Преса и/или въртяща се четка ?

  • 11 126
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 271
Според мен тези въртящи четки са подходящи само за прави и редки коси, в останалите случаи оплитат косата, Виждам смисъл от тях само за подвиване на краищата, което може да се постигне и с обикновена четка, а както наскоро разбрах и ако пресата е по-тънка, може да се навива косата  и с нея.
Така че, вземи си преса и не се чуди повече  Wink

# 16
  • Мнения: 3 376
Serpentine моля те сподели каква марка е този уред и откъде си го взема!

Аз преди няколко години имах подобен-четка и сешуар в едно,но не се върти.Бях много доволна,но си го бях купила от Щатите,та като го донесох тук и адаптера гръмна,че и четката покрай него,така че я хвърлих.За съжаление оттогава не съм виждала подобна...

# 17
  • София
  • Мнения: 3 815
Serpentine моля те сподели каква марка е този уред и откъде си го взема!

Аз преди няколко години имах подобен-четка и сешуар в едно,но не се върти.Бях много доволна,но си го бях купила от Щатите,та като го донесох тук и адаптера гръмна,че и четката покрай него,така че я хвърлих.За съжаление оттогава не съм виждала подобна...

Марката е First Austria, купих го от един магазин на Пиротска. Преди това опитах с въртяща се четка, но се разочаровах много. Моят съвет категорично е - четка и сешоар в едно, но четката да не е от въртящите се - въртенето само пречи.

# 18
  • Мнения: 645
Много ви благодаря момичета за бързите отговори. Вече си купих преса на Браун и реших че вместо четка ще си купя епилатор. То се е видяло че ще съм чорлава в главата но поне да не е и по краката Mr. Green

# 19
  • Мнения: 645
Сега ми остава да се поразровя и да намеря теми за продуктите, с които се маже косата преди минаване с преса Peace

# 20
  • Мнения: 375
Аз се изправям с преса, а за краищата ако искам да са завити съм си взела една четка на Филипс, т.е. нещо като нагряваща се четка, която се пълни с вода и е на парен принцип....ако изобщо ме разбра  Joy Но като стане влажно времето нищо не ми помага и косата ми бухва много смешно  Joy  Joy  Joy Но гледай пресата да е с керамични плочи - уж предпазвали косата  Thinking. А продуктите които са за изправяне ги ползвам за да си оформям кичурите на къдравата ми коса, и много рядко по предназначение.  Laughing

# 21
  • Мнения: 2 849
Преса  Peaceкупи си една  средно дебела четка и извивай  краищата ,ако искаш .

# 22
  • Мнения: 126
Аз използвам и двете много рядко ,а за преса-още повече.Тя изгаря косъма доста и затова въртящата четка май е по добро решение Thinking

# 23
  • Мнения: 658
Ремингтън имат преса, на която приставките са стационарнии и се въртят с копче. Едната приставка е точно за това- извива краищата, а освен това с тази приставка може и да се къдри косата(някъде имаше тема за къдрене с преса - това е истината - с правата приставка на се получава . Съжалявам че не можах да открия модела  да покажа.... Thinking

# 24
# 25
    Против пресата съм защото много изтущава касата. Sad

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 132
    Против пресата съм защото много изтущава касата. Sad

Темата не е за и против пресите и дали изтОщават косата или не.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 672
Аз съм категорично за ПРЕСА , всеки ден я ползвам  newsm10

# 28
  • Средната земя
  • Мнения: 371
Извинявайте, но пресата е само за чупливи и къдрави коси, нали?

# 29
  • Средната земя
  • Мнения: 371
Serpentine моля те сподели каква марка е този уред и откъде си го взема!

Аз преди няколко години имах подобен-четка и сешуар в едно,но не се върти.Бях много доволна,но си го бях купила от Щатите,та като го донесох тук и адаптера гръмна,че и четката покрай него,така че я хвърлих.За съжаление оттогава не съм виждала подобна...

Марката е First Austria, купих го от един магазин на Пиротска. Преди това опитах с въртяща се четка, но се разочаровах много. Моят съвет категорично е - четка и сешоар в едно, но четката да не е от въртящите се - въртенето само пречи.


Звучи интересно, на каква цена е този уред?

Общи условия

Активация на акаунт