Кога започнахте с кафето?

  • 4 636
  • 97
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 474
не съм започвала! Grinning Цели 30 години не пия кафе! Peace

Същото и при мен  Laughing

# 46
  • Мнения: 19
Когато бях на 18 Peace

# 47
  • София
  • Мнения: 4 966
Още не съм, не обичам кафе, не ми е вкусно. Rolling Eyes Май никога няма да пропия, ако до сега не ми е харесало, не вярвам и занапред. newsm78

Някой като мен? Simple Smile
И аз съм като теб...Simple Smile
Не обичам кафе.

# 48
  • Мнения: 3 782
ей тъй на, хрумна ми да питам. Не можах да се сетя за себе си, но сигурно съм пропила кафе, когато съм започнала да си купувам цигари, т.е. последните две години от гимназията. Кога започнахте да се разсънвате с кафе, или подражавахте на по-големите? Сега кога децата започват да пият кафе?
Кафе.... това е нещо, без което не мога. Ако кажа,че не помня кога съм започнала да го пия май няма да излъжа. Била съм още ученичка, чаках почивните дни, за да мога с мама да пия сутрин кафенце. След като отидох студентка кафето стана начин на живот, събуждах се с мисълта за кафе.
Днес имаме страхотна машинка на която с кеф си правя по две, три кафенца /разредих ги малко/. Най-обичам да пия кафе с любимия. 
А за децата, не знам кога започват да пият кафе. Дано не е скоро, защото сега има толкова хубави сладки напитки за малчуганите. Peace

# 49
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
На 16, мисля. Нашите всяка сутрин пият кафе. По това време просто почнахме да делим кафеварката на три, вместо на две Simple Smile

# 50
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 833
пътвото кафе не помня точно кога го изпих, но редовен потребител станах на 18г ,първи курс в университета. пиех чисто кафе, без захар и тем подобни добавки, с цигара задължително, постоянно, денонощно........до миналата година. след здравословни проблеми сега пия сутрин чаша мляко с малко нес кафе и една идея захар. и без цигара.

# 51
  • Мнения: 4 406
не си спомням, но сега едвам се удържам да пия само по едно кафе на ден

# 52
  • Варна
  • Мнения: 672
Аз бях в 5 клас, всяка сутрин по една голяма конска доза Simple Smile Когато станах към 8-9 клас вече пиех по 3 кафета. Пристрастена съм , много ...... hahaha

# 53
Все още не мога да започна да пия кафе-не ми харесва. Но за сметка на това от малка започнах с алкохола  Mr. Green Laughing

# 54
  • Мнения: 3 622
Майка ми се събираше с едни комшийки всяка сутрин да пият кафе и лятото /бях на 16 години/ започнаха и мене да викат и така ме научиха да пия кафе.  Grinning
 Кафето е първото нещо което си правя като стана сутрин  Wink

# 55
  • Мнения: 1 938
На 16 години.

# 56
  • Мнения: 14 654
На 14, майка ми ми даваше кафе, защото започна да ме боли главата и тя като лекарство ми го предлагаше.

# 57
  • Мнения: 803
Първото си кафе изпих в 7ми клас, тогава и пропуших. Не го пия редовно обаче - само когато съм навън с приятели или на работа.
Вкъщи мнооогооооо рядко си правя кафе. Повече обичам чай. Зиме, лете пия по 2-3 големи чаши на ден.
Обаче кафето хич не ми влияе - напротив, дори понякога ме успива повече.
Един-единствен път кафе ми е действало ободряващо - едно еспресо в Гърция. Няколко часа след това не можех да си намеря място Crazy

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
В студентските години, когато бягахме от лекции. Днес пия много повече и се чувтвам направо зависима.

# 59
  • Мнения: 9 903
с любезното съдействие на Бу има и анкета. Гласувай, народе!
Аз мразя чай. Пия кафе - дълго, с 3 пакетчета захар, без сметана.

Общи условия

Активация на акаунт