Заради вас :-)

  • 1 724
  • 17
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 235
Добра вечер!
За мен: на 26г., отскоро омъжена с малко бебче, живеем в къщи с майка ми. До момента съм се пробвала 2-3 пъти да сготвя нещо (защото майка ми готви) и ентосиазма бързо ми минава, но като ви чета и гледам какви вкусотийки правите ми идва веднага да запретна ръкавите. Днес за първи път влезнах във вашия подфорум и занапред ще го правя по често, а се надявам и аз да се хлаля с вкусни и красиви гозби като вашите.

 smile3525 за всички вас!

# 1
Добре дошла, запретвай ръкавите и започвай! Щом си се ентусиазирала, започни и моето пожелание е да гледаш на готвенето като на някакво разтоварване и удоволствие, а не на задължение!:-)

# 2
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 222
Добре дошла в най -вкусния форум  , и да ти кажа това ти решение , ще се отрази негативно на кг ти!  Mr. Green Mr. Green

# 3
  • Мнения: 3 622
Добре дошла  Hug
Очакваме снимки на твоите гозби  Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 35 772
Добре дошла и успех в готвенето  Grinning

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 576
Здравей и добре дошла!
От опит ти казвам, че тук ще научиш много полезни неща. Ще се фукаш каква си домакиня Wink, а и вкъщи ще се радват на страхотни вкусотии. Успех!

# 6
  • Мнения: 645
Здравейте всички! И аз сега идвам. Готвенето не ми е стихия, но е необходимост - та нали двама мъже чакат моите гозби.... Simple Smile Трябва да запретвам ръкави и да се уча!   bouquet

# 7
  • Мнения: 966
добре дошла   bouquet

# 8
  • варна
  • Мнения: 1 830
Добре дошла и от мен в най-вкусния форум Simple Smile.Може би тук е момента да благодаря на всички вас момичета за вкусните рецепти, благодарение на вас мога да кажа ,че се научих да готвя  bouquet Hug

# 9
  • Мнения: 1 877
Цитат на: Зечова link=topic=220725.msg4882285#msg4882285 date=11890089 ще се отрази негативно на кг ти!  Mr. Green Mr. Green
[/quote
Мдаааааа,най-вече на тях!Аз затуй дъъълго време не влизах тук,но изкушението надделя..и не съжалявам!Добре дошла!

# 10
  • Мнения: 5 974
Добре дошла!  smile3525 eat

# 11
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз също ти казвам "Добре дошла".
И аз бях като теб, преди да откия форума.
Сега вече мога да се похваля с един солиден брой ястия и то хич не лоши  Blush

# 12
  • София
  • Мнения: 1 235
Благадаря ви за посрещането!

Ще изчакам да минат почивните дни (за да съм сама) и ще се пробвам и ще ви се отчета Grinning

# 13
здравейте момичета  ще приемете ли още един член във вашата кухня
ще се радвам да науча нещо от вас
в къщи сме 4  и готвенето се пада на мен

# 14
  • Мнения: 4 380
На 26 години да ти готви майка ти... #Crazy не ти ли е неудобно малко? Sick

Общи условия

Активация на акаунт