вибромасажор ----->целулит=???

  • 9 434
  • 19
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
Здравейте,
Понатрупала съм едни "възглавнички" ... леле... Embarassed Embarassed Та питането ми е:
Някоя от вас пробвала ли е да намали целулита с вибромасажор?
Чудя се дали да си купя, но не знам дали имат ефект. Имам предвид уред на ток с поставка, върху която се стъпва и колан с топчета, който вибрира основно на задните части?
Коланите, дето ги рекламират по тв не ми вдъхват доверие, а и кой знае колко батерии ще искат.
Като пари уреда е към 10 масажа, е предполагам с доста по-ниско качество от ръчния масаж, но от друга страна може да се ползва дълго и от няколко човека. Неудобството е да го сместя някъде, но ако има ефект бих го взела.
Какво ви е мнението?

# 1
  • Мнения: 917
Като видях заглавието помислих, че си получила целулит от вибромасажора си и направих ей такива очи  Shocked
 Joy Joy Joy
на въпроса ти - нямам такъв уред за да дам мнение първа ръка  newsm78

# 2
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Ползвам такъв в момента. Не е мой, ще го връщам скоро, но смятам да си купя и аз. Има няколко колана, различни. С топчета, с ролки, със силиконови бодлички и още 4-5 вида. Да, има ефект при мен, дори повече от ръчния масаж, ако се ползва редовно. Първите няколко дни ходех със синини от прекаляване    Rolling Eyes. Трябва постепенно, а не като мен, решила за 5 дни да стопи целулита. Аз и нямам много де. Хубавото на уреда е, че можеш да слагаш колана където решиш, може и на раменете  Simple Smile.

# 3
Ти явно ползваш по-различен от този, който гледах аз. "Моя" имаше по-малко видове колани, най-много ми хареса колана с дървените топчета - т.е. смятам, че той ще даде добър резултат за разбиване на мазнинките. Ти кой колан ползваш?
На този, дето гледах стойката му не е много висока и ми се струва че трудно ще може да стигне до гърба и ръцете в изправено положение, което е минус.
Каква марка уред ползваш?

# 4
  • София
  • Мнения: 3 271
Дайте една снимка на такъв масажор де, и по колко пари са тези уреди?

# 5
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Body sculpture е марката. Уреда може да се наглася според желаната височина, най високото ми стига до врата   Simple Smile. Редувам ги всички колани, най много ползвам този с ролерите, ама как сърби кожата след това... ooooh! ooooh! ooooh!.

# 6
  • Мнения: 4 916
Чувала съм, че за целулит най-добър е ръчния масаж - защото масажистката усеща къде са буците и набляга там с необходимите за зоната движения.
Ако си вземеш уред, имай предвид, че ще трябва да измислиш как да го ползваш за вътрешната част на бедрата  newsm78

# 7
# 8
# 9
  • Мнения: 160
Наистина заслужава ли си да се купи този уред, има ли ефект?
Аз съм слаба, но имам дупе и целулит и искам да се отъпва от тях.
Ходих на антицелулитна терапия, на масаж, ползвах кремове, но ефекта е временен.
Къде се продават такива уреди? Моля споделете?

# 10
  • Варна
  • Мнения: 535
Ако си вземеш уред, имай предвид, че ще трябва да измислиш как да го ползваш за вътрешната част на бедрата  newsm78

Прекрачваш коланчето  hahaha

# 11
  • Мнения: 274
а намаляват ли сантиметрите с него? и мажете ли се с нещо преди това?

# 12
  • Мнения: 266
 А колко често и по колко време правите масажа?
Аз го ползвам след фитнес, за отпускане на мускулите и релакс, но не съм забелязала някакъв резултат върху целулита или обиколките... Stop
Иначе е приятно... Peace

# 13
  • Мнения: 6 958

Колко време може да се ползва и прилагате ли гелчета някакви към него?  newsm78 Леле 350 лева е сега погледнах  Shocked

Някой да знае дали от Технополис или Техномаркет може да се снабди човек с нещо такова? Ще се поразтърся из нета да видим...  Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 780
В Метро съм гледала . Довечера ще ходя и утре ще ви кажа на каква цена е  Peace

# 15
  • Мнения: 6 958
В Метро съм гледала . Довечера ще ходя и утре ще ви кажа на каква цена е  Peace

Аз идвам от там днес, но не видях нещо такова  Rolling Eyes Чакам да видим ти какво ще кажеш  Peace

# 16
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Доволна ли си от него? Аз гледах същия тук и се чудя дали да си купя.
И в крайна сметка има ли ефект или да не си давам парите?

# 17
  • Мнения: 294
Миналата година ходех на фитнес и там имаше такъв масажор и ми стана мн гадно от него.Предпочитам да си се масажирам сама.

# 18
  • Мнения: 160
В Метро съм гледала . Довечера ще ходя и утре ще ви кажа на каква цена е  Peace

Аз идвам от там днес, но не видях нещо такова  Rolling Eyes Чакам да видим ти какво ще кажеш  Peace

Има го при фитнес уредите, двеста и нещо струва. Има го на изплащане по 24 лв. на месец.
Чудя се и аз какво да правя, дали да си го купя.

# 19
  • Мнения: 1 952
Чувала съм, че за целулит най-добър е ръчния масаж - защото масажистката усеща къде са буците и набляга там с необходимите за зоната движения.
Ако си вземеш уред, имай предвид, че ще трябва да измислиш как да го ползваш за вътрешната част на бедрата  newsm78
Че при ръчен масаж масажиста усеща, сигурно усеща. Моята така добре усещаше буците и така добре ги разнесе, че вече нямам целулит само на дупето, а по цялото бедро отзад ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт