Цветя за учителките в детската градина?

  • 5 825
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 204
аз нося шок.бонбони и нат.сок и за госпожите и за лелята.След това като ме видят,много ми се радват.А цветя не нося,защото съм запомнила една реплика на мед.сестра(към моя приятелка)-"ние цветя не ядем" Mr. Green

# 31
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Всъщност трябва да е 17-ти нали? 15-ти е събота.
Нищо, че е събота. Учебната година се открива на 15-ти, защото тази събота е работен ден заради днес.

# 32
  • Мнения: 46 488
Не.

Цветя само на 8-ми март купувам Peace


... "ние цветя не ядем" Mr. Green

И за хирург, на който доволен пациент решил да подари огромен сом, звъннал на вратата и отворила съпругата на хирурга, видяла за какво става дума и казала "Той Дончо риба не яде, ако има пари, ше си купи, кво'т му се яде!"  Crossing Arms

 Laughing

# 33
  • Мнения: 9 990
Не вярвам да има учител, който да му стане по-приятно от 10лв в плик, отколкото от китка цвете... Tired
Има мъже учители, те на 8 март не празнуват май...
Не.

Цветя само на 8-ми март купувам Peace


... "ние цветя не ядем" Mr. Green

И за хирург, на който доволен пациент решил да подари огромен сом, звъннал на вратата и отворила съпругата на хирурга, видяла за какво става дума и казала "Той Дончо риба не яде, ако има пари, ше си купи, кво'т му се яде!"  Crossing Arms

 Laughing

# 34
  • Мнения: 917
eeeeeee то едни дебати станаха зарад тези цветя... аз цветя че ще взема ще взема. подаръци наистина май не е необходимо. все пак важно е уважението и не е нужно да се натрапвам. може би и почерпка, но тя ще е за децата, да усетят и те атмосфера. пък кой квот си яде, то разни хора разни идеали - един цветя не яде, друг сом не яде..... Party Party Party

# 35
  • София
  • Мнения: 4 294
Когато голямата ми посещаваше детска градина купувах за първия ден, но не мога да го нарека учебен както е написала авторката - 3 букета, за двете госпожи и лелята.
Някои носеха на директорката, на медицинската сестра, аз лично никога не съм го правила.
Подаръци съм носела на госпожите за Коледа, за осми март, понякога и за рождените дни на госпожите (в началото не ги знаех).

# 36
  • София
  • Мнения: 14 637
Всъщност трябва да е 17-ти нали? 15-ти е събота.
Нищо, че е събота. Учебната година се открива на 15-ти, защото тази събота е работен ден заради днес.
Видя се кой не ходи на работа-въобще не знаех, че е работен ден.

# 37
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
аз нося шок.бонбони и нат.сок и за госпожите и за лелята.След това като ме видят,много ми се радват.А цветя не нося,защото съм запомнила една реплика на мед.сестра(към моя приятелка)-"ние цветя не ядем" Mr. Green
Подкрепям!

А , защо не ,бутилка вино и парче луканка?

# 38
  • София
  • Мнения: 4 884
Миналата година ние бяхме единствените ентусиасти с букети пред градината на 15 септември. Но учителките определено се зарадваха. Сега се замислям дали да не занеса наистина бонбони и сок?! Или какво друго ?!

# 39
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Занеси им нещо за ядене! 
Стига с тия цветя!Уляхте се!

Миналата година родих. Чудех се какво да занеса при изписването. Мъжът ми беше категоричен..само цветя!Друго не било редно, няма ли да го приемат, те получавали пари за това...и т.н.Да , така е, за раждането с секцио са привели на клиниката минимум 4000евро, но за грижите им...бях възхитена! Да се отнасят любезно и внимателно по-всяко време на дененощието, това може ли да се плати с пари!?
 Да ,да , ама не!

Накарах го да купи 2 торти и един пакет кафе! И те са хора, ще си хапнат, пийнат...
Донесе ги с голяма мъка..даже не иска той да ги занесе, мисля ,че  го беше срам!
Когато ги занесох, им светнаха очите!
Не било прието ли!? Няма такова нещо!

Тази година на деня на бащата/ дъщеря ми има възпитател за мъж/ му занесох бг вино! Щях и луканка да занеса, ама в Германия няма.
Остана много доволен!

# 40
  • Мнения: 1 622
E не, ще купим цветя и това е.  Не познавам колектива, не познавам учителките, детската градина, директорката и какво е прието и какво не. Не искам да поставям никого в неудобно положение от наши подаръци, нито да създавам впечатление, че се "натискам".
По-хубаво от цветя за първи учебен ден за мен няма. И по-нормално също.
Ще се почерпим след като го взема от градина в Сладоледната къща, Наско и е фен, така че това ще е.

# 41
  • Мнения: 1 035
Всички носят в нашата д. градина.И за двете учителки и за лелята.,
някои познати взимат и за директорката .Кой както прецени и каквито са мувъзможностите.

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Марти тръгна на 3 септ. на детска и носехме 3 букета-за двете госпожи и лелката.Установи се , че още не са назначили 2 госпожа и подари букета на сестрата.Винаги сме носили букети. А и детето се радва- дори тя сама си избира за коя госпожа какъв цвят да са букетите.Това си е енда емоция за детето.

# 43
  • Мнения: 1 187
И аз ще купя букети за медицинските сестрите и лелята от яслата. И не само  Mr. Green Каката също носи за своите госпожи в градината цветя, не само за първия учебен ден, но и за други хубави български празници.  Peace

# 44
  • Мнения: 46 488
...
Има мъже учители, те на 8 март не празнуват май ...

Има, но авторката пита конкретно:

... ще купувате ли цветя на учителКите? ...

Общи условия

Активация на акаунт