Имаме ли нужда от одобрение?

  • 3 446
  • 81
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 103
 Wink

Което си е, си е.. Flutter

# 31
  • Sf
  • Мнения: 808
Човекът е искрен и не се страхува да сподели.

# 32
  • Мнения: 5 370
От непрекъснато одобрение нужда не изпитвам, не се и старая да го предизвиквам. Но преди няколко дена в офиса ми казаха нещо, което определено ми достави душевен гъдел, щото полагам доста усилия, за да вляза в час с новото си амплоа.
В личния ми живот-ако щете, се смейте, но най-важно е.....одобрението на сина ми. Другото е du superflu.
Сопранов-с нас може и да си неискрен, но поне бъди със себе си. Ясно е, че си шеф, ок, ама Кросова нямаше предвид само това одобрение.
Иначе ще вземеш да се изкараш НЕчовек. Mr. Green

# 33
  • Мнения: 103
Че от какво да ме е страх: тук е толкова приятно, всички са толкова мили Crazy Какво щях да правя, ако ви нямаше? newsm78 Смятам, че всеки има ахилесова пета, всеки в някаква област се чувства недооценен и има нужда от одобрение, респективно критиката го влошава (в смисъл го засяга). Абсолютното отрицание на мен ми бие на опит за скриване на утвърдителен отговор Wink

P.S. Коя точна част трябва да лекувам, Тонито? И с кво? Късата пишка? Ша дърпаш ли? Или парите? Аре оберем банка, а? Пък за жените.. мълчание, мълчанието било злато Joy hahaha Joy

# 34
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538

Дреме ти на окраската.
Нали мъжете те харесват.
Да си гледат работата тия женоря...

# 35
  • Мнения: 677
P.S. Коя точна част трябва да лекувам, Тонито? И с кво? Късата пишка? Ша дърпаш ли? Или парите? Аре оберем банка, а? Пък за жените.. мълчание, мълчанието било злато Joy hahaha Joy

Главата, баце, главата...

# 36
  • Sf
  • Мнения: 808
Сопранов е честен и към себе си и към нас! Пила съм благата ракия 2 пъти - един път за барабалекс и втори път за сопрано.

На сватбата не съм била, но апокрифно пихме от ракията на една масонска среща. Някои с елей се помазват, а ние пихме люто виски...

Сопранов, няма ли пак да се жениш???

Резо, ко прай Митал  Mr. Green И тговори чесТно на въпроса, че няма да кво да пием после  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 103
Правилно! Ако щат бе hahaha

(В светлината на една друга тема, ако ме осветлиш и как да реша въпроса с децата без жена, цена няма да имаш Mr. Green)

Сетих се, от децата си ще имам нужда да ме одобряват! Убеден съм от сега още Mr. Green

# 38
  • Мнения: 677
Сопранов-с нас може и да си неискрен, но поне бъди със себе си. Ясно е, че си шеф, ок, ама Кросова нямаше предвид само това одобрение.
Иначе ще вземеш да се изкараш НЕчовек. Mr. Green

НЕчовек, а Сопранов - тихо просъска агента Жозеф...
Абсолютно не ми дреме, без майтап. И като имах шефове - пак не ми дремеше.

# 39
  • Мнения: 103
P.S. Коя точна част трябва да лекувам, Тонито? И с кво? Късата пишка? Ша дърпаш ли? Или парите? Аре оберем банка, а? Пък за жените.. мълчание, мълчанието било злато Joy hahaha Joy

Главата, баце, главата...

Коя глава, баце? Едната я скалпирана, другата е пломбирана (да не отлети пак из облаците), коя глава, баце? hahaha hahaha hahaha

Е, добре, честно кажи, ако ти кажат, че си кретен, хич ли няма да се засегнеш, ама мъничко поне.. особено, ако ти го каже жена ти или детИтУ? М? Я си помисли? Wink

# 40
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
(В светлината на една друга тема, ако ме осветлиш и как да реша въпроса с децата без жена, цена няма да имаш Mr. Green)

Без жена, хич не ти трябват деца.
Те ядат, акат, акат, ядат, текат им сополи, реват, акат, акат...и накрая ти ошмулват портфейла.

# 41
  • Мнения: 5 370
Сопранов-с нас може и да си неискрен, но поне бъди със себе си. Ясно е, че си шеф, ок, ама Кросова нямаше предвид само това одобрение.
Иначе ще вземеш да се изкараш НЕчовек. Mr. Green

НЕчовек, а Сопранов - тихо просъска агента Жозеф...
Абсолютно не ми дреме, без майтап. И като имах шефове - пак не ми дремеше.

АгентЪТ е с пълен член, все пак.
Ех, мааму, също като депутат по време на парламентарен контрол бягаш от едната част на постинга ми. Wink
Нищо, де, отивам да бъркам баница, за да получа одобрението на мъжа ми. Първо баницата, после одобрението. Party Party

# 42
  • Мнения: 103
(В светлината на една друга тема, ако ме осветлиш и как да реша въпроса с децата без жена, цена няма да имаш Mr. Green)

Без жена, хич не ти трябват деца.
Те ядат, акат, акат, ядат, текат им сополи, реват, акат, акат...и накрая ти ошмулват портфейла.

Не, не съгласен Thinking Не така, деца ще има, ако ще в тумбака ше си ги отгледам Joy и през гъзо, ако трябва ще си ги изцъкам, ма ще ги имам Mr. Green Тва е!

Виж тва с портфейла е по-притеснителната част: такъв просто няма Crazy Mr. Green

# 43
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Резо, ко прай Митал  Mr. Green И тговори чесТно на въпроса, че няма да кво да пием после  Mr. Green

Митал...се е ос***.
То се вижда с просто око  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 677
Е, добре, честно кажи, ако ти кажат, че си кретен, хич ли няма да се засегнеш, ама мъничко поне.. особено, ако ти го каже жена ти или детИтУ? М? Я си помисли? Wink

Ти май нямаш жена и дете...Или те е страх, че това ще ти кажат? Е не е лесна твойта. Оправяй се!

Не, не съгласен Thinking Не така, деца ще има, ако ще в тумбака ше си ги отгледам Joy и през гъзо, ако трябва ще си ги изцъкам, ма ще ги имам Mr. Green Тва е!

Е тва мноо гнусно прозвуча...Сетих се за оная тема за еднополовите родители...

Общи условия

Активация на акаунт