За времето и рождените ни дни

  • 4 172
  • 110
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 520
Аз съм ан 27 Август и винаги имам усещането за отиващото си лято и почти винаги вали. Може да е за малко, но ще пръсне. Но го обичам и празнувам. Даже тази година, която беше много тежка за мен пак празнувах. Предния ден се наревах ,че за първи път един от най-скъпите ми хора няма да ми се обади никога вече и на другия ден се напих послучай 28мия си рожден ден.

# 16
  • Мнения: 1 731
Аз съм юни месец.Винаги е топло и винаги ме тласка към нощно къпане. Party PartyНо по принцип времето ми влияе на настроението.Ето сега е едно мъгливо и нищо не ми се прави ,а не е да нямам работа. Crossing Arms

Дъщеря ми е на 26 август.Само първата година ,всъщност като се роди-1996г беше жега.Оттам на сетне ,може цял ден да пече точно като дойдат децата и почва да вали.Сина ни е на 1.07 там няма друг вариант освен жега ,което е прекрасно.Мъжа ми е ноември и сме свикнали да е студено. Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 3 521
На 2 Август съм родена и всичките ми спомени са с безумно горещи рожденни дни Laughing.

# 18
  • Мнения: 1 937
Март. Шарен като моливи.
И аз така.

# 19
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Всяка година е различно.
Март, все пак.

# 20
  • Мнения: 4 371
Винаги е жега и няма какво друго да е в средата на лятото.

# 21
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
На 9 Ноември  винаги ( почти) е  било хубаво времето-  в повечето  случаи топло за сезона.
Това какво е времето не ми се отразява на празничното настроение- и камъни  да падат пак ще ядем и пием.... Mr. Green
Вили

# 22
  • Мнения: 3 537
Моят е на 9 .02. и си е студено винаги. Simple Smile

# 23
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
На 2-ри февруари често вали сняг и/или е студено.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 160
11 септември : Май винаги е било хубаво времето.
Но тази година май..... Thinking

# 25
  • Мнения: 2 609
Априлско бебе съм -14-ти.
Майка ми все ми разказва, като съм се раждала, че валял страшен дъжд с градушка.
До скоро на рождения ми ден винаги валеше , може само да препръска, но се записва. Crazy
Последните години забелязвам някакво подобрение. Flutter

# 26
  • Мнения: X
На 10-ти Януари съм - почти винаги е слънчево - 99% от рожденните ми дни до сега са били слънчеви, независимо дали има снягили не. Дъжд не е имало никога ( а аз съм много ревлива). Обожавам снега и студа, искам много много много сняг! Може би затова. Зимата и есента с падащите листа и далечното слънце, са ми любимите сезони. Ехххххххх fiuuuuuu

# 27
  • Мнения: 4 733
моят рожден ден е през зимата и винаги е студено Crossing Arms

# 28
  • Мнения: 11 747
Родена съм на 8 март!Е... Confused освен,че по-правило ни засипва сняг,който ни изненадва,има и други причини да не ми харесва.Отказала съм се да си харесвам РД  Tired

# 29
  • Мнения: 4 555
Юни. Времето е невероятно хубаво ВИНАГИ. Нито е прекалено горещо, нито е дошъл сезонът на летните бури и дъждове.
Страшно ме радва този период от годината Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт