Хора следете си сметките към М-тел

  • 12 737
  • 163
  •   1
Отговори
# 45
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Има 1-2 поста. които, ще подмина все едно не съм чела.
Темата е по-скоро предупреждение да си ги следите, защото е повече от очевадно, че опарените са повече от доволните( което пак не е показателно).Мен ме интересува само и единствено моята сметка.
 От там нататък- ваша работа.

За сега сметката ми е все още 90 ст. Следя стриктно. Правя си даже бекап на телефона веднъж седмично. Дано са си поправили"грешката", въпреки, че като се сетя как едната операторка ми говореше, че са в групата навъртяни, а друга, че били от вчера, а трета, че тяхна грешка....все едно работят за различни компании тия хора.
90 % от операторите на *88 не знаят за какво са там. Аз за едно прехвърляне от една фирма в друга имах 5 различни версии как ще стане и накрая се оказа в офиса на Мтел  съвсем друго. Така,че имай си едно наум за тях.

# 46
  • Мнения: 599
Ние сме на тези тарифи-груповите-200безпл.мин.в групата и 30 извън нея.Миналия месец идва сметката на сина ми,а с нея и разпечатка на разговорите.Изговорило детето 43мин.,от които 90% с нас,т.е.безплатни и другите към други м-тел-ски номера,които пък би трябвало да ги покрият 30-те безпл.м-ти извън групата.Е да ама не.Имаше 11лв.сметка от разговори-това без таксата-само разговори.Не е звънял нито на Глобул,нито на Вивател,нито интернет,нито съобщения.Ако и този месец е така ще ходя да им търся сметка вече.

# 47
  • Мнения: 3 835
Аз наскоро минах към Релакс 500, с идеята да плащам по-малко. Не само, че не ми идват по-малки сметки, направо тройно по-големи сметки получавам. Преди да мина към този план, говорех повече и плащах по-малко, сега говоря по-малко, предимно с номерата, които съм записала към приятели, и плащам тройно. Мисля да ходя и да искам обяснение как се полува този номер.

# 48
  • Варна
  • Мнения: 1 840
Явно аз съм единствената доволна от Мтел.   Rolling Eyes Абонат съм им от 1999 година. Говоря по-малко - плащам по-малко, говоря повече - плащам повече. Не съм имала проблем до сега. Доволна съм от предлаганите им услуги и покритие. И разпечатките си чета без проблем.  newsm78
За известно време имах карта на Глобул. Търчах из апартамента като луда, че да търся сигнал. Обаждах се, проверяваха покритието, всичко било ок. Смених 3 телефона, защото си мислех че е от тях. Ми не беше. Прекратих договора.  #2gunfire

аз също съм много доволна от М-тел  Peace. никога не съм имала проблеми със сметките. Всичките ми телефони са от М-тел и никога не са ходили на ремонт, даже като си купя нов и стария го давам или на майка ми, или на някой друг, общо взето един телефон се ползва 5-6 години без проблем  Peace

# 49
М-тел са най-големите обирджии,от опит знам.

# 50
  • Мнения: 6 385
Аз наскоро минах към Релакс 500, с идеята да плащам по-малко. Не само, че не ми идват по-малки сметки, направо тройно по-големи сметки получавам. Преди да мина към този план, говорех повече и плащах по-малко, сега говоря по-малко, предимно с номерата, които съм записала към приятели, и плащам тройно. Мисля да ходя и да искам обяснение как се полува този номер.
  И при мен се получи така #CrazyАйде ще чакам с голямо нетърпение да споделиш какво ти отговориха Wink

# 51
  • София
  • Мнения: 1 636
Ако наистина направят тази услуга за смяна на оператор и запазване на номер...няма как да разберете дали звъните на глобулския вивателски или мтелски телефон... е тогава ще стане голяма боза!

# 52
  • Мнения: 189
За тези от вас, на които им е пораснала сметката след смяна на нов тарифен план - най- новите планове са с 60-секундно първоначално тарифиране, т.е. и ало да кажеш, плащаш за една минута. Това е едно от обясненията, за това, че говорите еднакво, а плащате по-големи сметки.

Иначе, аз съм стар абонат и винаги съм била доволна от Мтел.

Последна редакция: пн, 10 сеп 2007, 12:44 от Larla

# 53
  • Мнения: 2 229
Бе вие ме уплашихте, аз от колко време искам да мина на сметка, а май с Примата съм си по-добре. Rolling Eyes Поне там трудно могат да ме минат, щот само клипвам и на мен ми се обаждат (всичките ми познати знаят, че съм на прима и ме съжаляват Mr. Green), а аз пиша много смс-и, които лесно си ги смятам колко струват Mr. Green
Ако наистина правят такива мизерии, изобщо не ща да съм на сметка. Rolling Eyes

А как ще стане този номер със запазването на номерата и смяната на оператора?? newsm78 Кога, как, защо? newsm78

# 54
  • Мнения: 189
Доколкото съм чувала, при смяната на оператора със запазване на номера, когато набирате даден номер, системата ще ви уведомява, че избирате номер на Глобул или Вивател, или нещо такова. Всеки оператор си има цена към други мрежи, така че не би трябвало объркването да е тотално, поне се надявам де.

# 55
  • Мнения: 1 952
Знам, че лъжат, но не мога да се тровя и за това.

# 56
  • Мнения: 1 230
Съпругът ми говореше много по работа и все плащаше около 200 лв(средно).И така 2 години,всеки месец.После се разболя и 3 месеца не ползваше почти никакъв телефон.Аз също не съм говорила по неговия.Първият месец-сметка 200 лева.2-я-250,а 3-близо 300 Shocked Shocked Shocked...И това не сега,а преди няколко години.Тъй, че Сопрано не е прав,че понеже сега били "стари пушки"-затова,пък,видиш ли,с новите не било...Такива са си били винаги!
Веднага след случая минахме на друг оператор,а от м-тел още си чакат сметките от нас.Да чакат! #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Ами гадното е, че завеждат дела и присъстваш не присъстваш - те си текат и накрая може да те изненадат със съдия изпълнител или нещо по-пикантно  Crazy Както писах - при нас години след инцидента се получи призовка... че и с лихви си ги искат естествено  Wink

# 57
  • Мнения: 22 782
Споделям, че последните 3 месеца сметките ми идват тройни!
На мен са м и тройни от няколко години..На какви ли не тарифи и шпланове минавах-нищо....Не знам какво да преприема...Сега съм на Релакс 500,но пак плащам сметки по 100-120 лв.

# 58
Споделям, че последните 3 месеца сметките ми идват тройни!
На мен са м и тройни от няколко години..На какви ли не тарифи и шпланове минавах-нищо....Не знам какво да преприема...Сега съм на Релакс 500,но пак плащам сметки по 100-120 лв.
А не ти ли е минало през ума просто да смениш оператора.Аз съм на глобул,говоря с 10 човека 500 безплатни минути и сметката ми за месец е около 25-28 лв.

# 59
  • France
  • Мнения: 726
Дааааааааа, а се чудя от къде тези безумни сметкииииииииииии!
Ние не сме на "Галакси", но от лятото насам, сметката ни е с 20-30% по-висока, при положение, че аз почти не говоря.

Общи условия

Активация на акаунт