Urinelle - новия хит сред дамите

  • 5 092
  • 95
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
Предполагам ако го внесат в Бг, с тия мръсни тоалетни ще стане тотален хит и тук Simple Smile
Леле ама какво ли не измислят вече  Mr. Green

http://www.urinelle.biz/html/en/Howtouse.shtml

# 1
# 2
  • Мнения: 8 999
Е, не е истина това! Ами ако без да искаш нещо малко помръднеш и се опикаеш цялата?
И името на сайта е направо отвращаващо.

# 3
  • Мнения: 2 229
А клипчето гледахте ли?? Sick

# 4
  • Мнения: 8 999
А клипчето гледахте ли?? Sick

Не, доповръща ми се още докато четох експозето.

# 5
  • Мнения: 3 760
Според мен е гениално, стига наистина да "работи"  Wink

# 6
  • Мнения: 742
а знаете ли, че това е разработка на някаква световна лесбийска организация, даже имат отпуснати средства по някаква програма. Ей сега ще питам гуглето. Преди няколко мчесеца се зашумя за въпросното съоръжение, наречено от някой много подходящо "хартиена пишка"

# 7
  • Мнения: 25
Абе има идея, иначе по-добре ли е да влезеш в някоя тоалетна в заведение или някаде другаде и да ти се доповръща ако трябва да чистиш за да седнеш. Ако не улива  Mr. Green е наистина добра хавата, ще взема да я предложа на съпругата ми  Joy

# 8
  • Мнения: 25 597
Що, накрая си беше страхотно!  Mr. Green
Ееех, откога си мечтая да не чакам на опашка пред женската, а да си пишкам на спокойствие в мъжката тоалетна!  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 2 237
Не че няма да има почва в България туй чудо,може и да има.....Но след първото изнасилване на някоя мадама осмелила се да пишка в мъжка тоалетна,ще бъде спряно.... Tired
Малко съм черногледа,но така мисля.
Иначе е хитро,спор няма.

# 10
  • Мнения: 2 229
Абе махайте се, хитро..гнусно еееее!! Mr. Green

# 11
  • Мнения: 3 782
Боже какво ли няма да измислят, наистина въпросът с тоалетните е жалък. Моят приятел преди работеше в заведение, беше барман, ама като нямаха чистачки той чистеше тоалетните, че каза нещо,което няма да забравя никога. Дамските тоалетни винаги са по-мръсни от мъжките, чудел се какво толкова правят там. Навсякъде опикано и .... Ужас.

# 12
  • Мнения: 6 900
Но след първото изнасилване на някоя мадама осмелила се да пишка в мъжка тоалетна,ще бъде спряно.... Tired
Е защо пък да ходят жените в мъжки тоалетни newsm78 Дам, сега гледах клипчето и схванах. Обаче смятам, че все пак не ходенето в мъжки тоалетни е главното му преимущество.
Иначе аз бих го пробвала, нямам нищо против.

# 13
  • София
  • Мнения: 7 097
Според мен е гениално, стига наистина да "работи"  Wink

Значи ако видя някоя мацка в характерна поза край стена или дърво, да не се чудя  hahaha

# 14
  • Мнения: 524
Хитро, пък докато се научим да го ползваме, ще си носим резервен тоалет, ако направим беля, като малките деца.

# 15
  • Мнения: 4 392
Навсякъде опикано и .... Ужас.
Е, как какво правят.. Не видя ли на клипа? Катерят се.. hahaha Joy

Особено краят на клипчето беше.. Sick Sick Sick
Това пълен ненормалник го е измислил.. ooooh!

# 16
  • Мнения: 4 371
Това не е никак ново, виждала съм го отдавна.
Тая беше много смотана на клипчето, не можа да си намери поза да се изпишка 100 пъти Laughing
Иначе на мен ми се вижда удобно, стига да не си опикавам ръцете Thinking

# 17
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
хахахаха оригинално!!!! вече и жените ще пикаят прави като ората .... има манги в тая работа. Но още повече ще опикават кенефа ....

# 18
  • Мнения: 4 392
Мисля, мисля .. и все повече се убеждавам, че има нещо гнило в Дания..
Мъжете се приканват да пикаят седнали, а жените - прави.. #Crazy
аз ще бъда последната,която ще си купи такава фуния, пък ако ще да ми се пръсне мехурът. Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 524
хахахаха оригинално!!!! вече и жените ще пикаят прави като ората .... има манги в тая работа. Но още повече ще опикават кенефа ....

Да не си решил да ги внасяш или някой те изпревари?

# 20
  • Мнения: 4 392
Прави маркетингово проучване. Sunglasses

# 21
  • Мнения: 2 379
Мъжете се приканват да пикаят седнали, а жените - прави.. #Crazy
Даааа. Joy
По някои заведения съм виждала табелки, които с мили думи и картинки приканват мъжете да пикаят седнали. Това ми се вижда не по-малко странно.

Като изклЮчим това: "Be aware that the tube will feel warm.", Sick Crazy Laughing идеята е оригинална.
Та нали съвсем скоро тук се коментираха обществените тоалетни и различните техники на употреба - кой алпинист, кой скиор...

# 22
  • Мнения: 4 392
Та нали съвсем скоро тук се коментираха обществените тоалетни и различните техники на употреба - кой алпинист, кой скиор...
Е, малко спорт никога е е излишен. Grinning
Joy

# 23
  • Мнения: 47 981
олеле, нямам думи засега
обаче бих пробвала , в някои мръсни тоалетни е много трудно да се изпика човек

# 24
  • Мнения: 2 407
 GrinningНяма лошо.

# 25
  • София
  • Мнения: 11 116
Уникално изобретение. Wink
Бих го ползвала вместо да правя акробатика върху тоалетна чиния.

# 26
  • Мнения: 412
Ще си влизаме с мъжа ми и ще си мерим пи.ките над писоарите.
п.п. замислих се, че за първи път изписвам думата писоар и не съм сигурна дали се пише така. Нося на корекции. Laughing

# 27
  • Мнения: 7 474
Харесва ми изобретението , стига да работи без фалове  hahaha

# 28
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Уникално изобретение. Wink
Бих го ползвала вместо да правя акробатика върху тоалетна чиния.
аз също.
мисля, че  е много добра идея.

# 29
  • Мнения: 14 654
олеле, нямам думи засега
обаче бих пробвала , в някои мръсни тоалетни е много трудно да се изпика човек
Особено ако и стените са омърляни и няма закачалки, тая в клипчето как смело се подпираше по стените, докато се чекнеше върху тоалетната чиния. Пък по света все повече мъже сядат на тоалетните, може скоро да започнат да приклякат в храстите.
Фунията не бих си купила- сртува ми се, че не е надеждна.

# 30
  • София
  • Мнения: 7 097
Уникално изобретение. Wink
Бих го ползвала вместо да правя акробатика върху тоалетна чиния.

Или да подлагам пикочния си мехур на опасност от пръсване, както правя аз... Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 4 392
Аz предпочитам да се борим за по- чисти тоалетни. Laughing
Кой ще оформи петицията? Flutter

# 32
  • Мнения: 3 521
Сега се хилих на клипчето, но като се сетя като бременна как почти сълзи са ми потичали на опашки пред тоалетни и си мисля, че е направо гениална тая фуния Mr. Green.

# 33
  • София
  • Мнения: 11 116
Аz предпочитам да се борим за по- чисти тоалетни. Laughing
Кой ще оформи петицията? Flutter

Обречена кауза  Naughty

# 34
  • Мнения: 4 392
А от какъв материал е? Рециклира ли се?

# 35
  • Мнения: 494
Сега се хилих на клипчето, но като се сетя като бременна как почти сълзи са ми потичали на опашки пред тоалетни и си мисля, че е направо гениална тая фуния Mr. Green.

Mдааа...и аз така.Като се сетя за моя уникално малък корем и как бебо ме беше "смачкал вътре" и какво търчане до тоалетната падаше...сега ми е смешно,но тогава...Само се чудя:дали е толкова удобно и лесно,колкото изглежда newsm78.И друго се чудя...на погледите на нашите(балкански) субекти,ако се наредиш до тях на писоарчето... #CrazyСамо при мисълта мога да се пукна от смях LaughingЯ,дайде едно такова приспособление насам-аз ще пробвам този му аспект напълно безплатно:lol:

# 36
  • Sf
  • Мнения: 808
Ако не ги внесат, то и филтрите за кафе /хартиените/, могат да свършат същата работа... Зависи от ъгъла на разкрача и трябва поне три-четири филтъра да ползвате, за да не си опишкате ръцете...

Хехехе, уринеле - хареса ми.

Знаете ли къде астронавтите изхвърлят органичните си отпадъци - в космоса - съзвездието Уриния /капчици безтегловни в безмерния космос/ и Фекалия /безтегловни метеорити с аромати/. Даваха го едно време в Аполо 13, цитирам Том Ханкс. Добавих само Фекалия  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 47 981
е що на писуарчето, над обикновенна тоалетна чиния в дамската тоалетна, само че няма да сядаш или да се гърчиш и гъзиш над нея, ами просто с хартиената пишка/фунийка си се изпикаваш спокойно, и готово...става ми смешно като си го представя ама...

# 38
  • Мнения: 669
Не знам как ще се отпусна пред 2 мъже( примерно). Иначе не ми е нито гадно, нито отвратително. В  едно заведение в Париж има дискриминация на жените. Писоарите за мъжете са безплатни, а тоалетните струват 2 евро. С кеф бих си извадила такава фунийка. Peace

# 39
  • Мнения: 3 609
 #Crazy  OMG! Клипчето е меко казано потресаващо за моите очички...  Sick и гнунсо..

# 40
  • Мнения: 10 758
 Joy Joy Joy
А фунийката хартиена ли е newsm78

# 41
  • Мнения: 2 379
Промазана Mr. Green

# 42
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Предполагам ако го внесат в Бг, с тия мръсни тоалетни ще стане тотален хит и тук Simple Smile
Леле ама какво ли не измислят вече  Mr. Green

http://www.urinelle.biz/html/en/Howtouse.shtml

 Peace Peace Peace

Не ме питайте как се правя на маймуна по бензиностанции и други подобни екзоти4ни места  ooooh!

# 43
  • София
  • Мнения: 210
Впечатлих се искрено. Ако го видя някъде си го купувам на секундата.
И особено за бременни ми се струва изключително подходящо. При предишната си бременност, в 9ия месец се озовах в тоалетна, която не беше със седалка (в Турция им викат "modern toilets" Laughing), а просто дупка на пода. Зорът - голям, стените - мръсни и разделечени. Докато клекна и повдигна панталони минаха 5 минути, но не знам дали си представяте как една солидна жена ("надеждная как вес гражданский флот"), с огромен корем и изместен център на тежестта се опитва да се изпъпли нагоре, едвам успявайки да достигне стените от двете си страни, готова да повърне от мърсотията по тях и в ужас от перспективата да си остане там во век и веков. Насъбра се опашка, а аз пъшкам и се пъна, как не родих там се чудя. Нахлу мъжа ми в дамската тоалетна, но вратата далече от дупката - не мога да му отворя. Той подвиква отвън, аз - отвътре. Казвам ви, такъв срам не съм брала през живота си.  Embarassed Embarassed Embarassed

# 44
  • Мнения: 2 849
Ужас ,права ......Тц ,не го разбирам .И катеренето по тоалетните също  ooooh!

# 45
  • Мнения: 677
Усещам, че скоро ще има петиция - "За или против жените в мъжките тоалетни?". Някои изобретатели са извратеняци. Винаги съм го подозирал.

П.П. Черпя ви с едно клипче !

# 46
  • Мнения: 2 849
А ,много е гот клипа  Joy

# 47
  • Мнения: 2 211
Оооооо, Сопрано ти се завърна! Добре дошъл!

Клипчето е готино.

# 48
  • Мнения: 263
Страхотна идея. Аз съм 100% за, ако има откъде ще си купя. Супер хигиенично е. Дето ще се чудиш каква поза да заемеш, че да не се допреш някъде. Направо гениално. Мисля, че ще се купуват, ако се продават по обществените тоалетни.

# 49
  • Мнения: 745
И аз искам такава придобивка Laughing

# 50
  • Мнения: 2 249
първата ми реакция беше,че това е за извратени и НИКОГА не бих ползвала....обаче,прочетох отговорите и намерих 2 предимства

1  можеш да ползваш мъжката тоалетна Peaceкъдето рядко има опашка

2. улеснене е като си бременна

само не разбрах от прочетеното-наистина ли има някои ,които "сядат" на тоалетни на обществени места Sick

# 51
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Усещам, че скоро ще има петиция - "За или против жените в мъжките тоалетни?". Някои изобретатели са извратеняци. Винаги съм го подозирал.

П.П. Черпя ви с едно клипче !


Добре дошъл  Hug
Какво му е лошото на жена в мъжка тоалетна  Wink
А клипа е  Peace

# 52
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Поооотресаващо !!!   Моята ...ъъъ....тавичка е големшка - каква ли фунийка ще ми трябва  ааа ... идеи ?!?! И голям корем при бременни и не съвсем ми се струва , че ще е непреодолима преграда към заветното отверстие , в което ще трябва да се набучка фунийката ...мдааа ... сериозен размисъл ме налегна - пак има мода само за слеботелесни ..... ядосах де !

