4но обратно... newsm78
У дома все ходи подир гъзо ми да ми бърбори нещо...дара-бара blahblahАма не му спира узтата,казва си и май4иното мляко безз да го питам...кщво бил правил на работа,къде ходил,ама какво ял за обяд...бе вси4ко си казва,4ак не ми остава  въпрос да го питам,,ама ти какво прави днес,как мина денят ти..''Казва си сам!
Даже по някога ми казва неща които яз явно пускам покрай ушите си Whistlingи после...,,Ама нали ти казах в4ера..'' Mr. Green
А на вън като излезем ако пак сме само двамата,немоем се изкажем един през друг hahaha...Но,ако има други....мъж ми говори ама не така както като сме само двамата! Thinking
Оффф...мъже! Mr. Green
А по темата.....никога не ми е давал и най малкия повод да го ревнувам!Никога! Sunglasses
Но аз си изсмуквам от пръстите разни мацки ...които го загледат по улицата за да го ,,захапя,, Twisted EvilПрофилакти4но! Mr. Green
бе....добро ми е мом4ето...мнОу добро.... Flutter!На'л си е мойто мом4е! Blush

# 13
  • София
  • Мнения: 2 840
.... Интересното е че вкъщи се мълчи не защото нямаме какво да си кажем, а защото "не му се приказвало". И изведнъж сред авери, хоп и мумията проговаря Shocked

Това е някаква заразна болест, ама с трайни тенденция към хронифициране.
И моят, откак го лепна тоя вирус, няма излекуване.

А навън...чак се облещвам и онемявам - така говори, че чак логорея го завлядява.

# 14
  • Мнения: 4 710
Нати, аз ли съм зловеща бре.... Mr. Green
Аз никога не мълча. Просто винаги имам какво да разкажа, да споделя, смях има винаги около мен. Така че, " Не, не ми се е случвало да ме удари мълчанката вкъщи и да компенсирам при срещи с приятели " Naughty

# 15
  • София
  • Мнения: 7 097
Нати, аз ли съм зловеща бре.... Mr. Green
Аз никога не мълча. Просто винаги имам какво да разкажа, да споделя, смях има винаги около мен. Така че, " Не, не ми се е случвало да ме удари мълчанката вкъщи и да компенсирам при срещи с приятели " Naughty

Ако това ще те успокои и с моя се случва мълчанката, но аз го отдавам на преумора, а и при мъжете превключването става по-трудно...Не е като при нас - да лалалосваме постоянно... Wink

# 16
  • Мнения: 2 336
Дразни ме отношението към един приятел - появи ли се забравя всички останали (не само мен и детето, а и други близки приятели). Такова пренебрежение прави впечатление. Когато го питаш обаче, споменатият приятел не бил повече от другите. Бла - бла.
Дразни ме постоянното му шегуване на сексуална основа с всички жени наоколо. Ако има да му дава някоя пари - В натура да му плати. Ако някоя е облечена по - така - не пропуска да пусне някой бисер. Знам, че не влага нищо, но като стана практика взе да ме дразни.

# 17
Давам пример - стоим на кафе, а той вижда някаква позната. Оставя ме сама на масата и стои при нея 10 минути. Говорят си.
Знам, че тя го харесва и се дразня точно от това! newsm78
Втори пример - ходи с приятели на море и ми носи снимка с една мацка. На снимката я е пргърнал. Питам го коя е, а той ми отговаря, че е просто позната!!! Е, как да не се дразни човек!

Затова при мен тези не минават. Никакво ходене на море сам, евентуално ако намеря подобна снимка, ле ле ...  Mr. Green
А ако ме остави на кефето и отиде да си говори с някаква , която го харесва, после ще се сеща години на ред за случилото се след това  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 18
  • Мнения: 1 731
Не ми е давал поводи и не ревнувам . Hug

# 19
  • някъде
  • Мнения: 4 955
преди ревнувах и имах повод.... сега не ревнувам, защото не ми дава поводи Wink...... разбрали сме се, че всеки си има глава на раменете и който каквото направи да не се сърди на другия за последствията Peace

# 20
  • Мнения: 2 792
 На мен пък ми  харесва да  забелязва и други жени, в конкурентна среда е приятно да си крайна инстанция.

