Мънички завездички, през ДЕКЕМВРИ ще си гушнем всички!

  • 13 940
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Здравейте мацки! Аз си чета от време на време при вас, за да знам какво ме очаква в следващите седмици. Видях, че си обсъждате обзавеждане. И аз съм на тази вълна т.е. все още гледам и умувам, защото още не ни е готов апартамента, но както и да е. Включих се, защото видях, че сте посочили мебели от "Явор". Ами те повечето мебели там са внесени от Полша. По-добре си ги купете от Арон, защото те са вносител на повечето от мебелите, които видях в сайта на Явор ( по специално - системата POP,и всички модули, които съдържат в името си LOZ)

# 16
  • Мнения: 686
Запис в новата тема и отивам да чета старата,че за една седмица докато го нямаше PC-то,цяла тема сте изписали.

# 17
  • София
  • Мнения: 210
Ето ме и мен в прекрасната ни нова тема. Иве, благодарим, че се сети за нас от по-рано!  bouquet
За стволовите клетки - страшно ми се иска да го направим, но всичко зависи от конкретната финансова ситуация. Бях чувала, че дори да нямаш възможност да запазиш за себе си можеш да ги дариш в някаква по-голяма база данни/база клетки  Wink Така че ако не успея да го направя за себе си, поне някой друг евентуално ще може да се възползва. А медицината се развива с такива темпове, че много неща стават възможни. Предполагам следите какво се случва с малкия Криско и Лилибон. Четох, че случай на човек с подобна диагноза е бил разрешен, а имам и информация (чакам да ми я потвърдят), че от "Джон Хопкинс" провеждат експериментално лечение със стволови клетки, което за сега дава много обнадеждаващи резултати. Въобще, ще направя всичко възможно да си запазим клетки.

# 18
  • Мнения: 482
Да, хубава е идеята за стволовите клетки. Имам една позната, която си роди трето детенце, за да осигурят клетки за лечение на второто им детенце. За съжаление, при тях се оказа, че могат да се извлекат твърде малко клетки и не им вършат работа.









# 19
  • Мнения: 482
А Ива да извинява, че никога не казвам нищо за темите, но другите момичета толкова похвали изричат, че няма какво да добавя, освен БЛАГОДАРИМ ЗА СТАРАНИЕТО И ТРУДА!

# 20
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Записче и от мен Grinning
Добре дошла на Мариана Hug
Честито и на узналите пола Hug
chiges, и аз ги имам тези болки на срамната кост и то от доста време, но не съм казвала на доктора- тук каквото и да се оплача  ми викат, че е нормално и аз затова си мълча Rolling Eyes
Ама яко сме се изродили с тая бременност като чета какви странични ефекти имат повечето от нас Mr. Green Аз пък не си понасям гърдите с тия тъмни ареоли сега- много е грозно Sick
Да ви се похваля напоследък се вра в плетаческият и там има схема за бебешки терлички, та взех на шега, на майтап та изплетох един чифт и половина и станаха много сладурски...

http://images19.snimka.bg/003897905.jpg
http://images19.snimka.bg/003897908.jpg

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 4 679
И аз да се запиша в прекрасната ни нова тема. Прекрасна както винаги ! Иве, какво щяхме да правим без теб ?  Hug
В тази връзка, когато се сдобиеш с нет отново, може ли да ми добавиш една РОЗОВА количка. Най - после и ние се видяхме  Tired Явно Венчо мноого силно е стискала палци . Венчо,  smile3525
Да вметна само, че др. Марков работи в собствен кабинет, а не в МЦ "Фемина". Кабинета е новичък, чистичко и доста подредено е . Определено останах доволна.
Май толкова от мен за сега.
Приятни почивни дни на всички работещи мами!

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 4 679
Ей, Валка мног са яки тия чепици  newsm10
Аз с моите две леви няма смисъл и да се опитвам, много са ми чужди тия занаяти  ooooh!

# 23
  • Мнения: 219
Valka, jestoki sa! Moje da opletesh po edni i za nas  hahaha
Izvinqvam se, 4e pisha na latinica, skapa mi se kirilicata na kompa. Maj skoro shte preinstall...

# 24
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Цвети, Шантал, радвам се, че ви харесаха терличките- действа ми много успокояващо плетенето, а тръпката, че плетеш за своето бебе е невероятна Flutter
Шантал, почти забравих- честита ти розова количка  bouquet

# 25
  • София
  • Мнения: 210
Добрютру!
Валка, пътъчките са просто невероятни!  newsm10 Ако имаш повечко време и желание, викам да спретнеш едно серийно производство. Мисля, че ще намериш много желаещи тук, а ако се справяш бързичко, можеш да ги пуснеш и в ебай. И аз имам едни терлъчки, подарък още за малката от една моя стара леля, в комплект с вълнени жилетчици и плетени ританки, но никога не съм й ги слагала, защото преждата е много... твърда, остра и груба Confused А това за производството го казвам съвсем сериозно. Аз с удоволствие бих си закупила един-два комплекта весели чепички, още повече ще отглеждаме зимни бебета, а моето - в ужасно студен апартамент без парно.
Та като казах студен, не знам за вас, но аз просто съм изпаднала в ужас от температурите навън. Слава Богу, че го дават да се затопля отново, защото освен двата си летни бременни панталона, нямам нито една дреха, в която да се сложа, когато застудее. И идващите почивни дни се очертава да си ги изкарам вкъщи, трамбовайки между печката, хладилника и компютъра. А по този маршрут предната си бременност качих 33кг и изпадам в паника да не се повтори тоз кошмар. Е, тогава почнах да ги качвам още от края на петия месец, но аз съм достатъчно талантлива,та да постигна същите резултати и за по-кратко време.
Топчица, чакаме да споделиш как е минал първия учебен ден!
Честито за новопоказалите се дами! Ако продължават с тази скорост, скоро ще постигнем равенство ( и ни остават братство и свобода).
Хайде толкоз от мен, засядам пред Федерер срещу Родик. И дано тоз път Анди има повече късмет, че пустия му Федерер е като Шумахер във Ф1 - уж гениален и безкрайно добър, а всъщност скучен до немай къде и убиващ тръпката от играта. А приятелката му...  Sick Ама хайде да не злословя, че напоследък изглежда още по-дебела и кравеподобна, та може и да е бременна.

# 26
  • София
  • Мнения: 210
След мача сърцето ми се облива в кървави сълзи Tired Face Sob Sob
Просто не беше честно. Два сета без никой да постигне пробив - абсолютно равенство и догонване по геймове и точки, и в края на всеки сет и всеки тайбрек Родик губеше с по 1 точка. Тотална липса на елементарен късмет! В третия сет Федерер го проби и мача завърши 7:6 7:6 6:2.
Федерер ми става все по-омразен и противен. Да полудее човек  Rage Rage tantrum Rage  #2gunfire
Днес ще имаме скандали вкъщи. Мъж ми много харесва Федерер (а и все още го подозирам, че беше скрит шумахерист), ще потърква доволно ръце и ще ми се чуди гласно защо всъщност съм смятала, че Родик има шанс. Отивам да си пусна Содом,че ще се пръсна от яд.

# 27
  • Мнения: 280
Добро утро  Hug малко студено и мрачно ама бива  Grinning
Ха-ха бабе ще ме умориш  Laughing ,аз нямах такива терзания нощес. След като снощи дълго и упорито свързвах рутери и гласях компютри, успях да се справя отлично и се тръшнах с лап-топчо в леглото ... изтеглих си Час пик 3 и добре се посмях. Страхотно е да си имаш нет в леглото без досадни кабелаци. Сега мисля да си поръчам на някой дърводелец да ми спретне подвижна масичка за леглото,като подносите с които сервират закуска в леглото , за да ми е още по удобно. Така като съм си замислила нещата може цяла зима да не изляза от спалнята и декември да дойдат да разбиват с булдозери ,за да ме измъкнат с крана  Joy Joy Joy  Чак толкова няма да се отпускам.

Лек ден мами

# 28
  • София
  • Мнения: 165
Добро утро и от мен. Бях започнала за се притеснявам, че само аз трамбовам по това трасе. Само дето в хола ми е по уютно пред телевизора и съм се пренесла там. Е включвам се и в детската пред компютъра, но с този кръст доста бързичко се отказвам.
По повод студа , вчера посетих някое и друго магазинче. Иначе сеочертаваше да си стоя завита в нас  newsm78 пък аз много-много не обичам да си седя в нас, та..... бегом по магазините.

Валка, мисля, че можеш да се явиш доре на конкурс. Справила си се както винаги блестящо!

Момичета приятна и не толкова мразовита почивка  Hug

# 29
  • Мнения: 70
Здравейте момичета Simple Smile

Добре дошли на новите мами  Hug

Иве, темата както винаги е супер   bouquet, а и заглавието също, май беше дело на Голди   bouquet

Аз нещо тия дни съм изпаднала в някакви мрачни настроения и затова не писах, а и няма какво ново да ви кажа, но иначе ви чета редовно, нищо не изпускам  Wink
Браво Валка , много хубави терлички, аз нямам такива умения, но за сметка на това бабата на мъжа не спира да ни плете, все едно че 5 бебета наведнъж ще се родят Grinning
Баба Тонка, голяма работа си и аз нямам такива вълнения обаче, но пък мъжа ми е свалил от нета всичките сезони на  на сериалчето "4400" и сме много запалени по него.
А за стволовите клетки съм твърдо ЗА, ако имаме възможност, ще съхраним.
Момичета и аз ще превключвам в скоро време на вълна ремонт, споделете за ламиниран паркет нещо, някъде, цени  и т.н Simple Smile

Извинете ме ако пропускам някого и нещо, но нали не съм писала от известно време......Ще се поправя обещавам  Simple Smile Wink
Хубави почивни дни ви желая!

Общи условия

Активация на акаунт