# 53
  • Мнения: 7 186
Поредната безумна изгъзица, за която да ни вземат парите Crazy Как пък не съм тръгнала да разнасям разни фунии из чантата си ooooh! Па не е чак толкова сложно да ползваш тоалетната, без да сядаш на чинията Flutter
А въпроса с голямата нужда как стои? newsm78 Mr. Green

# 54
  • Мнения: 4 447
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

А като ти се присЕре кво стаа? хахахахахаха


Мале, почупих се от смЕх  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 55
  • Мнения: 4 392
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

А като ти се присЕре кво стаа? хахахахахаха


Мале, почупих се от смЕх  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
английска сол и маркуч Sick
 Joy Joy

# 56
  • Мнения: 985
 #Crazyоф божеееее doh

# 57
  • Мнения: 4 447
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

А като ти се присЕре кво стаа? хахахахахаха


Мале, почупих се от смЕх  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
английска сол и маркуч Sick
 Joy Joy

Трябва да се казва (няколко варианта):

Shitell

Drissell

Defekatoriell

 Twisted Evil

# 58
  • Мнения: 4 392
Трябва да се казва (няколко варианта):

Shitell

Drissell

Defekatoriell

 Twisted Evil


 smile3532 newsm62 newsm62

# 59
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Чудесно изобретение.
Това лято до един басейн наблююдавах момиченце наоколо 4-5 години как пишка право с уникална техника.

Въобще, не мога да реша за себе си, кое е по-гадно.
Това че жените масово не спазват елементарна хигиена в обществените тоалетни и действат на принципа "след мен и потоп" или една хартиена фунийка.  newsm78

# 60
  • Мнения: 773
Идеята ми харесва, бих си купила. Мисля,че ще е доста по удобно отколкото да се чудиш как да приклякаш или катериш. Досега това с катеренето не съм го пробвала, но съм слушала доста истории от собтвеници на заведения за счупени тоалетни чинии и нарязани дупета. Mr. Green

# 61
# 62
# 63
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

А като ти се присЕре кво стаа? хахахахахаха


Мале, почупих се от смЕх  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
английска сол и маркуч Sick
 Joy Joy

Трябва да се казва (няколко варианта):

Shitell

Drissell

Defekatoriell

 Twisted Evil


Ти си уникат
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 561
Коя ли жена би го ползвала  Sick

# 65
  • Мнения: 393
  имам чувство ,че ще се изпопикая...Пък и брутално-да се намъкнеш в мъжкото WC Naughty Naughty Naughty
  Стигаа бе,не може да е истина!

# 66
  • Мнения: 3 622
Е точно при мъжете няма да вляза да пикам  Mr. Green

# 67
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Хахахах това  ме разби-  сега ще сърчна да видя от къде мога да си купя тук в Англия и ако ги намеря ще споделя впечатления.Още съм в шок  #Crazy
А пичката на клипа верно си пикаше  хахахаха
Дали идва в различни номера или е Уан Саиз онли  newsm78 щото има дами с по-малки и с по-големи пеперудки- дали има значение Joy
Към авторката: You made my day   bouquet
Wili

# 68
  • Мнения: 985
................................
Дали идва в различни номера или е Уан Саиз онли  newsm78 щото има дами с по-малки и с по-големи пеперудки- дали има значение Joy
..........................

сигурно са с номерация от S do XXL Crazy

# 69
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
................................
Дали идва в различни номера или е Уан Саиз онли  newsm78 щото има дами с по-малки и с по-големи пеперудки- дали има значение Joy
..........................

сигурно са с номерация от S do XXL Crazy
Нямат - един размер са стандартен. newsm78
 Поръчах - в опаковката са 7 фунийки.Хммм предстои ми пътуване до Бг на 13- дали  да не ги изпробвам в самолета примерно   newsm78
Само недаи си боже да ме спрат за проверка и да ме питат за какво  служат тези фунийки- Blush
Вие се смеете ама ако  е удобно ще си спестяваме толкова  време  в бърсане и дезинфекциране на тоалетни  hahaha
Вили

# 70
  • Мнения: 6 417
Предпочитам да ходя из храстите  Crossing Arms

# 71
  • Мнения: 4 392
................................
Дали идва в различни номера или е Уан Саиз онли  newsm78 щото има дами с по-малки и с по-големи пеперудки- дали има значение Joy
..........................

сигурно са с номерация от S do XXL Crazy
Нямат - един размер са стандартен. newsm78
 Поръчах - в опаковката са 7 фунийки.Хммм предстои ми пътуване до Бг на 13- дали  да не ги изпробвам в самолета примерно   newsm78
Само недаи си боже да ме спрат за проверка и да ме питат за какво  служат тези фунийки- Blush
Вие се смеете ама ако  е удобно ще си спестяваме толкова  време  в бърсане и дезинфекциране на тоалетни  hahaha
Вили

Ъ...Аз пак да питам.  Embarassed Рециклират ли  се фуниите? Къде се изхвърлят? Важно е.  Peace

# 72
  • Мнения: 1 216
Гениално!!!!!!!!  Hug  Hug  Hug

# 73
  • Мнения: 14 654
Ъ...Аз пак да питам.  Embarassed Рециклират ли  се фуниите? Къде се изхвърлят? Важно е. 
На картинката е нарисувано, че се хвърлят в тоалетната.

