Биогейм - 84% млечен протеин

  • 10 567
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 309
Поради доста влошеното състояние на кожата на лицето ми, нокти, коса и пр. ми препоръчаха да си купя Биогейм - 84% млечен протеин, представлява хранителна добавка, препоръчва се за спортисти, хора с лош хранителен режим, деца над 3 години, даже и бременни. Купих си го вчера, направих си го с вода / той е на прах всъщност/ и........едвам го изпих  Sick такава гадост не съм пила през живота си, спомних си първите месеци на бременността  Sick, въпросът ми е някой пие ли такъв или нещо подобно и може ли да си го приготвям по друг начин - примерно в сок, или в мляко. Другото ми питане е, как всъщност се разтваря,  има ли си някаква методика, защото ми стана на бучки и те в комплект с гадния вкус и аромат направо ме потресоха до дъното на стомаха ми  Mr. Green и всъщност, ако някой е пил от това чудо и няма ефект, поне да не се мъча и да не го пия  Laughing

# 1
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
прави си го с мляко. Peace

# 2
  • Мнения: 596
Гинекологът ми изписа Биогейм в последните месеци на бременността. Купувах си това с ягодовия аромат. На мен не ми беше толкова неприятно , колкото ти описваш. Може би в някакъв сок разтворено ще е по- вкусно.

# 3
  • Мнения: 2 309
Значи в мен е причината, направо се потрисам, е нищо ще пробвам в сок, ако пак не стане ще го подаря на някой.

Janita, а ти като го правеше ставаше ли ти на бучки?

# 4
Mami tozi protein kak se otrazqva na kilogramite

# 5
  • Мнения: 596
daizy, не ми е ставало на бучки. За да не ти става на бучки- слагай постепенно като бъркаш в същото време.
B^A^R^B^Y   , Биогейм , не ми се отрази на килограмите , нито на апетита, за цялата бременност качих 12-13 кг.

# 6
И пак неразбрах тази добавка може ли да има отслабващ ефект:)при хора които не са били бременни:)и не са в момента:)

# 7
  • София
  • Мнения: 4 586
О, да, и на мен ми беше отвратително. Изписаха ми го, като бях бременна в шетия месец, а аз така и не го пих. Blush Беше ми отвратително всякак - и със сок, и с вода... Sick  При мен също не се разтваряше добре.

# 8
  • Мнения: 2 309
Нямам представа дали се отразява на килограмите, не пише нищо, освен че е хранителна добавка. Допускам, че може и да се напълнява с кило-две, защото моя приятелка ги пи и видимо позаглади косъма, но пък не каза да се чувства напълняла или да се е мерила.

Аз вчера ги подарих, пробвах с мляко и за едната бройка да ги повърна, казах си че вече ще си купувам капсули. Аз по принцип обаче си имам силен рефлекс на повръщане и склонност към гадене. Подарих ги на един приятел, който тренира хокей, в крайна сметка го дават и при силно натоварване на спортисти.

# 9
  • Мнения: 312
Значи в мен е причината, направо се потрисам, е нищо ще пробвам в сок, ако пак не стане ще го подаря на някой.

Janita, а ти като го правеше ставаше ли ти на бучки?


За да не ти става на бучки пробвай да го разтвориш с миксер, а за да не е гаден вкуса - с кисело мляко и малко захар или мед. По принцип спортистите го пият за повишаване на телесна маса,т.е. не действа отслабващо. За да не качиш килограми с Биогейм трябва да правиш някакви физически натоварвания(като с елкарнитина). Ако искаш да свалиш с подобен продукт,то това е елкарнитина, но трябва да е в съчетание с физически натоварвания (бягане,плуване,каране на колело и т.н.),които да са с по-голяма продължителност.
Успех! Peace

# 10
  • Мнения: 2 309
Мерси, ама аз вече го подарих  Rolling Eyes иначе за бучките пробвах с машинката за фрапе, нищо не стана, ама чак пък с миксер не бих се занимавала  Rolling Eyes

# 11
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
на мен ми го предписаха в началото на седмия месец, взех си с вкус на малини и мога да кажа  че не е толкова гадно имах доста по-отрицателни очаквания, а за бучките ... аз първо слагам една лъжичка и след това наливам водата и отначало стои на бучки но като го поразбъркаш добре и го оставиш да постои малко само се доразтваря. Трябва да го пия по 2 на ден, но като ходя на работа няма как и за това само вечер.

Общи условия

Активация на акаунт