Декупаж (салфетна техника)- 7

  • 41 979
  • 290
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 726
Уффф , сумати време не можех да си намеря хубави салфетки, сега си купих 1 пакет и се оказа, че вече няма какво да закупажа Thinking
Единственото, което намерих е кутийка с клечки за уши..... smile3508 и хи хи хи, сега никой няма като нашата ...  newsm57.


# 106
Хайде моля ви се помогнете ми.Събрала съм си няколко кутиики от тези на пуричките на финети.Дано се сещате,за какво говоря.Искам от тях да направя кутиики за подправки.Може ли някой да ми обясни как да ги направя.От къде да си купя подходящи картинки в София?Каква боя да използвм,за да ги боqдисам най-напред?Изобщо ще съм ви ужасно благодарна,ако ми обясните стъпка по стъпка как да си направя кутииките.Ще съм много благодарна и да ми покажете и снимки на готови кутии за подправки.
Благодаря на всички,които ще ми помогнат   bouquet

# 107
  • Мнения: 1 303
Savina,много яка кутийка за клечки Simple Smile Peace
И лампата с пеперудките е страшна!
Аз пак направих рамка:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=170008&photo=9

# 108
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Старата тема свършила и новата сте напълнили.  ooooh!
Аз само гледам и се радвам ... и нищо не съм направила. Сега имам поръчка от бивши колежки да рисувам разни неща за първия учебен ден и нямам време  Tired
А сега седя и се чудя, чудя се и седя дали да пробрам да принтирам върху салфетка  newsm78 . Да не вземе да стане някоя беля  Thinking ?! С принтера де ...
Иначе за предложението на valary съм съгласна - аз имам доста повтарящи се салфетки.

# 109
  • София
  • Мнения: 316
Vessselka,екстра е рамчицата.
Savina_h ,мн. сладка кутийка.И за двете ви   bouquet  bouquet  bouquet
С това  за вратата завършвам серията "Мечо Пух"за детската  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=164552 на 5стр.
 Laughing Laughing Laughing

# 110
  • Мнения: 278

Да не са ти свършили лъжиците Joy Joy Joy

Сага сериозно. Рамката е много стилна  bouquet

# 111
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Мираж гърлото на бутилката е доста лесно за правене с молив очертах спиралата двоина после мажа С 200 и почвам да слагам предварително боядисаните парченца от черупки като ги намествам с клечка за шишчета /по идея на Радина   bouquet/, след като изсъхне с лепило за декупаж а може и с С 200 и тънка четка нанасям по края на черупките тъничко лепило и поръсвам броката /подарен от теб  Laughing/ така се скриват местата където съм излязла от контура и се вижда лепило като изсъхне лакирам и готово
mir4eto_  за кутийките ти препоръчвам да пробваш техниката с бинтовете на мен лично много ми харесва как става стои едно такова текстилно- вчера писнах подобна кутия за кафе, отгоре бинта го боядисвам с бял латекс- акрилен и лепя даже не съм лакирала защото както вече казах много ми харесва как бинта се очертава под мотива и не искам да изгубя този ефект - успех и покажа какво си направила

# 112
  • Мнения: 2 123
Мираж, чак сега се сетих, че ме попита за кутията... Ами тя е от...  Embarassed локум Grinning /от турция ни го бяха донесли/ Иначе е пластмасова - капакът е прозрачен, а долната част челвена пластмаса.
веселка, рамката ти е просто супер супер стилна!!! С цели салфетки ли я направи?
geniko, след някоя и друга седмица и аз ще се включа с по-мащабен проект. Поръчала съм гардероб и комод за стаята на Спаси. Вратичките ще бъдат декупажирани!!!
looloo, трудно ми  е да се изкажа с какво да обработиш предварително таблото - все пак то се нагрява, пипа и т.н. Но виж по отношение на криейтива ще се включа - само кажи каква е колата цвят, малка- за мъж или за жена е... Ако е някоя сладка костенурка бих я направила цялата на азноцветни цветя, ако пък е сребриста, бяла и т.н. - бих я направила на Ноти и петолиния... /естествено ще трябва да сложиш и качествена музика  Wink/

