как да отслабна

  • 2 957
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 678
Колкото и абсурдно да ви звучи,отслабва се с ядене Peace

# 16
  • Мнения: 516
Колкото и абсурдно да ви звучи,отслабва се с ядене Peace

Прав е момичета  newsm26

Сигурно има и други като мен - искат да отслабнат , но все търсят чудото,което ще ги отърве от излишните кг . Бях на диетолог , пробвах разни диети...да не говоря какви неща съм пила,но ...кг все се качваха нагоре и нагоре.Има моменти в които се презирам,че допуснах и допускам да се случи това.Често се подлагах на гладни диети - мислех ,че така ще отслабвам
по-бързо,но уви само трупах кг.Миналата седмица дъщеря ми прочела за тази диета
http://dieti.rozali.com/vashite-dieti/p527.html Честно казано не вярвах ,че ще има резултат.
Почти всеки ден месо , риба  - аз правих и само плодови ,и зеленчукови диети и не смъквах,та  това нещо не ми хващаше око.НО почнах стриктно да изпълнявам и ...за 5 дена смъкнах 5 кг.
Дъщеря ми смъкна 2 кг,но тя е двойно по-слаба от мен.Аз бях 120 кг - днес съм 115 кг.
Не мога да го проумея - освен посоченото меню ям по 3-4 средно големи ябълки и 3-4 моркова на ден,за да не се изкушавам от сладко.
Понякога си мисля,че това не е нормално и ме плаши,но може би си има и друго обяснение.От два месеца и половина  , заради здравословен проблем пия капсулки Американско ленено масло.За него четох в нета ,че помага за много неща и за отслабване.
http://barleansbg.com/flax_more.html
От как го пия не бях качила кг и се чудя дали сега не се задейства и то.
Също така пия сока на един лимон сутрин като стана от сън , горе-долу месец и нещо.
Ето,че нещата станаха коплексни,но..... newsm78 понякога се плаша.
Но съм решила твърдо да изкарам така докато смъкна още 10 кг ,пък после ще видя как ще
продължа - сигурно след още едно повторение на диетата ще се придържам към хранителния
ми режим,изготвен от диетолог - в него месото е по-ограничено , смъкват се по-бавно кг ,но
ясно осъзнавам ,че не трябва да се свалят бързо тези кила.Знам ,че не е здравословно.
Плаша се , макар че ...аз си ям - единствено засега с тази диета не консумирам картофи,ориз,варива , тестени и захарни изделия .
Не знам какво да ви кажа - и аз самата съм объркана , но и много щастлива.
Ям и отслабвам , моля се само да няма после здравословен проблем ,но ... иначе пък заради тези пусти кг си имам , а сигурно и ще имам още ,ако не се отърва от тях.
Не мога да ви съветвам как да постъпите  вие , аз самата имах нужда да споделя.
Дори се надявам някой,който е бил в моето положение, да ми каже дали греша или не Praynig

# 17
  • Мнения: 4 678
Нема от кво да се плашиш Mr. Green

# 18
  • Мнения: 516
Нема от кво да се плашиш Mr. Green

Щом ти казваш , вярвам ти и ти благодаря   bouquet
Не веднъж си ни съветвал и то винаги както трябва.
Сега вече съм спокойна,че всичко е наред.
 
           bouquet     bouquet     bouquet

# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 728

Що бе, Поци?

# 20
  • Мнения: 488
МОЖЕ ЛИ ДА МИ КАЖЕТЕ КАКВА Е ЦЕНАТА НА ЛЕНЕНОТО СЕМЕ И В КАКЪВ ВИД Е НАЙ ДОБРЕ ДА СЕ ПРИЕМА?  newsm03 smile3525 newsm51   БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!

# 21
  • Мнения: 1 454

 newsm78 Аз пак се обърках...наистина защо ,Поци...нали беше хубаво да се яде месо и зеленчуци, то нали това е Дюкан, но малко разделно...   Flutter  Confused Flutter

# 22
  • Мнения: 1 454
rali.1 , струва около 1 лев за 100гр.

Ако си от София...има го в магазините на 345 почти винагим във Фамилия и в Халите на грамаж там където са сушените плодове и ядките  Heart Eyes
Иначе аз си го дъвча и ми е много вкусно, а може и с кисело мляко...Simple Smile

# 23
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Пробвала съм всякъкви диети,но за мен по добро от Разделното хранене+спорт-НЯМА Peace

# 24
  • Мнения: 4 678

 newsm78 Аз пак се обърках...наистина защо ,Поци...нали беше хубаво да се яде месо и зеленчуци, то нали това е Дюкан, но малко разделно...   Flutter  Confused Flutter


Да ,да яжте си месото и зеленчуците Hug.На тоя Дюкан не му харесвам други работи в диетата Thinking

# 25
  • Варна
  • Мнения: 2 728
Е, сега като разръчкахме темата, добре е да обясниш точно какво не ти допада. Аз си изкарах четири месеца отслабване и ми предстоят шест месеца задържаща фаза.

# 26
  • Мнения: 8 769
Пробвала съм всякъкви диети,но за мен по добро от Разделното хранене+спорт-НЯМА Peace
Абсолютно подкрепям! Peace
Погледнах диетата на този/тази? Скрасдейл. Ама какъв е този препечен хамбургер?
Месото какво да е-печено?варено? Не уточнява. Риба с оцет? Sick Иска да каже маринована ли? Набляга на доматите, така като гледам. Доматите обаче се водят плод и не е добре да се съчетават с месо, според разделното хранене. И последното, което особено не ми хареса-плод след храната. Е, не, не одобрявам подобна диета. Naughty
Поци, като гледам си капацитет в диетите и храненето. И аз съм любопитна за Дюкан. Направи му дисекция, моля  Flutter

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
И аз чакам за Дюкан да кажеш  Thinking

# 28
  • Мнения: 4 678
Общо взето съм съгласен с него, но не ми харесва ,че маха олиото и зехтина.И ограничава плодовете. Thinking
( 2 галавечери седмично - ядеш всичко, което поискаш, но само на вечеря)- и с това не съм съгласен. Naughty
Но ако избирате режим, то нека да е на Дюкан Peace

# 29
  • Мнения: 1 454
О-хооо,аз за галавечерите някъде съм го пропуснала  hahaha , да взема да почвам Дюкан пак Wink

Общи условия

Активация на акаунт