Среща с непознат от нета?

  • 4 677
  • 114
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 71
Да, даже и взех, че се омъжих за един такъв Mr. Green

хехехехе, да вземем да си направим клуб. Е, аз още не съм се омъжила за него де  Laughing, но живеем заедно. Да му се ненадяваш - чак от Ирландия долетя при мен   Blush

# 106
# 107
  • Мнения: 1 416
Да, срещала съм се няколко пъти с хора от нета. С един младеж дори бяхме гаджета за малко.
Тук има доста хора, намерили половинката си в интернет. 

# 108
  • Мнения: 1 120
Вече не.
Преди 5-6 години съм се срещала и не бих казала, че беше толкова страшно Wink

# 109
  • Мнения: 6 992
Току реших, че искам да се срещна с един човек от нета, непознат. Казаха ми, че бил неотразимо красив, да си взема слънчевите очила, да не ме засляпял. Mr. Green
На мен един ми беше казал да си взема тебеширче, за да си броя оргазмите на стената Joy

# 110
  • Мнения: 2 723
Срещала съм се, забавно е  Crazy

# 111
  • Мнения: 3 835
Току реших, че искам да се срещна с един човек от нета, непознат. Казаха ми, че бил неотразимо красив, да си взема слънчевите очила, да не ме засляпял. Mr. Green
На мен един ми беше казал да си взема тебеширче, за да си броя оргазмите на стената Joy

Леле, значи да не се оплаквам.

# 112
  • Мнения: 30
с моя мъж така се запознахме,след стеща уговорена по нета,аз от начало се дърпах ама поддадах, а и не съжалявам ходихме 3 години и се оженихме -април месец Joy

# 113
  • Мнения: 111
правила съм го 1000 пъти...дори най накрая открих гаджето си там.Доволна съм.Щастлива съм....пепел ми на устата:) Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 114
  • по света
  • Мнения: 1 587
Не.

Общи условия

Активация на акаунт