Последна редакция: ср, 12 сеп 2007, 11:05 от irinii

# 113
  • Мнения: 278

looloo, трудно ми  е да се изкажа с какво да обработиш предварително таблото - все пак то се нагрява, пипа и т.н. Но виж по отношение на криейтива ще се включа - само кажи каква е колата цвят, малка- за мъж или за жена е... Ако е някоя сладка кустенурка бих я направила цялата на азноцветни цветя, ако пък е сребриста, бяла и т.н. - бих я направила на Ноти и петолиния... /естествено ще трябва да сложиш и качествена музика  Wink/

Благодаря ти за идеите Party Първо смятах да е един Опел астра-сив, таблото, както казах е черно, но таванът и отстрани по купето има сиво. Опелът обаче е доста нов, поне за нашето семейство, та ни остава старата кола Laughing Sunglasses-Ситроен BX тъмно син. Таблото и също е черно. Със ситроена мога да съм по-смела, защото едва ли ще успеем да я продадем и тя най-вероятно ще остане за мен (кво ли ще я правя тази кола, като съм толкова скарана с кормуването Embarassed Sad). Както и да е...Приемам идеи всякакви Simple Smile Ако някой после реши да я купува, ще трябва да я вземе такава-У-НИ-КАЛ-НА Grinning Sunglasses

# 114
  • Мнения: 1 303
Looloo,спокойно имам още Wink
Ирини,рамката е с парчета от таза салфетка:
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=3962487
Случайно ги намерих в Бонжур,беше само 1 пакетче-малки салфетки

# 115
  • Мнения: 1 401
 smile3529 не мога да успея да ви изчета, камо ли да ми остане време да направя нещо! Страхотни неща сте измайсторили всички! newsm51 newsm10 newsm51 Madlena обаче ме bambam с това скромно "последните три странички" Laughingbouquet Ако и loulou издекупира таблото на колата, мисля, че ще сме № 1 bg!
С този ентусиазъм, който ви е обзел, ми се струва, че е време за конкурс! rotfImbo
Ако ще разменяте салфетки, свиркайте!-аз ще си обновя албума за всеки случай. Grinning

# 116
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Ейй, поспрете се, бре хора!!! Имайте милост към бавно четящите и разгледащи! rotfImbo Ама, истината е, че страшно много се радвам на всички! Страхотни сте!  newsm10 newsm51
И аз съм замислила едни купички да правя с обратен декупаж, та да видим... Wink
Аз също съм ЗА размяна на салфетки, ама имам само три вида - две коледни/детски/ и тези с гроздовите чепки и листа.  Laughing

# 117
  • Варна
  • Мнения: 1 231
С този ентусиазъм, който ви е обзел, ми се струва, че е време за конкурс! rotfImbo

И аз така мисля smile3521

Irinii,бодито е станало страхотно.newsm10

Vessselka, лъжиците са много оригинални,а рамката е просто професионална.smile3501

Orkud,като за първи опит е много добре   Peace.Аз още не смея да пробвам с трансфер,макар че си взех от Мираж.

Madlena,чудесни работи  bouquet,особено кутията.

geniko,лампите са много нежни,много ми харесаха. smile3525

Savina_h,кутийката е станала  newsm74
 
 

# 118
  • Мнения: 1 401
Ето нещичко и от мен. Имаше още довършителни работи, ама щеше да остане за Декупаж 8 Joy
А ето и моите салфетки
Къдрокоске, на мен тази с гроздето и листата ми е от любимите Heart Eyes А коледните ще станат хит много скоро Simple Smile

# 119
  • Мнения: 2 123
Фенси Н, преди време ми бяха подарили една глинена ваза със свещник към нея, които съм набелязала да "декупажирам" когато ми остане време, но като видях твоето произведе ми хрумна, ч може да комбинирам. Та въпросът ми е с какви бои /пасти и т.н./ работиш върху керамични предмети?

Общи условия

Активация на акаунт