да привлечем щастието с положително мислене

  • 7 511
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Харесва ми уравнението на Муша  Peace!

# 16
  • Мнения: 138
Един цитат ,който много ми харесва :
"В основата си всеки е просто съзнание.Когато безспирно зареждаш това съзнание с положителни мисли и живееш спрямо тях ,ще можеш да се справяш съвършено с живота си..."

# 17
  • Мнения: 268
що ли не го вярвам това...  Thinking.
да, с положителни мисли може да се привлече щастие, но не и да се преодолеят медицински причини за НЕставането на бебето..
мислете положително, но не бъдете наивни.

# 18
Освен филма за който казваш има и една книга "Искай и ще ти бъде дадено"  съветдам всички надяващи се да я прочетат  smile3529
Аз се опитвам в моменти на униние да прилагам този закон ,като си се представям вече бременна  preggoс усмивка на уста baby и се опитвам да задържа приятното чувство през повече време на деня. Зада могат вибрациите ,който излъчвам да са положителни  Flowers Sunflower. Иначе човек винаги трябва да прави всичко възможно зада постигне целта си ,понеже".. ...неведоми са Божиите пътища "както се казва .
 Успех на всички и много ,много двойни чертички EFP

Тази книга не я знаех, но ще си я взема да я чета. Старая се да гледам положително и от всеки неуспех и всяко поражение да гледам каква е поуката и максимата, че "нещата които не те убиват те правят по-силен" си я повтарям постоянно и това, че "винаги ще има утре и слънцето ще изгрее и на моята улица". Пожелавам ви скоро слънцата да засияят и за вас чакащи майки (и аз да се набутам в тази категория).

# 19
  • Мнения: 4 733
Чудех се в коя тема да споделя и иизвинете ме, но ще го сторя тук Embarassed не смея да си купя теста от страх да не се разочаровам. Не ме питайте колко ми закъснява, защото ми е нередовен но е факт че по това време вече трябваше да ми е дошло и само се вманиачавам Confused

# 20
Отдавна съм против тези тестове, отивай на доктор. Страха от разочарованието е голям, но страха от неизвестността е още по-голям. И да си направиш няма гаранция, че ще ти отчете правилно. И аз в момента съм в страхов период, описах си проблема в темата дали са верни или не тестовете. Утре ще е развръзката. Действай по решително и ще ти олекне. Аз вече съм в другата крайност - тип пила успокоителни - весела и усмихната, тип "не пука за нищо".

# 21
  • Мнения: 138
Отдавна съм против тези тестове, отивай на доктор. Страха от разочарованието е голям, но страха от неизвестността е още по-голям. И да си направиш няма гаранция, че ще ти отчете правилно. И аз в момента съм в страхов период, описах си проблема в темата дали са верни или не тестовете. Утре ще е развръзката. Действай по решително и ще ти олекне. Аз вече съм в другата крайност - тип пила успокоителни - весела и усмихната, тип "не пука за нищо".
Абе,някой тестове показват 99% вярност ,но най-добре е доктора да си каже тежката дума ..

# 22
  • Мнения: 1 247
абсолютно съм съгласна с Лали.аз съм настроена положително и се надявам че аз+положителните ми мисли+моя мъж+моя гинеколог =бебе Mr. Greenдано съм права в математическото уравнение
с две ръце съм съгласна с муши  bouquet  bouquet Peace Peace Peace Peace Peace

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Муше,според мен си страхотен математик PeaceУравнението ти е гаранция за успех  bouquet

# 24

Абе,някой тестове показват 99% вярност ,но най-добре е доктора да си каже тежката дума ..

Някои тестове уж и след седмия ден от зачеването отчитат ама.....
Една приятелка сега е в 5-тия месец и сумати тестове си направи и нищо не и отчете, единия доктор и каза че имала хормонални смущиния и ще и мине, така си е ще и мине остават и само 4 месеца докато се излекува. За Шуърчек уж много точен, не знам си какво, точно от него си е правила. Аз един така реших да видя какво има в него и го разглобих еми същия е като този от левче. Вече всичко на печелбарство май го обръщат. Но имам приятелка, която още на втория ден от закъснението и се появиха 2 черти. Винаги си има изключения и Всичко е много субективно и комплексно. Важното е да вярваш, че ще стане и един ден ще се случи.

# 25
  • Мнения: 1 792
шшш кака ви по математика има 3 все пак Sick Joy
ама нещо още смятаме неможем да го изкараме до резултат. Blush

# 26
  • Мнения: 306
много, много съм съгласна с идеята за положителното мислене. гледам да я прилагам честичко и не само по въпроса с бебеправенето!
а точно по този въпрос с бебето, скоро една моя бегла позната ми каза, че още не ни било избрало. знам, че звучи малко налудничаво, но ме накара да се замисля. представете си, че преди бременността има да ви се случи нещо наистина прекрасно, но в друг аспект от живота, или да преминете през някое изпитание, или да ви изненадат с мечтана екскурзия в чужбина...все такива неща...или пък си мечтаете за едно русокосо момиченце...или пък за момченце...
искам да кажа, че всяко нещо си идва навреме и често пъти не можем да влияем на нещата, които ни се случват. така че , момичета, по- скоро е хубаво да не пришпорваме нещата, да се радваме, че имаме до нас мечтаните половинки, да се радваме на пълноценния живот, който водим, на нещата, които правим само двамата и които няма да можем да правим като станем трима!
пожелавам ви хубав ден и много положително настроение!

# 27
  • София
  • Мнения: 595
  В тази връзка, съвсем скоро прочетох за един случай, който е показателен в това отношение и е подробно описан в специализираната литература. Става дума за един работник, който трябвало да провери стоката в един голям фризер, от тези, които са огромни-като камери. Влязъл, но незнайно как вратата зад него се затворила и той останал вътре. Намерили го на другия ден-мъртъв. По стените имало надписи-нещо от сорта на "Знам, че ще умра, усещам как крайниците ми се вледеняват". Единственият проблем бил, че хладилнат камера била дефектна. И не работела. Температурата вътре била малко по-ниска от тази навън (става дума за Калифорния)...Човекът починал от това, че си мислел, че така трябва да се случи- заради твърдата си убеденост, че е в хладилник и замръзва.
 Напълно съм съгласна, че не трябва да бъдем наивни и да вярваме, че всичко се лекува с положителни мисли. Но и ми се струва, че дори не подозираме колко много потенциал се крие в нашата мисъл и в силното ни желание да осъществим мечтите си....

# 28
  • Мнения: 306
хм, много вярно. доста отдавна четох една книга, в която пишеше, че няма болест, излекувана от лекар. всеки сам се лекува.
разбира се, че ходя на лекари, разбира се, че пия лекарства, когато се налага, но гледам да мисля положително, да извличам хубавото от всяка ситуация.
и тъй като стана въпрос за няколко книги- мога да ви препоръчам "Силата на положителното мислене" и "P.S. обичам те!". няма да съжалявате за нито един прочетен ред от тях!

# 29
  • Мнения: 268
и тъй като стана въпрос за няколко книги- мога да ви препоръчам "Силата на положителното мислене" и "P.S. обичам те!". няма да съжалявате за нито един прочетен ред от тях!

"P.S. обичам те!" съм я чела, но ужасно много се подтиснах от тази книга... Доста си поплаках..

Общи условия

Активация на акаунт