# 21
  • Мнения: 295
Оставянето сама на масата е въпрос от културно естество. Нормално можеше да те попита, имаш ли нещо против да отида за малко при еди кого си. Но пък като чета целия ти постинг, май си пада малко чешит и го прави по-скоро, за да те вкара на обороти и да си погъделичка мъжкото его. Предполагам, че не ви е скучно заедно... и доста весело.
Аз пък избеснявам, когато темата автомобили вземе връх.
Иначе поводи за ревност не ми дава, аз от време на време преигравам, за да се почувства малко по-така.
На мен пък ми  харесва да  забелязва и други жени, в конкурентна среда е приятно да си крайна инстанция.
Абсолютно. Аз например също обичам да се оглеждам в мешана среда и да се убеждавам, че от моя по-по-най няма. Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 800
Имаше малко ревности от моя страна в началото Embarassed. Той поправи грешката(изхвърли всякакви неща от бившите си) и се заобичахме още повече Heart Eyes. Скъпия и той не беше от разговорливите, но така го научих, че малко в повече ми идват всичките подробности. Rolling Eyes
От тогава не ревнувам Naughty. Дадох си сметка, че с ревностите си едва ли ще го накарам да ме заобича повече или задържа при себе си. Никога не ми е давал никакви поводи,де. Сега живота е много по-лесен Hug

# 23
  • Мнения: 139
Няма такова нещо.
Предлагам пълна подкрепа на партньора в избора на работа и работна среда, срещи и време прекарано със семейството му, социални контакти и изисквам от него същата подкрепа и толерантност.
Ще ме накара някой да си сменя работата, да виждам по-рядко близките и приятелите си - няма вариант просто #2gunfire.

# 24
  • Мнения: 1 849
Никога не ми е давал поводи за ревност. Знам, че женорята много го харесват и най-вече заради подхода му към тях, но той не влага нищо в това и за мен е достатъчно. Имаме си пълно доверие. Имам си достатъчно много проблеми, за да взема да ревнувам.
Касиди, ако наистина те обича мъжът средата няма да му влияе. Ако реши да се занася с жени винаги може да си ги намери, независимо дали работи в бар или банка...

# 25
Сещам се само за един единствен път,когато ме жегна под лъжичката.Беше по работа извън града за извесно време,като се прибра вечерта като си лягаше си изключи тел./което никога не го прави/и го остави да го зарежда,сутринта реших да си зареда моя и като видях,че е изключен ме жегна и го проверих.Естествено беше се обаждал на жена веднъж,но извън БГ и аз не я познавам.Даде ми логично и задоволително обяснение.Не ми е давал друг път повод да го ревнувам,а и му имам доверие.

# 26
  • София
  • Мнения: 12 554
Дълго мислих преди да пиша в тази тема. Защото жегването си беше сериозно, въпреки че аз се опитах да го преглътна ми заседна под лъжичката. Хубавото е, че моят съпруг не ми дава поводи за ревност. Лошото е, че жегването не е заради жив човек. Което е двойно по-гадно жегване. Може би за много от вас ще се стори тъпо или детинско, но е имало моменти, когато направо полудявам. Не за друго, а защото да се състезаваш с призрак е адски кофти нещо. Понеже съм жив човек аз правя грешки. ТЯ - понеже е мъртва грешки не прави. А и човешката психика има едно свойство - когато се отнася до умрели да помни само доброто.
И оттук проблемът...Искам пак обаче да подчертая, че мъжът ми ме обича, подкрепя и доказва любовта си ежедневно.
Проблемът е в моята глава. Аз понякога вътрешно се тормозя какво би станало АКО...
Е, оплаках се...

# 27
  • DE
  • Мнения: 967
Дълго мислих преди да пиша в тази тема. Защото жегването си беше сериозно, въпреки че аз се опитах да го преглътна ми заседна под лъжичката. Хубавото е, че моят съпруг не ми дава поводи за ревност. Лошото е, че жегването не е заради жив човек. Което е двойно по-гадно жегване. Може би за много от вас ще се стори тъпо или детинско, но е имало моменти, когато направо полудявам. Не за друго, а защото да се състезаваш с призрак е адски кофти нещо. Понеже съм жив човек аз правя грешки. ТЯ - понеже е мъртва грешки не прави. А и човешката психика има едно свойство - когато се отнася до умрели да помни само доброто.
И оттук проблемът...Искам пак обаче да подчертая, че мъжът ми ме обича, подкрепя и доказва любовта си ежедневно.
Проблемът е в моята глава. Аз понякога вътрешно се тормозя какво би станало АКО...
Е, оплаках се...
Съчувствие!!!

