Как ви действа есента?

  • 1 266
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 478
Определено и аз не си падам по есента... Обичам лятото, обичам да ми е горещо, да пече слънце. И като дойде есента имам чувството, че задължително съм в кофти настроение. Не искам, а пък нямам желание за нищо. Мързеливо ми е, тъжно, носталгично...  Tired

# 16
Обичам есента.Обичам да се разхождам по килим от листа по парковете заедно с любимия човек,обичам хладното време, очакването за зимата, снега, празниците

# 17
  • Мнения: 3 423
Осъзнавам, че скоро е рожденият ми ден.
Май точната дума е остаряващо.

# 18
  • Мнения: 5 140


И мен, особено ако постоянно е дъждовно и студено.

# 19
  • Мнения: 2 697
Обожавам я, особено "златната" - действа ми особено вдъхновяващо за живот Wink Обожавам преходните сезони...

# 20
  • Мнения: 5 288
депресиращо...

# 21
  • София
  • Мнения: 3 797
Чувствам се възобновена Hug

# 22
  • Мнения: 677
Само аз ли чувствам прецакан, че за пореден път не изкарах 3 месеца на морето и не си купих кабриолет? Нищо, чакам следващото. В края на всяко лято чакам следващото. Мразя студ и сняг.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 750
Обичам ранната, сочна и преливаща в цветове есен - септември и октомври. Това си е моето време, тогава съм родена. Чувствам се особено, някак уютно, приятно и галещо. Но пък и замислено, вглъбено и тъжно. Ако в годината имаше само май и септември, щях да съм много доволна. Май - заради струящите отвсякъде свежест и енергия. Септември - заради рождения ми ден и изобилието на есента.

# 24
  • Мнения: 17
действа ми депресивно, смачкващо и отвратно с една дума. на всичко отгоре съм и родена през есента, октомври, но ми е един такъв  Sad Sad Sad сезон.
обожавам топлината.

# 25
  • Мнения: 4 733
 Ако не е дъждовно есента ми действа успокояващо.

# 26
  • Мнения: 128
    Есента ми навява носталгични, но и скъпи спомени от детството! Мога да я опиша като малко тъжна и много красива.

Общи условия

Активация на акаунт