разширени пори

  • 10 811
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 782
Единственото нещо,което памага при разширени пори това са маските и почистването при козметик. В домашни условия също става такова почистване,но би трябвало доста добре да познаваме кожата си. Предварителното овлажняване на кожата прави по-лесно почистването на комедоните.

# 31
  • Мнения: 17 546
Вземи си тестер на този крем на Виши. Направо е уникален за целта според мен. Не е много скъп - 25,60 лв., но е първият крем в живота ми, след намазването с който има видима разлика в кожата!

# 32
  • Мнения: 1 352
И не си взимайте Лореал, защото са пълни боклуци! Пробвах го, но имам чувството, че от него кожата ми става още по-мазна и мръсна.

# 33
  • Мнения: 633
Вземи си тестер на този крем на Виши. Направо е уникален за целта според мен. Не е много скъп - 25,60 лв., но е първият крем в живота ми, след намазването с който има видима разлика в кожата!
кАК по точно действа-прикрива недостатъците или стяга порите  ooooh!

# 34
  • Мнения: 40
Искам да подкрепя Хелън за кремчето на Виши. Аз го ползвах 2 години и е уникален, защото променя структурата на кожата в дълбочина. Даже сега гледах, че са пуснали по 2 опаковки в промоционални пакети и излиза по-евтино. От мостра само нищо няма да разбереш, но си струва да си разделиш един такъв комплект с някоя приятелка и смед 1 месец мазане ще ги пребориш разширените пори Peace

silvanapei, кремчето не прикрива недостатъците, а изменя структурата на кожата в дълбочина така че ти става еднаква кожата навсякъде и не се вижда Т-зона с несъвършенства. Също кремчето матира и изравнява тена. Като го ползвах редовно ме питаха с какъв фондютен съм, а аз просто бях с хубава кожа  Wink

# 35
  • Мнения: 17 546
Вземи си тестер на този крем на Виши. Направо е уникален за целта според мен. Не е много скъп - 25,60 лв., но е първият крем в живота ми, след намазването с който има видима разлика в кожата!
кАК по точно действа-прикрива недостатъците или стяга порите  ooooh!
За мен прави и двете. Разширените пори са недостатък, нали Wink Просто един тестер на пакетче от 5 мл. опитай и ще прецениш сама. Стяга порите и изглажда несъвършенствата точно както го пише. Все едно имаш някакъв фин, безцветен фон дьо тен, след като се намажеш с крема. За нормална към мазна или младежка кожа е.

mama i lily
, писали сме заедно Hug Точно виждам, че и ти си писала за ефекта на фон дьо тен след намазване с този крем. За мен е перфектен!

# 36
  • Мнения: 633
 Heart Eyesмного благодаря за изчерпателния отговор  Hug-ще проверя в аптеката дали имат налично ,че отдавна си търся нещо такова!Бихте ли ми казали какво точно пише отдолу със ситните букви  ooooh!,да не взема да объркам нещо ...а по отношение на тестерите-в нашите аптеки  и козметики не практитуват това с тестерите  Sick-досега не съм намерила тестер на нито един продукт  Crossing Arms

# 37
  • Мнения: 158
Хелън ти си златна и аз ще го пробвам Hug

# 38
  • София
  • Мнения: 104
И мен ме заинтригува този крем на Vichy. Как точно се казва? Norma Derm ли? Че само това се чете от снимката.

# 39
  • Мнения: 776
На мен ми помогна само бадемовият пилинг, като ефектът бе временен. Относно кремчетата, Clinique и Biotherm имат такива серии, също с временен ефект, но поне на момента, оптически, се замаскирват нещата Peace Въпросният крем на Виши беше много добър продукт преди години, напоследък го равалиха Crossing Arms. При всички положения обаче, поне на мен, пори не ми е свивал, нито пък е преобразил кожата ми за 4 седмична употреба. Това е просто рекламен трик, така че, преди да купувате, си вземете тестер!  bouquet

Последна редакция: пн, 07 юли 2008, 18:26 от kiora

# 40
  • Мнения: 17 546
Как точно се казва? Norma Derm ли? Че само това се чете от снимката.
Да, точно така! И тук даже го намирам на най-ниската цена, на която съм го виждала до сега.

silvanapei
, на теб съм ти длъжница Wink , така че ако намеря тестер на крема ще ти пиша и ще ти изпратя.

# 41
  • Мнения: 633
Как точно се казва? Norma Derm ли? Че само това се чете от снимката.
Да, точно така! И тук даже го намирам на най-ниската цена, на която съм го виждала до сега.

silvanapei
, на теб съм ти длъжница Wink , така че ако намеря тестер на крема ще ти пиша и ще ти изпратя.
Защо си ми длъжница бе мила  ooooh!,че съм една късопаметна  Embarassed....а за тестера ще съм много благодарна,че преди малко ходих да търся но нямааатт Cry

# 42
  • Мнения: 2 386
Зачетох се и тук..
Хелън, душко, верно ли има чак такъв ефект Нормадерм? Ще ме накараш да си го купя още утре сутринта..  Laughing В момента се мъча с L'oreal Pure Zone, йок файда.  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 17 546
Зачетох се и тук..
Хелън, душко, верно ли има чак такъв ефект Нормадерм? Ще ме накараш да си го купя още утре сутринта..  Laughing В момента се мъча с L'oreal Pure Zone, йок файда.  Mr. Green
Ми сега, ако според теб няма като го пробваш ще излезе, че лъжа Laughing Въпрос на преценка Ева. Аз съм много, много доволна, за себе си! А Виши трябва да ми пратят един кашон от него за рекламата Joy

# 44
  • Мнения: 40
Ева, и аз пробвах Loreal Pure Zone, и при мен няма ефект. Използвам си го само като овлажняващо кремче и като основа за грим. Normaderm е много по-добър.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт