След 13 години...

  • 3 523
  • 78
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 711
Чудя се дали да го разказвам цялото ooooh! Прекалено е дълго и ще конспектирам.
 Приятелки от близо 13 години. Още в началото ми въртеше к-ски номера, но го отдадох на факта че е била прекалено незряла и неориентирана. За справка-още на времето преспа с първия ми приятел ( преживях го много кофти и въпреки това и простих ). Не се спираше момата, къде свареше и успяваше се буташе и при следващите ми приятели-поне до ден днешен не съм чула да е успяла да им се намъкне в креватите поне до време, когато са ми били настоящи. Годините си минаваха аз малко поохладнях и се отдръпнах, но не прекратихме взаимоотношения. След като се омъжих за първия си съпруг се събирахме от време на време, но ми се строи че се слага и там и прекратих общите срещи. След този период умишлено разредих срещите, някак си ми стана малко чужда и ми загорча от факта, че макар и вече зряла си позволява старите номера. много вода изтече от онова време. Виждахме се на кафе, аз в течение с нейния живот, тя в течение с моя...Разводът ми мина и живота ми пое по нов път. Викам си приятелка ми е, редно е да е запозная с настоящия. Е, запознах ги. Един ден трябваше да вземе нещо от тях и го помолих да отиде. За мое най-голямо изумление човека получир настойчива покана да влезе да пие кафе...Той самия беше притеснен от ситуацията, странно му се сторило че го вижда за втори път при това сам, а отправя подобни покани...Не че е кой знае какво, но адски ми докривя просто защото предполагате каква беше първата мисъл която ми мина...Звъня ми няколко пъти след това въпросната, говорихме...мисля усети че се дистанцирам. Дали е разбрала причината или не е допуснала да стигне до централния и мозък проблема си е неин. Доста време вече нито съм я чувала, нито съм я виждала и в потрес преди седмица научавам че девойката го играе нещо като пресаташе. Разказва наляво-надясно за социалния ми статус, как живея, къде, с кого...И се чудя, да звънна ли да я навра най-сетне след 13 години там където и е мястото или да я затрия окончателно от списъка си с живи познати....? Аман от псевдо приятели Tired

# 1
  • Мнения: 17 407
ЗАтривай. Без обяснения Wink

# 2
  • Мнения: 4 711
Това ли заслужава погледнато отстрани? Че все ми се струва, че не съм достатъчно обективна....

# 3
  • Мнения: 419
Не разбирам какво е това 13-годишно търпение  Whistling
А кого го интересува социалния ти статус  newsm78
Тегли и една по-дълга и по солена и слагай точката.  Peace

# 4
  • Мнения: 9 899
ако ти е истинска историята, се чудя що още не си я зачеркнала.
зачерквам хора, без дори да мога да обясня защо не ми харесват. Но щом общуването с тях ми куца, значи ги затривам. А ти при толкова мизерии си я запознала с настоящия, че и т.н.
Разкарай я, ама окончателно.

# 5
  • Мнения: 419
Това ли заслужава погледнато отстрани? Че все ми се струва, че не съм достатъчно обективна....
Аз режа за много по-малко, и нямам угризения  bowuu.

# 6
  • Мнения: 389
Отдавна е трябвало да я изхвърлиш от живота си. Още след първата издънка. Това не е приятелка, а позната. И то кофти.

Няма смисъл, ако чакаш да се оправи. Парцала си е парцал.

# 7
  • Мнения: 3 782
Какво се чудиш Кас? Много ми е интересно защо сме такива, не можеш с ръка на сърцето да кажем стига. Все даваме шансове, докога? Ами ако ти открадне мъжът? Как ще се почувстваш? Ако не ти е приятно с някои човек просто го изтрий, казвам ти го аз,ама и аз имам подобна ситуация. С моята приятелка сме от 9 клас,но всеки път като си намеря гадже и почва да ми върти номера, не и се излизало, не съм и обръщала внимание, не и било мястото при нас и така до сега. Аз винаги съм и казвала,че едно е да имаш гадже, друго приятелка, с която споделяш всичко. Не, не можело така.
Върхът беше скоро.. чашата преля... с родителите си обсъждали сегашната ми връзка - аз с образование а приятелят ми без, нашите сигурно били бесни? Как го били приели? Как ще го приемат, щом го обичам - все пак той ще е моят мъж. Единствен.
Извинявай аз се отплеснах, доста.
Направи това,което ти подсказва сърцето.

# 8
  • Мнения: 4 711
ако ти е истинска историята
За съжаление е истинска. И аз съм се чудила защо съм го търпяла толкова време. Прекалено съм толерантна и все следващи шансове давам ooooh!

# 9
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 799
...но все пак е възможно и просто да го е поканила на кафе, нали? Защото знае, че това е човека в живота ти, вероятно ще се виждате и в бъдеще, иска да е любезна и т.н.

# 10
  • Мнения: 6 029
ма ти си много търпелива. до сега да съм й теглила майната.

# 11
  • Мнения: 6 029
...но все пак е възможно и просто да го е поканила на кафе, нали? Защото знае, че това е човека в живота ти, вероятно ще се виждате и в бъдеще, иска да е любезна и т.н.

е, Бу, възможно е.. ако не е била спала навремето с гаджето й.

# 12
  • Мнения: 5 468
Кажи й, че е много жалка и смехотворна, защото........... (тя ще отрече много ясно, та не знам, дали и това си струва), но определено се отдръпваш от нея во веки веков.

# 13
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 799
...но все пак е възможно и просто да го е поканила на кафе, нали? Защото знае, че това е човека в живота ти, вероятно ще се виждате и в бъдеще, иска да е любезна и т.н.

е, Бу, възможно е.. ако не е била спала навремето с гаджето й.
А аз мисля, че просто е възможно. Дето се вика, случва се да се подхлъзне човек.

# 14
  • Мнения: 4 711
След всички мизерии дълбоко се съмнявам, че това е била целта и...Истината е, че когато Той ми го каза аз направо онемях за части от секундата. мозъкът ми не побираше как си го е позволила при положение, че знае мнението ми

Общи условия

Активация на акаунт