Какво правите когато навън е дъждовно и студено?

  • 10 370
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 422
Ходим на разходка. За мен това е супер романтично време - градът е празен, мокър, свеж, хладен. После сядаме да пием чай в някое наше си хубаво място..... Затова обичам есента.

# 61
  • Мнения: 1 044
Когато още нямах дете, обожавах дъждовното време - по цял ден спях, четях книжка или гледах филми. Сега не се получава нито едно от тези занимания. Детето изисква цялото ми внимание и обикновено играем заедно на някоя "тиха" игра или посещаваме детски център.

# 62
  • Мнения: 852
Много го обичам това мързеливо време.По цял ден се гушкаме с любимия,гледаме Тв и чопкаме разни ядки.Когато имам повечко настроение се вихря из кухнята и приготвам разни вкусотийки Peace!

# 63
  • Мнения: 600
мисля си за секс. чаша коняк. хубав филм. точно в този ред.

но обикновено готвя и мия чинии  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 121
 Ако половинката е на брега, обичаме да се гушкаме и сладко, сладко да си подремваме. Ако съм сама със зверовете - на единия пускам филм, другия строявам пред компа, а аз разполагам с време за себе си - маска на лице, коса, маникюрче, любимо хоби.

# 65
  • Мнения: 817
Тъй като нито мен ,нито децата ни свърта да си стоим в къщи ,обикаляме по Моловете ,там ги оставям на детски кът и аз с приятелки пия или кафе ,или обикаляме по магазините................. ,ходим от време на време и на Патиланци , и в лошото време осъзнавам колко ми лпсва София Ленд ,колко удобно беше.сега пък ходим на комплекс Малееви ,където пак има приятен детски кът малката я оставям там , а големия е на тенис или на плейстейшъна, а аз съчетавам с йога или бейли денс.......................абе такива работи.
А , ако децата са при някоя от бабите спя ,но като са при мен просто е пълен кашмар да си останем за по -дълго в нас ,защото кипят от енергия която започват да я избиват като се заяждат ,бият ,правят бели и така предпочитам да сме навън Laughing.Понякога си ходим и по гостита с приятелки............ Hug

# 66
  • София
  • Мнения: 442
чайче и нещо за гризане ме стоплят  Simple Smile
не бих отказала и по-засукани удоволствия, разбира се

# 67
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
Чистя, ям, вися на компа, лежа и чета нещо, гледам ТВ ....

 И аз-з-з-з!!!! [ smile3524 beer

# 68
  • Мнения: 2 609
Чета тук (то не, че като не вали, не вися все във форума ама ...), занимавам се с малката, гледам ТВ, такива работи.
Не обичам да вали, подтиска ме т'ва време. Sad

# 69
  • Мнения: 138
Обикновено чета книги,ровя се в нета ,слушам музика ...правя любов край печката(искаше ми се да кажа край камината ,но нямам такава Simple Smile )

Общи условия

Активация на акаунт