Среща с непознат от нета?

  • 4 676
  • 114
  •   1
Отговори
# 15
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Хе-хе, ми аз така се омъжих!
Да живее чата!

# 16
  • Мнения: 219
Срещала съм се много пъти. Имала съм и гаджета от чата, но е имало и  Sick . Но накрая мъжа си го намерих в работата, но пак по чата ме свали Joy ... в общи линии

# 17
# 18
  • София
  • Мнения: 7 097
Бих, даже съм го и правила.

# 19
  • Мнения: 3
Бих, да. И съм го правела.
Все лоши неща съм чувала за такива срещи,незнам,кажи при теб как стана? Party

# 20
  • Мнения: 412
Аз пък не бих, защото се познавам добре и знам, че когато видя хората очи в очи не мога да ги преценя реално (почти винаги оставам разочарована от хора, за които съм мислила, че са ценни), а камо ли от чат, имейли или кю....
аз сама по себе си съм бедствие и не ми трябва да си усложнявам живота повече.

# 21
  • Мнения: 1 910
Набелязала съм си няколко момичвта от този форум, с които бих се видяла с голямо удовоствие. С още едно от един друг форум и един младеж от icq също. Та да, бих.

# 22
  • Мнения: 4 555
Да, даже и взех, че се омъжих за един такъв Mr. Green
Ей, точно същото щях да напиша  Joy

# 23
  • Мнения: 7 474
Да, бих  Rolling Eyes

# 24
# 25
  • Мнения: 4 392
Една приятелка си беше уредила такава среща с един, с който си беше писала 15 минути в някакъв чат. Sick С какъв акъл съм отишла не знам, но сега твърдо НЕ!!!
Я пак! Laughing

Ако не е със сексуален привкус, защо не? Grinning
Обаче имам едно наум.

# 26
  • Мнения: 412
L e o, днес ти спряха кърмата и взе да се срещаш с хора от нета. Главоломен напредък! Joy Joy Joy

# 27
  • Мнения: 7 474
L e o, днес ти спряха кърмата и взе да се срещаш с хора от нета. Главоломен напредък! Joy Joy Joy

А не ми я спряха Laughing, а ми казаха, че поне до 2г. ще цокам още  Joy Joy Joy

# 28
  • София
  • Мнения: 7 097
Набелязала съм си няколко момичвта от този форум, с които бих се видяла с голямо удовоствие.

Ще каниш на среща някоя съфорумка ли  Mr. Green

# 29
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Сега като се замисля, не знам дали бих го направила. По принцип нямам нищо против.
Преди години съм го правила не веднъж, не беше лошо. Нови запознанства, нови компании, нови гаджета  Mr. Green.

Общи условия

Активация на акаунт