Минерално оило за коса....

  • 23 507
  • 168
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 750
Djane, за кои точно продукти от сайта желаеш да проверя? Едва сега отворих сайта и прочетох внимателно, до днес си мислех, че искаш други продукти от серията Сафир.
Ужас...три дни бях  без интернет Twisted Evil.....
Ще ти пиша на ли4ни!Благодаря!  bouquet

# 46
  • Мнения: 750
Живея в чужбина и нямам идея дали ще намеря съответното олио. В краен случай ще си го поръчам от БГ. Аз започнах да си правя маската на Зизи, така че след време ще информирам за резултата от мерките, които съм предприела.
Имам предложение! Mr. Green
Аз мога да ти пратя олиото от тук а ако ти можеш да ми пратиш някой неща оттук,ще съм ти много благодарна,4е в БГ ги няма а аз ще излизам на вън едва догодина на пролет!А такива неща имат,4е давам вси4ко за да се сдобия пак с някои от тях!Имам още от тях,но са на превършване.... CryА ги искам!
Така,4е може да си менкаме продукти! Wink
Аз съм навита какво то4но ти трябва, предполагам 4е 6те се намери в тука6ните магазини на боди 6оп...
Благодаря ти!  bouquetМного си мила! Hug
Писах на Емел,ако тя не може да ми ги намери...ще ти пиша на ли4ни!

# 47
  • Мнения: 750
емел,пощата ти е пълна и не мога да ти изпратя съобщение! Rolling Eyes

# 48
  • София
  • Мнения: 1 825
Изпразних я, давай!

# 49
  • Мнения: 7 186
Запалих се и аз по това олио, ще го пробвам задължително Grinning
Иначе на последното боядисване си сложих една ампула на Сери, която се смесва с боята, но ефект особен не забелязах Rolling Eyes

# 50
  • Мнения: 438
Знам го магазинчето.Тези дни ще се разходя.Благодаря мацко,косата ми  на нищо не прилича вече.А дано помогне.  Mr. Green

# 51
  • Мнения: 17 407
Някой ползвал ли е боята за коса на Saphir?

# 52
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Косата ми наистина живна от минералното олио на Saphir  Peace. Благодаря на авторката на темата   bouquet  bouquet  bouquet!

# 53
  • Мнения: 985
Някой да има идея къде се е преместил центърът на Christian Of Roma, който се намираше на ул." Христо Г. Данов" в Пловдив? Или съм ослепяла, или наистина са го преместили.  newsm78

# 54
  • Мнения: 7 186
Пробвах минералното олио и съм въз възторг Grinning
Използвала съм какво ли не, но това олио е страхотно, има видим ефект още след първото намазване- блясък, гладка и копринена коса Flutter
Мерси на Джането за полезната тема  bouquet

# 55
  • Мнения: 985
Пробвах минералното олио и съм въз възторг Grinning
Използвала съм какво ли не, но това олио е страхотно, има видим ефект още след първото намазване- блясък, гладка и копринена коса Flutter
Мерси на Джането за полезната тема  bouquet
Може ли да попитам  Embarassed- от къде си взе олиото? Виждам, че живеем и двете под тепетата.

# 56
  • Мнения: 7 186
Може ли да попитам  Embarassed- от къде си взе олиото? Виждам, че живеем и двете под тепетата.

Това, което е препоръчала Джане- на Saphir, може да се купи от магазина на Кристиян ъф Рома /срещу Невата май е сега/, а това, което ползвах аз е на Nuova Strurrura- Olio mineralizzante- ампули. Взех си от аптеката в Кауфланд. Но да знаеш, че в момента няма, казаха, че ще зареждат пак. 10 ампули- 12 и нещо. Иначе там има и други видове ампули на същата марка.

П.П. Ето ги магазините на Кристиян ъф Рома- http://www.christianofroma.com/index.php?p=shops&13ba8f7f764 … 40158c66b6110fc1e

Последна редакция: вт, 20 ное 2007, 15:21 от Lady Marmalade

# 57
  • Мнения: 985
Lady Marmalade ,много благодаря за информацията. Hug

# 58
  • София
  • Мнения: 650
И аз да похваля олиото Saphir Laughing
Върши чудесна работа - косата наистина става като коприна, единственият му недостатък е, че хич не е икономично.
Но.... не може и вълка сит и агнето цяло

# 59
  • Варна
  • Мнения: 3 415
красим, откъде си взе тази чудесия...  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт