Кой се стяга с нас, вече да е пети клас

  • 30 552
  • 337
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 731
Благодаря ти ,мила.Сега ще погледна.  bouquet  bouquet  bouquet

# 286
  • Мнения: 1 731
Никакви въпроси не открихме в сайта им.Мъжа ми разярен писа до Министерството ,да видим някой ще го удостои ли с отговор. Thinking

# 287
  • София
  • Мнения: 1 444
Здравейте мами,
моята малка дъщеря Михаела е пети клас.Не ми е казала за такова нещо, по-точно не са им казали в у-ще, че ще имат матури, нито да се подготвят за нещо по-специално.Дано да няма нищо подобно.

# 288
  • Мнения: 2 577
на моя син са им казали в четвъртък официално, че ще имат отново матури по всичко  Rolling Eyes

той обаче хич не се трогна, направо ще ме умори  ooooh!
разви ми една теория да не се притеснявам, че те пак същите хора щяли да ги мислят и пак щяли да са супер лесни  Joy  Joy  Joy

ама пусто като го знам как учи по разказвателните особено и какво му остава след това ...  ooooh!

Тони, ще ни държиш в течение на кореспонденцията, нали?

# 289
  • Мнения: 109
моята малка дъщеря Михаела е пети клас.Не ми е казала за такова нещо, по-точно не са им казали в у-ще, че ще имат матури, нито да се подготвят за нещо по-специално.Дано да няма нищо подобно.
Има, има. Тазгодишните петокласници са първият випуск, който всяка година ще подлежи на външно оценяване. Всъщност началото за тях е поставено още миналата година. Между другото видях вчера един сборник за подготовка за тестовете след 5. клас. Май беше на изд. "Анубис". Излязъл е съвсем скоро.

# 290
  • София
  • Мнения: 2 019
tonnny_bg, отговориха ли ви от министерството? На моята дъщеря още нищо не са й казали за матури.

# 291
  • Paris
  • Мнения: 1 727
И при нас официално вече се знаят и датите.

# 292
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Хм, моят син казва, че "все още" не е ясно дали при тях ще има матури  newsm78
Къде е истината? За всички ли ще е или само за някои?

# 293
Незнам дали сте разбрали,но аз съм в пети клас.
Наистина ни е много трудно.Всяка госпожа казва различно-едни че ще считат оценките от матурите,а други че няма да ги считат.Много ни е натварено.А и незнам кой я измисли тая простотия да са в последователни дни.Аз само със това не съм съгласна.Иначе нямам нищо против да правим матури.
А госпожите вместо да ни пообяснят материала ни дават нови контролни.А казват през ваканцията да учим.За да не се изложим.
Аз като казах на мама и на тати за това учене през  ваканцията те много се ядосаха.
И все тия реформи ги правят в нашия випуск.Между другото матурите ще ги правят всички който не прави няма да премине в 6 клас.А това е информацията каято знам:
13.05.-български и литература
14.05.-математика
15.05.-човек и природа
16.05.-история
19.05.-география
20.05.-първи чужд език
ВСИЧКИ МАТУРИ СЕ ПРОВЕЖДАТ В 10.00 ЧАСА!!!

# 294
  • Мнения: 515
В училището на моята дъщеря незнаят нищо за матури-дори и учителите им.Баба и е учителка в училището по руски и история ,предава и по руски език ,така че имам вярна информация .Учителите по български ,математика ,история и география незнаят нищо такова и не правят подготовки за матури. #2gunfire #2gunfire
Ако се окаже че ще има такива ,направо ще изтрещя така ,че и министъря ще ме чуе.Миналата година заради  прословутите матури детето ми ходи 1 месец с главоболие на училище и направо ги бяха побъркали учителките им.
НЕ ИСКАМ ДЕТЕТО МИ ДА Е ОПИТНО ЗАЙЧЕ НА СКАПАНИЯ МИНИСТЪР!!!!!! #2gunfire

# 295
  • София
  • Мнения: 2 019
Явно ще има матури. В нашето училище вече се заговори по въпроса.
петокласничката пепи, а в дните, в които ще имате матури, ще ходите ли на училище? Не мога да разбера как ще си подготвите уроците за деня като матурата е от 10 ч. Все пак е края на годината.

# 296
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
По информация от днес - в Пловдив ще има матури на изброените от Пепи дни!!! Аз също съм против само това, че са в последователни дни  #Cussing out

# 297
  • Мнения: 2 577
Ето и заповедта на Г-н Ви Вълчев


http://www.minedu.government.bg/opencms/export/sites/mon/left_me … _zap5_vn_ocen.pdf


на никой няма да му се размине Sad

# 298
Shoshi,в същия ден ще учим.Ние дори ще правим класна работа по математика,но се говори,че матурите ще са лесни защото трябва всеки да се справи ,не само отличниците!

# 299
  • София
  • Мнения: 2 019
Благодаря ти Пепи. Супер ще ви нагласят. Някой да има впечатление от сборника на Анубис с тестовете?

Общи условия

Активация на акаунт