без памперси

  • 1 355
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 63
Кога махнахте памперсите?(а през нощта).Моето дете е на 2г и 4мес, но още спи с памперс.

# 1
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
На мен това ми се вижда като мечта. Другарчетата на Вики (с по 1 - 2 месеца по-големи ) са вече без памперс. Вики стои по 1 минута на гърнето и не иска да върши нищо там  Confused Става и почва да се разхожда  Confused Като е без памерс, пишка на точно определени места в къщи. И гърнето съм носила на тези места, ама нищо  Close

# 2
  • Мнения: 8 505
5 дни след дневния памперс-на година и 10м.

# 3
  • Мнения: 63
гого си ходи редовно в гърнето( пълни го всяка сутрин) и през деня е без памперс, но като спи в повечето случаи напикава памперса. Не знам дали да го събуждам през нощта  newsm78

# 4
  • Мнения: 27 524
И моето още си е постоянно с памперс. Не бързам  Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 3 271
Преди да стане на 2 годинки махнах дневния, а на 2г и 2месеца - и нощния.

# 6
  • Мнения: 63
Благодаря, че се включвате   bouquet

# 7
  • Мнения: 8 999
Запознах моите деца с гърнето, когато станаха на 7-8 месеца /моментът, в който вече седяха стабилно/ и никога съм нямала проблеми - постепенно свикнаха /всъщност никога не са се дърпали от гърнето, дори им беше забавно/ да си вършат там работите. Но окончателно свалих дневния памперс, когато навършиха 2 г., нощният памперс махнах на около 2.5 г., когато бях съвсем уверена, че нощем задържат пишкането и сутрин се будят със сух памперс /не мога да се будя през нощта и да ръчкам и горките дечица, за да пишкат/.

# 8
  • Мнения: 536
Дъщеря ми махна памперса на1г4м. Нощния беше седмица след дневния.

# 9
  • София
  • Мнения: 146
Ние още не сме махнали нощният памперс, когато му дойде времето не се притеснявам по този повод.

# 10
  • Мнения: 321
Ние махнахме памперса преди около 1- 2 месеца   (1,6- 1год и 7 м), и пак си се напикаваме понякога  Wink ,  а за нощния мисля, че има време.

# 11
  • Мнения: 216
На 2г. махнах дневния ,а след 2-3м. и нощния.

# 12
  • Мнения: 32
Дневния го махнахме 1 седмица преди да навърши 2 години,а нощния на 3 години

# 13
  • Мнения: 2 211
Дневният махнахме на 2,5 г., а нощният още го слагаме /3 г./, защото понякога се изпуска.

# 14
  • Мнения: X
С баткото-дневния на 2 и половина години,нощния около 3-тата...и двата по-негово желание/иначе съм почнала да го пробвам на гърне от 6 месечен,но не се получаваше/....с малкия сме още само на опити за задържане на гърнето/но май и той ще откара поне до втората си година "памперосан"/

Общи условия

Активация на акаунт