нормално ли е?

  • 1 723
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • някъде
  • Мнения: 4 955
нормално е, пък и още не ти е дошло време за раждане Wink

# 16
  • Мнения: 5 539
Потърси повече информация за упражненията на Кегел и ги почвай.

# 17
  • Мнения: 1 212
Потърси повече информация за упражненията на Кегел и ги почвай.
Да, аз само ще добавя / да ме прощавате за буквалността/ - става въпрос за стягане на влагалищната мускулатура.
Прави си всеки ден по една дозичка стягане и разпускане на влагалището, препоръчват го даже и профилактично / стискаш и отпускаш/  Peace

# 18
  • Мнения: 3 069
Не ми се е случвало, но много от майските ни мами са се оплаквали от проблем като твоя.
Потърси повече информация за упражненията на Кегел и ги почвай.
Да, аз само ще добавя / да ме прощавате за буквалността/ - става въпрос за стягане на влагалищната мускулатура.
Прави си всеки ден по една дозичка стягане и разпускане на влагалището, препоръчват го даже и профилактично / стискаш и отпускаш/  Peace

Това ще ти препоръча и гинеколога ти!

# 19
  • Мнения: 2 381
Нормално е, да.И на мен ми се е случвало.

# 20
  • Мнения: 474
Не ми се е случвало, но много от майските ни мами са се оплаквали от проблем като твоя.
Потърси повече информация за упражненията на Кегел и ги почвай.
Да, аз само ще добавя / да ме прощавате за буквалността/ - става въпрос за стягане на влагалищната мускулатура.
Прави си всеки ден по една дозичка стягане и разпускане на влагалището, препоръчват го даже и профилактично / стискаш и отпускаш/  Peace

Това ще ти препоръча и гинеколога ти!
.......ех, направо ми е кеф като чета тук...... smile3521

# 21
  • Мнения: 21
хаха, и на мен вчера ми се случи за първи път след яко кихване, първо се стреснах малко - защото си е неприятно, но след това погледнах от веселата страна  - може да започваме с памперсите още от сега Simple Smile))))  Laughing

# 22
  • Мнения: 5 362
Не са води, спокойно. Това става при почти всички бременни, защото мускулатурата на перинеумът е разхлабена.
Peace
И на мен ми се е случвало,но след раждането.

# 23
  • Мнения: 2 746
Не са водите, спокойно, ако бяха щеше да разбереш, много повече са, отколкото при обикновено изпускане  Laughing
Относно упражненията за стягане на перинеума - твърдо съм ЗА, има смисъл от тях и аз ги правя...

# 24
  • Мнения: 724
Не са води спокойно.Така лесно те не изтичат.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 941
не ми се е случвало, но е нормално да се изпуснеш Peace

# 26
  • Мнения: 4 399
а на мен ми се скучи в офиса .сега ми е смешно но умрях от срам

# 27
  • Мнения: 888
нормално е  Simple Smile, а за упражненията съм "за"  Peace

# 28
  • Мнения: 1 878
Мускулатурата се поодпуска там и изспускането си е напълно възможно и преди и след раждането - затова подкрепям и аз ЗА упражненията - те и затова са измислени.

# 29
  • Мнения: 438
Нормално е. Бебето притиска пикочния мехур и е нормално понякога да се изпуснеш. Четох го и в една книга.
Точно  Peace

Общи условия

Активация на акаунт