Проблеми с детето и баща му

  • 14 043
  • 205
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Мамица,личи си ,че не четеш другите теми в "Родители отглеждащи сами децата си"
Ето ти една друга тема,за да разбереш,защо не вика полиция
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=217887.100
А ето и друга ,където Джема е  споделила пак нещо http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=206849.180
Май и в още някои прочетох ,че е сменяла бравата,но той е разбил вратата. барабар с касата ooooh!
Тя,защото е объркана жената,та е писала в почти всяка тема, по малко.
Дано ти помогнах да наредиш пъзела на Джемината история  bouquet

# 31
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Джема сега видях снимките,този е луд не ти. ooooh!Не бих могла да ти дам подкрепа по-друг начин освен морална,душевна и обичта си като приятел.А как бих искала да направя много повече за теб. Hug

# 32
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
ДА, бая оплесках темите и само моя ник се вижда напоследък. Вече ще пиша само в моята тема. Извинете ме, наистина не съм на себе си.  bouquet

# 33
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Джема,не се притеснявай пиши където пойскаш.Ние те четем навсякъде.В момента не се затваряй сама в болката си,пиши имаш ни нас ,макар и някои да сме доста далеч от теб ,сме с теб.И се притесняваме.Пиши ни така поне знаем ,че си добре(колкото се може)

# 34
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Джема какво те съветва Пела - да продължаваш да викаш полицията или че това е безсмислено в момента с тяхното настроение?
ако счита че това ще се отчете после в съда - викай ги всяка вечер ако трябва
и съвет - ако можеш и имаш сили не го закачай за детето - ще му бръкнеш в ....да не казвам къде, ако се правиш че ти е кеф без децата...или поне че не напъваш да ги взимаш
даже както ти е казала Джали може да ги натири обратно

# 35
  • Мнения: 4 176
Прочетох. мерси!
Не може да няма начин да не се срещат. Не може да няма начин да му забрани да се доближава до нея. Просто не го вярвам. Все пак този дом е на баща и.

Иначе за децата не го тормози. Кажи му, че му ги даваш да ги гледа той. Бързо ще му писнат.

# 36
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Джемма - изпращам моята подкрепа към теб.

# 37
  • Мнения: 215
Пиши колкото можеш жалби до районния, не че ще ти помогне с нещо, но могат да ти послужат в съда. Все пак Пела да каже... Съчувствам ти и ти пожелавам в най-скоро време тоя помияр да си получи заслуженото  #2gunfire

# 38
  • София
  • Мнения: 1 951
Много ми е мъчно за теб.Не съм спряла да те мисля!И аз бих сменила ключалките.Какво право има  да изнася от твоето жилище.Споделих с теб много неща.
Децата ще се приберат при теб!Буди сигурна в това!Може да е след седмица ,две ,но ще се приберат при майка си!С теб съм, Светла!

# 39
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
За полицията вече писах- полицаите казаха, че при следващо обаждане, тъй като ще бъде трето- ще ни съставят актове и на двамата и ще ни наложат глоби, защото не можем да се разберем сми, а ги намесваме. На майка ми са казали, че и да ги викаме, вече нямало да дойдат. Пела каза, че ще се жалваме и от тях до Военна прокуратура. Аз от опит обаче занм, че това не действа- гарван гарвану око не вади.
Не съм спала вече 2 вечери, цялата треперя от нерви, мноооого ми е мъчно за малкия. Не мога да го гушна, чуваме се по телефона с него, но ми липсва физическият контакт. Имам постоянно чувство на тревожност . когато не е с мен.
Те още спят. Сега ще идва една колежка на кафе. КАто станат дано поне да се засрами от нея и да остави детето с мен.
А проблемът е, че не искам да го оставям, защото му говорят много, много и ужасно ги настройват срещу мен, до толкова, че въобще да не ме търси и да не иска при мен. И това го постигат, колкото повече го отдалечават от мен. А и имаме 1 седмица да сложим ваксина, да научим стихотворението и да ходим в първи клас. Дълбоко се съмнявам, че оня ще го заведе на първия учебен ден, ако му го оставя. Той дори не зане къде точно е записано детето, при коя госпожа и кой клас е - "а" или "б". Не зане какво ще изучава детето му като ЗИП и СИП,не се поинтересувал от нищо. Не зане каква е организацията за първия учебен ден, не му е купил нищо за целта. Всичко купих аз.

# 40
  • София
  • Мнения: 1 951
Светла,мисля,че е добре ,като идва да взима неща,да не бъдеш сама.Извикай някоя приятелка,комшиийка.С ТЕБ СЪМ МИЛИЧКА!

# 41
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
О, той сигурно в понеделник ще изнася остатъка, защото няма да има никой в къщи, знае кога съм на работа, майка ще се явява на ТЕЛК в понеделник, това се зане отдавна.Татко ще я води. Ей тогава на спокойствие ще се разпорежда безнаказано. Лошото е, в исковата молба Пела е посочила ,ч еискаме анкета и оглед на жилището от социалните, за да докажем,ч е има условия за отглеждане на децата  при мен.
А той ще се постарае да няма условия, когато те дойдат. Отгоре на всичко имам ужасно неразбрана шефка- няма да ме пусне в понеделник сутринта от работа, а трябва да занеса жалба до прокурора и да заведа делото по закона за домашното насилие с входящ номер на всяка цена. За неплатен- иска да я предупреждаваме 7 дни по-рано.

# 42
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Току що си уговорих среща с д-р Бончева за понеделник.Олекна ми, поне ще получа професионална помощ за емоционалното си състояние. Praynig

# 43
  • София
  • Мнения: 1 951
А нямали някакъв начин ,да се спре неговото изнасяне?Много добра новина,ч е си си уредила среща с професионалист.Поне ще ти даде консултация!

# 44
  • Мнения: X
За полицията вече писах- полицаите казаха, че при следващо обаждане, тъй като ще бъде трето- ще ни съставят актове и на двамата и ще ни наложат глоби, защото не можем да се разберем сми, а ги намесваме. На майка ми са казали, че и да ги викаме, вече нямало да дойдат. Пела каза, че ще се жалваме и от тях до Военна прокуратура. Аз от опит обаче занм, че това не действа- гарван гарвану око не вади.


Аз също от опит ще ти кажа:действа .Имала съм оплакване срещу полиция,прокуратурата им наложи наказания.Случаят  беше друг,но няма значение.Аз затова вчера те посъветвах,че може да подадете жалба срещу полицията,защото поне другия път като дойдат,няма да гледат от ред да мине,а ще вземат по-присърце работата.
Така че,не се отчайвай напълно Hug

Общи условия

Активация на акаунт