# 28
  • Мнения: 2 563
Аз имам повод само от маман да ревнувам, особено като го привиква на разговорчета сам или го кани сам да ходи да я види. Подла жена, ама кога ще се усети, че той всичко ми казва?

Други поводи да ревнувам нямам, но ще подивея, ако видя жена да флиртува с него. Отивам и със задник и мазна усмивка я избутвам. Ако видя, че ходи в сайт за запознанства, ще спретна разговор, не ми харесва. Да ми прегръща разни мадами също ще ме вбеси. Но го виждам, че се пази - прегръща и целува приятелки бегло, а на снимки пипа само мен.  Grinning

# 29
  • Мнения: 412
На мен пък ми  харесва да  забелязва и други жени, в конкурентна среда е приятно да си крайна инстанция.
Както винаги си номер 1!!! Hug

# 30
  • Мнения: 459
Сещам се конретно за една ситуация, в която аз му звъня, той на работа. Говорим и изведнъж чувам женски глас, а той ми предава, че въпросната жена /колежка/ ми праща поздрави. Аз досега незнаех, че имат колежка. Накрая се оказа, че дамата е приятелка на техен колега. А бе с две думи всички работят заедно. Сега ще им ставаме кумове  Grinning

# 31
  • Мнения: 223
Дразня се от бившата му жена,кофти ми е..тя звъни понякога за разни неща,добре че бързо са се разделили....

# 32
  • Мнения: 4 710
Просто от чисто любопитство...Кое точно те дразни, за да си обясня защо настоящия ми партньор видимо се дразни на позваняванията на бившия съпруг?

# 33
Ако намерите петно на белите му слипове което прилича на кръв въпреки че са изпрани и не излиза ще се подразните ли ? Аз все още се чудя Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 244
Аз съм приела мъжът ми заедно с миналото му както и той мене така че като си пази снимките от 19-сет годишната си любов много важно (само да не ги разглежда с носталгия де  Mr. Green) иначе съм много ревнива и той също но никога не ми е давал някакъв сериозен повод сега че тая му се усмихнала че тоя ме закачил ми то така е по-забавно  Crazy

# 35
  • София
  • Мнения: 589
Ревността е коментирана много пъти тук и ще продължава да се коментира просто защото темата е вечна. Не ми се предъвква. Въпросът ми е конспектирано ако може да назовете моментите, нещата, постъпките.....и т.н които са способни да ви накарат да изревнувате партьора си.
 Примери дами, примери  Flutter
 За себе си ще кажа, че наистина съм ревнива и се опитвам да го порменя. Въпреки всичко има неща, които ме влудяват или по-скоро влудяваха до скоро. 
 Една овца го търсеше често, приятелка бре #Cussing out Елиминирах я.
 Ревнувам, непонятно защо когато ходи през два дни до тях да се видел с родителите си. Вече ходи по-рядко Twisted Evil
 Работеше преди в бар...Ама то голямо обгрижване на клиентките беше. Е, вече не рабтои в бар  Mr. Green
 Такива ми ти работи.
 Ще допълвам Mr. Green

Ревността е слаба черта на характера.Ревнуват хора които не са сигурни в  себе си или имат развито чувство за собственост.Опа как се изказах bowuu.Ревнива съм до мозъка на костите си #Cussing out.Но..........само когато усещам нещо че не е наред а в същото време се правят на утрепани и получавам отговори от типа на "Не е твоя работа,не знам,ще видим,може би и т.н."Това ревност ли е  newsm78
Ако е решил друга Ок, права му пътека.само искам да е искрен а не да смотава.Нито съм грозна нито тъпа имам и аз възможности Flutter.Отварям тефтера  smile3529 и глей какво става smile3540.


РАЗДАВАМ И ШАМАРИ НА КИЛО newsm65

Последна редакция: сб, 15 сеп 2007, 11:43 от Бамби03

# 36
  • Мнения: 460
мен може и ме жегва под лъжичката за моята племенница,зощото баща и ги заряза с майка и/моята сестра/мн.отдавна и дете се оправя само.т.е даста е самостоятелна и с помоща на майка си-естествено.е като се сетя за този урод/извинете/-баща и и ноправо не ме пали,ами незнам какво ми става! #2gunfire

# 37
  • Мнения: 3 611
Ревнива сьм, мьча се да го променя, но беz особен успех.
Жегва ме самата мисьл, че ме льжат.
Може би сьм станала параноичка...
... или льжците покрай мен се увеличиха...

Примери няма да давам... не че нямам материал zа цяла книга...

# 38
  • Мнения: 4 710
Ако намерите петно на белите му слипове което прилича на кръв въпреки че са изпрани и не излиза ще се подразните ли ? Аз все още се чудя
Ако се бръсне на интимните части, може да се е порязал. На мен често ми се случва.

# 39
  • Мнения: 3 423
Все ми е тая къде ходи и какво прави, важното
е да знам, че ще закъснее или че няма да се
прибере и да не страда семейният бюджет.
Ако има секс другаде, обезателно да е с кондоми.

# 40
  • Мнения: 2 196
Парите в къщи да си носи и като се прибере,да е жив и здрав.
Хич и не се впечатлявам.

# 41
  • Мнения: 738


Ревността е слаба черта на характера.Ревнуват хора които не са сигурни в  себе си или имат развито чувство за собственост.Опа как се изказах bowuu.Ревнива съм до мозъка на костите си #Cussing out.Но..........само когато усещам нещо че не е наред а в същото време се правят на утрепани и получавам отговори от типа на "Не е твоя работа,не знам,ще видим,може би и т.н."Това ревност ли е  newsm78
Ако е решил друга Ок, права му пътека.само искам да е искрен а не да смотава.Нито съм грозна нито тъпа имам и аз възможности Flutter.Отварям тефтера  smile3529 и глей какво става smile3540.


РАЗДАВАМ И ШАМАРИ НА КИЛО newsm65
[/quote]
 
 smile3532     Все едно аз съм го писала! Даже много имам мерак да го хвана в нещо, че не съм си правила стабилно парти отдавна Mr. Green Обаче нямам повод, примерен го раздава. Или само така изглежда... Thinking

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Ревнувам. Ревнувам го макар че аз бях инициатор на всяка наша раздяла. Ревнувам го от миналото му. Ревнувам го и сега, когато сме разделени, и от настоящето му, и от бъдещето му.  Ревнувам го, макар отдавна да не го обичам и да съм му дала свободата. Знам, че не трябва и че така се измъчвам.  Ако някой може да ми каже какъв ми е проблема, дори на лични съобщения, за да не задръстваме темата, ЩЕ СЪМ БЛАГОДАРНА Rolling Eyes

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Леле,трябва да покажа на мъжо,той само на мене ми вика,че съм ненормална с тая ревност  Embarassed Twisted Evil
Ревнувам,защото искам да бъда,винаги съм била център на внимание сред мъжете.Сега с този корем не се чувствам сигурна,секси...това е!
Може би сама си търся под вола теле??незнам,но много неща ме дразнят и жегват под лъжичката.Лошото е ,че много бързо се паля и ...
кой знае чудя се как ли ме търпи??? Crazy

# 44
  • Мнения: 738
Ревнувам. Ревнувам го макар че аз бях инициатор на всяка наша раздяла. Ревнувам го от миналото му. Ревнувам го и сега, когато сме разделени, и от настоящето му, и от бъдещето му.  Ревнувам го, макар отдавна да не го обичам и да съм му дала свободата. Знам, че не трябва и че така се измъчвам.  Ако някой може да ми каже какъв ми е проблема, дори на лични съобщения, за да не задръстваме темата, ЩЕ СЪМ БЛАГОДАРНА Rolling Eyes

Според мен ти трябва някой нов когото да ревнуваш Mr. Green Не, сериозно, аз също съм много ревнива, мойто е май някакво развито чувство на собственост, незнам...Ревнувам всичките си бивши, гаджета честно Mr. Green Ама не се самонаранявам или нещо такова, не се измъчвам...Дедазнам и аз newsm78

# 45
  • Мнения: 738
Опс запетайката трябваше да е след гаджета, не след бивши Joy

# 46
  • София
  • Мнения: 589
Ревнувам. Ревнувам го макар че аз бях инициатор на всяка наша раздяла. Ревнувам го от миналото му. Ревнувам го и сега, когато сме разделени, и от настоящето му, и от бъдещето му.  Ревнувам го, макар отдавна да не го обичам и да съм му дала свободата. Знам, че не трябва и че така се измъчвам.  Ако някой може да ми каже какъв ми е проблема, дори на лични съобщения, за да не задръстваме темата, ЩЕ СЪМ БЛАГОДАРНА Rolling Eyes

ЧУВСТВО ЗА СОБСТВЕНОСТ Мила  Peace

# 47
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Ами имала съм такива случаи. Конкретно: попадала съм на мили СМС-и, на чатове в нета, на писма... И трите са от различни случки, доста отдавна. Добре че тогава се усети, че свалката или флирта "за спорта" за мен въобще не е шега работа, та от тогава много се старае да ми показва че ме обича и че няма друга жена. И вече няколко години е доста убедителен  Blush Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 245
ставало ми е страшно неприятно от няколко случки ,но ето ви една- легнали сме си, късно вечерта е, гледаме си телевизия ... нормална вечер. моят учи задочно , но е  по-голям от колегите си,защото започна на 25 ( те са на по 18-19 ) . звъни му телефона, той вдига и се чува женски глас- " какво правиш пич??? идвай при  нас на купон ( чуваше се яко музика и след това още 1 женски глас крещи в телефона - "идвай пич, обади ми се като пристигнеш да ти отворяяя,чакам теее"... знам ,че имат компания 6-7 човека,от които той и един негов приятел,който познавам са единствените мъже,но не ревнувах-до тази вечер. той отказа, знаеше че ми стана много гадно като чух тия неща,смотолеви им нещо и затвори. аз нищо не казах и това него го държа в напрежение доста време...
между другото- аз имам тактика да не правя скандали, не фуча и не буча за всяко нещо. предпочитам по-дипломатично да излизам от ситуации като тази. вие как мислите , коя реакция е по-резултатна???

# 49
  • София
  • Мнения: 589
между другото- аз имам тактика да не правя скандали, не фуча и не буча за всяко нещо. предпочитам по-дипломатично да излизам от ситуации като тази. вие как мислите , коя реакция е по-резултатна???

Ей, да чуя най накрая нещо умно.Аз лично ако мога това да го правя живота ще ми е песен Listen.Ама нямам тези нерви #Cussing out.Както ми е на сърцето,това и на езика.
пу-пу дайте един нож да го резна  Close

Най обичам да гледам как някой се самонаказва  pletka
Това мъл4анието и критичния поглед са голяма работа да знаете newsm78

# 50
  • Мнения: 268
Странно, че точно днес, седнали на едно кафе, с моя приятелка обсъждахме точно този въпрос! Разказвахме си случки, които са ни изкарвали извън кожата ни.. от ревност. Признавам си, че съм много ревнива, и често се самоизмъчвам с разни мисли..  Tired. Знам, че не трябва, но не мога да се контролирам  Tired.

Конкретни примери - попадала съм на закачливи смс-и от жени (но това беше в началото на връзката ни); веднъж откачих, защото една така го беше зяпнала на улицата, че още малко и щяха да и потекат лигите; не знам защо, но много се дразня, когато той изкоментира за някоя моя приятелка, че е красива (знам, че е тъпо да се дразня от това, но тя ревността си е тъпо нещо по принцип) и още много примери мога да дам...  Опитвам се да не ревнувам, опитвам се да не се впечатлявам от такива неща, но... Колкото и егоистично да звучи, искам за него да съм центъра на Вселената и това е!

Поне се успокоих, че не съм единствената луда, защото според него аз не съм в ред с тази моя ревност! 

# 51
  • Мнения: 138
Ревнива сьм, мьча се да го променя, но беz особен успех.
Жегва ме самата мисьл, че ме льжат.
Може би сьм станала параноичка...
... или льжците покрай мен се увеличиха...

Примери няма да давам... не че нямам материал zа цяла книга...
Arrows ,може би наистина си станала  малко параноична.Отърси се от лошите мисли и се средоточи върху хубавите неща ,които те радват в един човек.Ако постоянно си мислиш за лъжи,изневери и темподобни ..и най-лошото показваш страховете си с негативно отношение,няма да имаш успех и човекът само ще се отчужди от теб. ooooh!
И аз понякога изпадам в черногледие и някои неща ме жегват под лъжичката , но се старая да изгоня негативизма с положителни и жизнерадостни мисли. Peace

# 52
  • Мнения: 138
Добрата дипломация,проявата на разбиране и положителната нагласа към света  са път към добрите промени ,които биха довели човека към щастието.
BTW - Ревността не никак полезна за любовта!

# 53
Миналата година ревнувах много - не защото изневеряваше, а за подобни дреболии.Имах и други проблеми.Това лято ми откриха диабет и други неща.И реших, че вече няма да се ядосвам, защото нищо на тоя свят не заслужава да се боцкам.Още повече,че с яд нищо няма да променя

# 54
  • Мнения: 750
Абе що тъй,напоследък хи4 нищо не може да ме жегне нито под нито над лъжи4ката! Mr. Green
Не ми дреме....Нито дали си пише с някоя,дали излиза с друга,дали някоя го сваля...Бе нищо!Може би,защото не ми е давал повод никога ли,не знам....Ама и да ми се слу4и ,,нещо такова''...няма да реагирам по никакъв на4ин!
Всеки да си живее живота както иска! Flutter
Баща ми казваше на времето,,Един 4овек ако иска да изневери...и с лайняни въжета да го вържеш...ще ги прегрезе и пак ще отиде!,, Thinking
Има нещо вярно....кой каквото си иска да прави,каквото си е наумил...не можеш го спреш! Crazy

# 55
Уважаеми дами, престанете да ревнувате мъжете си и ще видите как и те ще изгубят интерес да ви дразнят постоянно, защото по-голямата част от нещата , които описвате са именно дребни обаждания, погледи, усмивки и намеци - те само повдигат самочувствието  им нищо повече. Аз преди също се дразнех , а сега вече гледам да го оставя да си изчеше крастата с някой и друг поглед  крадешком и после е изцяло мой  не мога да се отърва от него  FlutterКакво да  ги правиш суетни същества са Peace

# 56
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
Еми на, да ни е ясно какъв точно смисъл влагат в подобни назовани "приятелки" Crossing Arms Абе момичета, случвало ли ви се е вкъщи мъжо да си мълчи като пукъл, а ако излезете с приятели да не спира да приказва? Много ревнувам в такива моменти Crossing Arms

и аз така, и аз от това мога да се подразня много; иначе не се терзая с кого се среща и с кого разговаря, то си е за него, но просто не ми е давал никакви поводи до сега да го ревнувам, винаги е общувал с жени, но винаги е показвал коя е жена му, и че е до него; всички ни приемат като нещо цяло и ако срещнат единия питат винаги за другия; важното е, че той се държи на положение, че е семеен и е баща

# 57
  • Мнения: 138
Уважаеми дами, престанете да ревнувате мъжете си и ще видите как и те ще изгубят интерес да ви дразнят постоянно, защото по-голямата част от нещата , които описвате са именно дребни обаждания, погледи, усмивки и намеци - те само повдигат самочувствието  им нищо повече. Аз преди също се дразнех , а сега вече гледам да го оставя да си изчеше крастата с някой и друг поглед  крадешком и после е изцяло мой  не мога да се отърва от него  FlutterКакво да  ги правиш суетни същества са Peace
Браво!Много хубаво казано ! Simple Smile И аз  казвам : Дами ,стига с тая ревност ,с това черногледие ..! Който ви обича той ще е с вас ..!Стига сте търсили само кусури на мъжете си, а виждайте в тях и споделяйте с тях ПРЕКРАСНОТО..!Да отвориш душата си за ПРЕКРАСНОТО,това е начин да бъдеш щастлив!

# 58
  • Мнения: 57
преди бях доста ревнива, сега вече не е съвсем така. Но наскоро изревнувах от един негов приятел . Бяхме аз с мъжа ми, приятеля му и жената на приятеля. Хапвахме в една кръчма. Те двамата  си говориха " техни си майтапчета". Вярно, че приятеля му го познава от преди мен, но ми стана адски неприятно при мисълта, четой може да казва неща на приятеля си, които не е споделил с мен. Сякаш той му е по- близък. 

# 59
  • Мнения: 1 568
Уважаеми дами, престанете да ревнувате мъжете си и ще видите как и те ще изгубят интерес да ви дразнят постоянно, защото по-голямата част от нещата , които описвате са именно дребни обаждания, погледи, усмивки и намеци - те само повдигат самочувствието  им нищо повече. Аз преди също се дразнех , а сега вече гледам да го оставя да си изчеше крастата с някой и друг поглед  крадешком и после е изцяло мой  не мога да се отърва от него  FlutterКакво да  ги правиш суетни същества са Peace
Браво!Много хубаво казано ! Simple Smile И аз  казвам : Дами ,стига с тая ревност ,с това черногледие ..! Който ви обича той ще е с вас ..!Стига сте търсили само кусури на мъжете си, а виждайте в тях и споделяйте с тях ПРЕКРАСНОТО..!Да отвориш душата си за ПРЕКРАСНОТО,това е начин да бъдеш щастлив!


Еха,супер Peace

# 60
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
Уважаеми дами, престанете да ревнувате мъжете си и ще видите как и те ще изгубят интерес да ви дразнят постоянно, защото по-голямата част от нещата , които описвате са именно дребни обаждания, погледи, усмивки и намеци - те само повдигат самочувствието  им нищо повече. Аз преди също се дразнех , а сега вече гледам да го оставя да си изчеше крастата с някой и друг поглед  крадешком и после е изцяло мой  не мога да се отърва от него  FlutterКакво да  ги правиш суетни същества са Peace
Браво!Много хубаво казано ! Simple Smile И аз  казвам : Дами ,стига с тая ревност ,с това черногледие ..! Който ви обича той ще е с вас ..!Стига сте търсили само кусури на мъжете си, а виждайте в тях и споделяйте с тях ПРЕКРАСНОТО..!Да отвориш душата си за ПРЕКРАСНОТО,това е начин да бъдеш щастлив!



Еха,супер Peace
smile3521 newsm10

ако искате някой да е до вас, дайте му пълна свобода и той сам ще се обвърже. Действа, повярвайте ми!

# 61
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Дам, това  с пълната свобода действа !  Wink

# 62
  • Popovo
  • Мнения: 571
Съвсем в началото на връзката ни, негова позната, която живее в чужбина си дошла за малко и му се обади да излезнат за по кафе. Нищо лошо по принцип, но той не поиска аз да отида с тях. Не знам дали беше ревност, но побеснях , след време се обади мой познат от чужбина по телефона, обикновен разговор проведохме, ама като ме пита мъжа ми какво си говорихте, се подсмихнах под мустак и толкова. Е оттогава не ми е давал поводи да ревнувам, беснея или нещо такова.

# 63
  • Мнения: 138
Уважаеми дами, престанете да ревнувате мъжете си и ще видите как и те ще изгубят интерес да ви дразнят постоянно, защото по-голямата част от нещата , които описвате са именно дребни обаждания, погледи, усмивки и намеци - те само повдигат самочувствието  им нищо повече. Аз преди също се дразнех , а сега вече гледам да го оставя да си изчеше крастата с някой и друг поглед  крадешком и после е изцяло мой  не мога да се отърва от него  FlutterКакво да  ги правиш суетни същества са Peace
Браво!Много хубаво казано ! Simple Smile И аз  казвам : Дами ,стига с тая ревност ,с това черногледие ..! Който ви обича той ще е с вас ..!Стига сте търсили само кусури на мъжете си, а виждайте в тях и споделяйте с тях ПРЕКРАСНОТО..!Да отвориш душата си за ПРЕКРАСНОТО,това е начин да бъдеш щастлив!



Еха,супер Peace
smile3521 newsm10

ако искате някой да е до вас, дайте му пълна свобода и той сам ще се обвърже. Действа, повярвайте ми!
Да,така е ! Ако един човек е с ТЕБ ,той Е ..Даването на свобода показва ,че ти му вярваш, а със съмнения само може да го отчуждиш...

# 64
  • Мнения: 1 568
Сега си обяснявам защо до мен няма никои  Joy Joy Joy

# 65
  • София
  • Мнения: 1 524
Ехх, на къде без ревност - това горчиво сладко чувство на притежание.
Дали ревнувам -ЯКО
Дали го показвам -ДА
Дали нещо се променя - ВЕЧЕ ДА

По въпроса- последният път подскочих, като чух, че едикоя си жена била много "точна", аман от такива точни жени, който в последствие се оказват просто по-умни държанки. Естественно, че не всички са такива, но моя мъж, да ми хвали непозната за мен жена - НЕ ПОЗВОЛЯВАМ. Казах му го ясно и категорично.
Понякога прекалявам, ама това от бременеенето  Joy  Joy

# 66
  • Мнения: 388
Все ми е тая къде ходи и какво прави, важното
е да знам, че ще закъснее или че няма да се
прибере и да не страда семейният бюджет.
Ако има секс другаде, обезателно да е с кондоми.
Абсолютно съвпада с моето мнение.Той е  ревнив и аз умишлено го дразня понякога като ми писне.

Общи условия

Активация на акаунт