малко котенце си търси дом

  • 520
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 475
Котенце на около месец, може и да няма месец  - храним го със спринцовка- само мляко засега си търси дом, децата от блока са го намерили изхвърлено и сега всички се грижим за него, спи в междуетажна стаичка в аквариум, тъй като на никой не му разрешават да си го вземе вкъщи! Sad А то е толково гальовно и миличко,ще ми се да си намери дом преди да е дошла зимата!Още не е ясно от какъв пол е! Моля ако има заинтересовани да ми пишат!!!

       

# 1
  • Мнения: 1 731
 Shocked marsiana,две теми ли си пуснала ?Аз писах вече . newsm78

# 2
  • Мнения: 1 475
да две теми, защото клюкарника се посещава повече, но те я преместиха оттам и сега отиде в забвение в подфорум Хоби! дано по-скоро се отзове някой човек за котето, иначе аз пуснах и в www.bezdom.info i v www.dog.bg  - но там още чакат  одобрение!
Тони сега видях, че си писала и в другата тема и , че проявяваш желание за котето, ама незнам до Бургас как може да стане транспорта, някой ако може да светне дали има фирма, която транспортира животни??

# 3
  • Мнения: 1 731
И аз незнам да ти кажа . newsm78Разпитвам ,но засега нямам кой знае каква информация. Thinking

# 4
  • Мнения: 1 475
междо другото, котето е живяло с хора, защото няма бълхи и е добре гледано, и търси непрекъснато контакт с хората, незнам кой човек при положение, че го е гледал, може да го изхвърли толкова малко, без да има шанс да оцелее! Добре , че хлапетата от блока поне са го намерили и прибрали!!

# 5
  • Мнения: 2 274
Аз взимам котето веднага! Ще ти пиша на ЛС.

# 6
  • Мнения: 1 475
котето вече е обещано- от утре вече ще си има нови стопани- благодарение на този форум!!!!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт