захранване от кога

  • 1 040
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Записвам се, че и мен ме касае тази тема .... а от къде може да се види примерна схема на захранване, знаете ли ?

"Примерна схема за захранване"
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=192347.0 


благодаря

# 16
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Аз захраних на 4.5 месеца, но само защото бебка сучеше на 1 час и не качваще добре. Иначе мислех да изчакам до 6-я месец най-малко .Започнах с оризова безлечна каша, после тиква, картоф и т.н.

# 17
  • Мнения: X
Преди шестия месец организма на бебето не е готов да усвоява друга храна освен майчина кърма/а при липсата и адаптирано мляко/....Макар,че ако преди този срок сте вече готови-имате зъби,детето седи самостоятелно,посяга само да вземе храна-може да се направи компромис с една,две седмици.....Дори и некачването на тегло,не е основателна причина да избързваш/защото ако храната не се усвоява-просто няма смисъл да му дразниш стомахчето/....така че колкото  повече издържиш само на кърма-толкова по-лесно и здравословно и за теб и за бебето.

# 18
Здравейте и от нас Stop
Аз също съм за късното захранване след 6мес.Точно това ни предстои,почти сме на 6мес.затрудненасън с какв ода започна оризова без млечна каша или картофено пюре,немога да реша все още,какво ще ме посъветвате? Thinking
По колко давате,и колко време трябва да мине дакато увеличите храненето

# 19
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Здравейте и от нас Stop
Аз също съм за късното захранване след 6мес.Точно това ни предстои,почти сме на 6мес.затрудненасън с какв ода започна оризова без млечна каша или картофено пюре,немога да реша все още,какво ще ме посъветвате? Thinking
По колко давате,и колко време трябва да мине дакато увеличите храненето

newsm78 и аз се записвам към въпросчетата, че върло ме вълнува

Общи условия

Активация на акаунт