Неуспешен опит за покупка на велосипед от Хиполенд

  • 1 445
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 109
Днес ходихме в Хиполенд-София, за да купим на дъщеря ни велосипед за рождения ден. Оказа се, че велосипед в цвета, който искахме, трябва да се сглоби и човекът, който отговаря за това, е в почивка с неясна продължителност. Предложиха ни да дойдем за най-сигурно след час. Ние си тръгнахме, защото бяхме обикаляли преди това няколко часа по други магазини, освен това бяхме оставили сина ни сам вкъщи и не искахме повече да се бавим. За мен такова обслужване не подхожда на претенцията за детски хипермаркет.

# 1
  • Мнения: 1 881
Не ми харесва самия магазин, но доколкото разбирам хората са се опитали да помогнат....един час не е безбожно много, големите вериги дори продават несглобени/наскоро четох/ и изобщо не ги е грижа. Просто претенциите са ни станали по - големи...

# 2
  • София
  • Мнения: 2 181
Леле ужас!И аз мислех от там да купуваме на щерката другата седмица.
Моля те сподели после какво,от къде и за колко купихте Grinning

# 3
  • Мнения: 2 467
Не е само до претенции...
На скоро от Хиполенд Пловдив купувах пързалка за подарък. Помолих изрично да не е ожулена (щото  изложената беше такава), защото я взимам за подарък. Малката се размрънка и след като момичето я измъкна от склада , се награбих с ревящо хлапе и пързалка и платих без да я огледам. В къщи чак като я опаковах констатирах , че е по-зле от там изложената даже  Sad

# 4
  • Мнения: 1 881
Jes, твоят случай е съвсем друг...Имаш основания за недоволство:)

# 5
  • София
  • Мнения: 3 109
Ами не знам, но за мен да върнеш клиента за един час не е проява на особено добро обслужване. Подразни ни това, че има назначено техническо лице, което получава заплата, за да е на разположение, но всъщност не е на работа....за мен това не е нормално.

galq4, взехме велосипед на българската фирма Робифир-Байк ООД. Струва 86 лв., с две години гаранция. Колелото е много солидно и си заслужава парите. Купихме го от вело-магазина в Младост 1 срещу пазара на бл.43 (спирката след ХМС). Освен по-доброто качество на самия велосипед (този в Хиполенд беше китайски), спечелихме и това, че магазинът предлага и поддръжка. Ако се интересуваш, мога да дам координати на самата фирма, да проверите в кои други магазини се продават велосипеди от същата марка.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 181
Ще съм благодарна ако ми дадеш координати,за да проверя даали имат от възможно най-малките колелета.Защото не навсякъде има и само в Хиполенд бях виждала.

# 7
  • Мнения: 1 640
След 3 дни детето има РД.Моля те, дай координати на фирмата за бълг.велосипеди,ще питам за магазини евентуално във Варна.А ако някой е виждал вече такива във Варна,да каже.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 6 865
Знам 2 веломагазина във Варна. Какво точно предлагат не мога да ти кажа но ако все пак решиш да провериш, единия е на Бенковска между градинката и Образцов дом, вторият е на ул. Батенберг ...около 20номер.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Така правят. Като купихме на Мони тротинетка, мъжът ми я сглобява сам в магазина (защото диването не можеше да чака до вкъщи  Mr. Green); дори не ни предложиха те да я сглобят.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Във Варна има и още магазини за велосипеди.

Знам за 2 магазина (близо са един до друг, в съседни пресечки), всъщност уличките са едни малки, малко преди ул. Пискюлиев, под Районния съд и леко вляво ако се насочите - там има. Нашето колело е от едниния тамошен магазин.
 

Общи условия

Активация на акаунт