Сряда ще бъде петък!

  • 4 170
  • 129
  •   1
Отговори
# 120
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Поне 15г . Не знам кога синът ми за пръв път е правил секс. Не е ставало дума, не съм го питала изрично а и вече е излишно. С приятелката му по Коледа ще станат на 18 г и водят бих казала редовен полов живот особено сега през ваканцията. Докато с баща му и сестра му бяхме на почивка двамата си бяха живяли у дома почти, като се върнахме си личеше, че е имало жена у дома - чисто, имаше дори сладкиш правен от нея. Tired Всеки ден скитосват заедно, не виждам нещо лошо в това.
Не съм се шокирала, нещата се случват някак плавно, без стрес.

# 121
  • Мнения: 2 716
Отговор "След сватбата"
Дано се ожени след като навърши 16  Rolling Eyes

# 122
  • София
  • Мнения: 2 840
К'ъв ми беше любимият израз - "Гласувах" Mr. Green

# 123
  • Oslo
  • Мнения: 659
15 - щото имам момчета. Ако имах дъщери, може би до 17-18 щеше да ми се струва, че още им е рано...

# 124
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Гласувах 16, но после се замислих, че все пак имам син и границата може да падне с година- две ....

# 125
  • Мнения: 2 212
Да, определено има разлика между момичета и момчета...Това ме подсеща за филма Click...в самото начало двете деца - момче на 5, момиче на 3 (приблизително) гледат как кучето им се "бори" с някаква плюшена патица и се провежда следния диалог:

Децата : Вижте, Сънданс (кучето) се бори с патицата.
Бащата : Не, не. Това не е борба.
Ще го научите едва след 10...Не, след 30 години.
Десет за теб.(към момченцето) Трийсет за теб. (към момиченцето)  Laughing Laughing Laughing

# 126
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
16 е добра възраст ....

# 127
  • Мнения: 677
Над 22 и след сватбата. Мноо ясно.

# 128
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Понеже съм реалист мисля , че ще е около 16тата година .

Над 22 и след сватбата. Мноо ясно.

# 129
  • София
  • Мнения: 127
УАУ! Недейте моля ви днес беше за първи ден на яслааааааа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 newsm45

Общи условия

Активация на акаунт