нормално ли е?

  • 1 702
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 72
момичета здравейте ! имам една питанка- преди малко ми се случи нещо неприятно- докато си пишех на компютъра (бях седнала) и кихнах силно и неочаквано се изпуснах в гащите:( много се уплаших веднага мисълта ми е дали не са околоплодни води? толкова съм шашната. На вас случвало ли ви се е ?

# 1
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Да, случвало ми се е. Съвсем нормално е и с напредването на бременността ще става все по често. Спокойно Wink.

# 2
  • Мнения: 674
Нормално е  Peace
На мен ми се е случвало при кихахе,кашляне и др. така че не се притеснявай! Grinning

# 3
  • Мнения: 72
и аз си мисля че е нормално, но в първия момент се паникьосах!
имам и друга питанка- възможно ли е да се спукат околоплодните води от кихавица?

# 4
  • Мнения: 22 349
Не се безпокой, щом е било еднократно. ))))

# 5
  • Мнения: 3 499
Нормално е. Бебето притиска пикочния мехур и е нормално понякога да се изпуснеш. Четох го и в една книга.

# 6
  • Мнения: 728
И на мен ми се случи два-три пъти при кашляне.

# 7
  • Мнения: 649
Не ми се вярва да ти се спукат водите от кихане. Нормално е да се изпуснеш. Аз какво да кажа, като всяка сутрин се будех с мисълта, че са ми изтекли водите, а само съм се била изпотила Joy.
Не се притеснявай Hug!

# 8
  • Мнения: 2 849
Не се притеснявай ,няма да са водите . Grinning

# 9
  • София
  • Мнения: 676
Не се трвожи щом е еднократно  Peace. Когато ми изтекоха водите, процедурата се повтори и то доста по-силно.

# 10
  • Мнения: 353
И на мен ми се е случвало, нормално е! Wink

# 11
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Съвсем нормално е и с напредването на бременността ще става все по често. Спокойно Wink.

 smile3521

# 12
  • Мнения: 871
Не са води, спокойно. Това става при почти всички бременни, защото мускулатурата на перинеумът е разхлабена.

# 13
  • Мнения: 1 924

имам и друга питанка- възможно ли е да се спукат околоплодните води от кихавица?

Е тая кихавица трябва да е като взрив , за да спука мехура Joy
Спокойно,няма такава опасност.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 506
Не са води, спокойно. Това става при почти всички бременни, защото мускулатурата на перинеумът е разхлабена.
Peace и аз така.......

Общи условия

Активация на акаунт