# 74
  • Мнения: 4 392
Ъ...Аз пак да питам.  Embarassed Рециклират ли  се фуниите? Къде се изхвърлят? Важно е. 
На картинката е нарисувано, че се хвърлят в тоалетната.

Това е успокоително, все пак. Hug

# 75
  • Мнения: 985
Е тез фунии кат са от хартия не подгизват ли? newsm78

# 76
  • Мнения: 4 392
Е тез фунии кат са от хартия не подгизват ли? newsm78
Е, има различни видове хартия. Wink

# 77
  • Мнения: 524
................................
Дали идва в различни номера или е Уан Саиз онли  newsm78 щото има дами с по-малки и с по-големи пеперудки- дали има значение Joy
..........................

сигурно са с номерация от S do XXL Crazy

Само недаи си боже да ме спрат за проверка и да ме питат за какво  служат тези фунийки- Blush

Вили

Кажи, че са за българска кафе машина  Laughing

# 78
  • Мнения: 4 447
Е тез фунии кат са от хартия не подгизват ли? newsm78

Ако пикаш бързо - не  Joy

# 79
  • Мнения: 1 529
Хм..никога няма да се науча да пикая с къса хартиена пишка.А и нямам нужда- все още краката ми ме държат,добре тренирани мускули:)
Сега трябва да помислят и за голямата нужда..4е там нещата не винаги стават от раз....Май ще е нужна фуния с по-голям диаметър и дължина като цяло,за по-добро насочване.
В тоалетните в училищата поне си клякаш на спокойствие-явно това е идеалният вариант за обществена дамска тоалетна.

# 80
  • Мнения: 105
 ooooh! Боже ...  newsm65 идеално  Toilet "Евала" на този който ..  newsm20

# 81
  • Мнения: 857
а как да видя въпросното клипче  Embarassed newsm78

# 82
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Тук има две - рекламно и аматьорско

http://www.youtube.com/results?search_query=Urinelle&search=Search

# 83
  • Мнения: 1 924
Мда,колко изобретателно...
Но по-скоро приветствам тоалетната чиния от клипа на Сопрано. bowuu

# 84
  • България Сливен
  • Мнения: 245
С фунийката ще можем да ползваме и мъжки слипове с цепка отпред. Така няма нужда да си сваляме бекините.

# 85
  • Мнения: 1 529
да,и ще пишкаме само като си откопчаем ципа.

# 86
  • София
  • Мнения: 2 883
Само аз ли не намирам клипчето Rolling Eyes

# 87
  • Мнения: 2 891
Вече и жените ще пишкат прави  Mr. Green Край на мъжкото превъзходство. Да кажем здравей на облекчаването на обществени места.   Whistling

# 88
  • София
  • Мнения: 2 883
Изобретението ми харесва Peace но определено е лизбийско Laughing
За някоя сбъркана жена, дето иска да има пишка ooooh!

Абе момичета как си ги представяте това с бременноста .............. с това шкембе не можеш да се нацелиш Mr. Green

И това с мъжката тоалетна Shocked кой, ще си свали дънките пред писоара и ще си оголи оная работа Joy

# 89
  • Мнения: 918
И в името на рекорда, не пикайте срещу вятъра Sunglasses

# 90
# 91
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Интересно, безопасен начин за ползване на обществена тоалетна. Дано да е удобен!

# 92
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
жИстоко...
Но аз със или без фуния се права си п***м  Wink

# 93
  • София
  • Мнения: 2 883
жИстоко...
Но аз със или без фуния се права си п***м  Wink

стига бе Mr. Green дай инструкции

# 94
  • London, baby
  • Мнения: 800
Супер оригинално, със сигурност бих пробвала, че е голяма мъка като не се подпирам никъде и се мъча да запазя вертикално положение в/у тоалетната чиния без да сядам  Mr. Green

# 95
  • Мнения: 1 715
Мда,колко изобретателно...
Но по-скоро приветствам тоалетната чиния от клипа на Сопрано. bowuu
Peace  http://www.cws.com/servlet/PB/menu/1011802_l1/index.html  В Германия ги има почти на всички бензиностанци,вярно плащяш 50 цента ама като влезеш не ти се излиза

Общи условия

Активация на акаунт