на кафе ... ама наистина

  • 1 744
  • 32
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • София
  • Мнения: 1 751
Тъй, мислех си среднощно, че ми "писна" да ви се радвам на постингите само виртуално, та, какво ще кажете да се видим на по кафе. Вкъщи - че времето е криво. Която може и иска. Без организации и условности. Например, в петък следобед към 16-16:30. Мамите ще се сберем в хола, хлапетата ще се гледат в детската. Спалнята ще е вариант за неходещите  baby_neutral

Предлагам и транспорт - "форумско такси", което може да побере по 4 мами на курс Simple Smile

На кафенце, сладки и соленки и темите от форума в ефир и визия. Ако нямате планове за петък следобед и имате желание, пишете ми на лични да споделя адреса.   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 6 999
Milenita, мерси за поканата   bouquet

Аз за съжаление съм поканила гости за празниците... но ще чакам отзиви и ще се присъединя другия път.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 751
Исе, приятно ви изкарване! Ще напомня какво си писала  Hug

# 3
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Аз съм свободна и съм съгласна.Хайде мами присъединявайте се Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 17 277
Еее, Миленка, заминавам днес при мама и дребния за празниците (а и да си го взимам, че ще ми е ученик  Wink ).
Иначе идеята е супер, следващият път се включвам или с транспорт, или с терен  Hug

# 5
  • Мнения: 811
В петък следобяд и аз съм свободна, с удоволствие ще дойдем със синчето

# 6
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Засега сме само 3-и.Хайде мами!!!!!! Party

# 7
  • Мнения: 5 299
\

Предлагам и транспорт - "форумско такси", което може да побере по 4 мами на курс Simple Smile


Транспорта  важи ли и за други градове Mr. Green

# 8
  • София
  • Мнения: 1 751
Бейб, с теб можем да се видим по на кафе в Плевен, че е на средата на пътя  Joy

Русе-Плевен - може (за транспорта, де)  Whistling

# 9
  • Мнения: 2 863
 освен да ви дам скайп и да ме включите виртуално Joy
 Хич да не съжалявате, че съм далече.... аз съм скучна, правя ремонт, говоря само за майстори и дори не съм купила учебниците на голямото ми дете... сънувам  монтажи на мебели, как ми протича покрива и други хубавини....
Да пишете в темата как сте изкарали... но като дойда до Сф само да не ме поканите на гости Mr. Green

# 10
  • София
  • Мнения: 1 751
Jaly, ти си знаеш, че имаш постоянна и безсрочна покана.

Леле, как те разбирам за ремонтите... Опитваме се да спретнем жилище с моя приятел, ама к'ви са нерви, разправии, средства и време, не е истина. На, и сега от половин седмица чакам да стане готов кухненският плот и да ходя да бая на слагането, ама не, та не. Все "утре ще е готов". Днес - много работа, утре - празник и така до безкрай... А, нещо като е готово, трябва да се явим на секундата, нищо, че сме чакали преди това със седмици. Само да посмеят да ми провалят утрешното кафе - мятам Пеперуна и Славка с децата в колата и ще ги "надзираваме" пустите майстори от кафенето пред входа  Mr. Green

И Jaly, да не забравиш за обещанието!   bouquet

# 11
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Jaly,как бих искала да дойдеш и ти винаги ,казваш нещата на място  винаги ми се караш на място.Има нужда от човек като теб.А за София не се плаши,колко много от нас ще те подслонят с удоволствие.

# 12
  • София
  • Мнения: 6 999
Ако обичате да не ми крадете Jaly Naughty
Тя първо на мен обеща да гостува, а аз цял мъж й обещах да намеря подходящ за нея  Mr. Green

Ей го - седи си в хладиника /да не се развали нещо/ и чака посещението й.  Mr. Green Mr. Green

# 13
  • Мнения: 2 863
.....А за София не се плаши,колко много от нас ще те подслонят с удоволствие.
Аз и страх? аз съм безтрашна Joy.. ох хвана ме лигнята нещо в края на деня..
Имам много близки прителки в Сф, има къде да отседна, само трябва да се вдигна и разбира се майсторите да ми се махнат от главата.... ама съм обещала като се преместя да го направя, дано не ми мине котка път, тогава вече ще ви виждам- няма накъде Heart Eyes
Ох Иса, задавих се с виното бе жена.. замразен мъж не съм имала, ама то за всичко има първи път Joy

# 14
  • София
  • Мнения: 6 999
Ти пък, Jaly, няма да е замразен... Аз само така - пазя ти го. Като заидваш, ще го размразя, измия, посоля, маринован, изпека и поднеса с лимочне в устата и т.н.  Mr. Green Mr. Green

Извинявам се, че спамя, ама като не става да пием кафе...поне да подрънкаме.

# 15
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Ама Иса и аз искам мъж (и особено ако е Джак),много си го обичам,никога не ми е изневерил досега......Jaly,много нощувки ще ти трябват тук защото има мног хора,който ще те очакват.Но защо не и всички да се съберем на едно място.Мога да поема терена,няма проблем.Ти свършвай ремонта и идвай.....Мисли му ако ни подминеш тук в старата добра и мръсничка столица......

# 16
  • София
  • Мнения: 1 751
Ooooooh, ще умра  Joy Joy, начи, Исе, ще се "биеме" за Jaly - на коя да иде първо на гости  hahaha

Дали не направихме прецедент в иначе пълния на всевъзможности форум?!?!? "Група форумки не могат да си поделят друга форумка" - е, тЕ, с тая тема ще оцъклим дори тези от клю-то  Mr. Green

Ама, напоследък рИвем за призове с наш'те шашкънии  bowuu

# 17
  • Мнения: 2 863
 ми аз пък затова все сядах на ъгъл, дано ме поискат от две страни и ей го на даде резултат Joy
е надявах се да са мъже дето не могат да ме разделят, ма кво да правя- каквото дал господ- това hahaha

# 18
  • София
  • Мнения: 1 751
е, т'ва е, разсмях се и с глас сама  newsm62

на това му викам самотно женско блаженство: слушам и зяпам с едно око Мадона по бТВ, чета и бриша глупости за развеселяване във форума и не мисля за работа, защото утре е почивен ден

Момичета,  Hug И наистина се надявам скоро да се сберем и видим  Heart Eyes

# 19
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
ОООООООООООООО,Jaly,само опитай Софиянки и няма и да помислиш за мъже smile3506.А с Иса и Миленита ще се разберем как ще те поделим Party.Ле-ле ако е Пантерчо тук да ни прочете, нема как да не се включи smile3503

# 20
  • София
  • Мнения: 6 999
slavka gergova, заведението предлага Джим /Бийм/ ако искаш - твой е. Имам една пълна бутила оъ една година си седи. Аз алкохол почти не пия само вино.

Milenita, няма да се бием - ще си я делнем  Wink Wink една нощ с теб- една нощ с мен  Joy Joy Joy

Jaly и аз все на ъгъл седях с тази цел...  Whistling

# 21
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Иса, благодаря ти!Честно казано до скоро и аз не пиех освен по-малко уйски и то с повод,но напоследък се опасявам ,че ще се алкохолизирам....Всяка вечер поне по 100гр, за да мога да заспя и да не мисля.През деня съм майка ,вечер когато децата заспят съм пияница newsm48

# 22
  • София
  • Мнения: 1 751
Исе, накрая може трите на едно   newsm19

# 23
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Джали,знаеш ли какво си мисля сега?Как искам точно на жена като теб да попадне бащата на Мария.Ще му разкатаеш ......Има нужда точно от силна жена като теб да го постави на мястото му ама пък на теб не ти пожелавам и то в никакъв случей мъж като него.Знаеш ли защо те обичат всички съфорумки-защото когато седим и се оплакваме и се съжеляваме,се появяваш ти и хоп ни поставяш на мястото си.
Иса ,ама не е честно а вечер за мен с Джали?Само вие с Миленита ли?А аз какво все на сухо ли да седя? newsm78

# 24
  • Мнения: 2 863
Ох, не ме оставяте да си легна Joy
И защо по отделно, тройки вече не правят ли хората Joy

Сериозно, много ще се радвам да ви видя на живо... надявам се да стане скоро, сега ви казвам лека нощ и отплавам Heart Eyes
писала съм заедно с Миленита, какво единомислие hahaha

Славче,  грешиш мила, нищо не е каквото изглежда.... аз такъв като твоя си имам и му бая 4 години вече.... не му разказах играта, но пък той на мен почти успя Mr. Green

# 25
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Хайде  лека и от мен и до утре ,с кой среща очи в очи , с кой тук във форума.Приятни сънища !!!!

# 26
  • София
  • Мнения: 6 999
Исе, накрая може трите на едно   newsm19

хахаха - този имотикон е жесток.

Може разбира се. Даже и Славка ще вземем, барабар с приятеля й Джак  Joy Joy

# 27
  • Мнения: 194
е,момичета тече ли срещата...ехххххх,сега сигурно сте на сладки приказки и кафенце,е..и аз съм на кафенце,но сама с бебчо..който попъшква от гадните колики!
ще чакам да разказвате как е минала срещата,завиждам ви благородно,че се...се забавлявате!!!  Hug
Славче,как си мила?извинявай ,че толкова време не съм писала,но....докато се осъзная... Simple Smile сега пък както не спим почти денонощно е кофти,но..поне вече се възстанових от операцията и по-често ще посещавам форума като преди Simple SmileА ти как си?
знаеш ли преди ти казвах да не мислиш за "таткото",че си имаш най-големите съкровища и др не ти трябва,но...от както родих нещо ми е много криво! Sad
идваха бащите на всички бебета в родилния дом...нашия не доийде...дори ч пут не се обади да попита как е бебо!!!  Cry,незнам...мразя го и в същото време...мн ме боли,че се стигна до тук и някак си на моменти ми липсва и това много ме дразни!но...все пак ме хора,не можем да контролираме чувствата си..можем само да ги крием!!!
на майчето,чиято е темате се извинявам,че пиша тук,но видях,че славка е писала и за това!!!а и...исках да ви кажа,че...ви завиждам за срещичката! после да разказвате!  Hug   bouquet

# 28
  • София
  • Мнения: 1 751
Мацки, да се отчета: преди малко изпратих Славка и най-чаровното бебе на света с най-прекрасните бузи - нейната Мими.
Както планирахме, пийнахме кафенце на сладки и соленки, побъбрихме в ефир. Не знам за тях, аз изкарах чудесно, моят Дивак се направи на мамуна покрай бебока, но бе удивително послушен (кат' за него). А аз чак се размечтах на тема бебета  Joy , защото Мими е вълшебносладка Дунда, която само слуша и се усмихва. Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 2 863
хе хе, радвам се че сте прекарали добре:)) 
При мен вали и в душата ми е дъждовно... сега, след една чаша вино дано  ми се оправи прогнозата  за времето Joy

# 30
  • София
  • Мнения: 1 751
Jaly, и у Софето не спря да вАли, но както каза Славка на връщане, вероятно от срещата ни се поразведри и дъждът не ни "нацупи" настроението  Peace

Дано винцето е затоплило душата ти и изгонило дъжда от там.   bouquet

# 31
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
И аз давам отчет.Срещата беше страхотна.Миленита дойде и ни взе с Мария от вкъщи и после пак ни върна там  car003.Пихме кафе,говорихме си,батко Ники си игра с бебето а майката на Ми ленита я гледа през цялото време и аз си починах малко newsm03.Тя беше послушна,смя се на баткото,говори му на нейният си език а най-много и хареса да се вози в колата.Май по-скоро трябва да се замисля за кола thumbsup.Другият път да са повече мами и деца.
Миленита блаходаря ти за думите за Мария.
Сега ще се къпем и после пак ще дойда

# 32
  • Мнения: 194
радвам се,че сте искарали добре..знаех си аз,че има за какво да ви завиждам!!!  Blush  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт