Помогнете ми със съвет,моля...за кожата се отнася и пъпките

  • 6 361
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 40
Здравей,Зори!Прочетох за твоите и на брат ти проблеми с кожата.Моят син също се бори с гнойни пъпки и черни точки.Водих го на дерматолог и на разни козметици,но ефекта беше временен.Чух за едно мазило,правено по стара семейна рецепта и му го поръчах.Не е скъпо ,а и с какво ли не сме мазали,та пробвахме.На вид е като крем медикоидеал.Казва се Бял крем Рачев.Поръчва се на телефон 066-800-230 Струва 3.50лвПолучаваш го с пощенска пратка и след това с пощенски запис пращаш парите.Пъпките не са ичезнали напълно,но сега лицето и гърба на моя син не са като решето.Ако решите опитайте.Успех!

# 16
  • Мнения: 2 100
Хм...много обширна тема, не за форум...Всеки ще ти каже различни неща. Знам какво преживяваш. И аз имах такъв проблем и да ти кажа честно много време ми трябваше и постоянство, за да се оправят нещата. На лекари съм ходила, хормони съм пила и всичко дето сте го правили вие с брат ти и аз съм го правила! Ще ти кажа как се оправиха при мен нещата. Започнах да ходя на козметик-2 пъти в седмицата. Доста скъпа козметика е в интерес на истината Maria Gallant и Thallion. И двете са френски марки. Ходих на козметик почти 2 години. В нас също се мажех с нещата, които козметичката ми казваше да ползвам. Отделно от това наистина намалих вредните храни - мазно не ядях въобще. Хапвах мюсли, мляко, плодове и за да нямам апетит пиех много кафе(това по принцип не е добре за пъпките). Другото, което е...увеличих значително секса  Simple Smile
Резултата от тези 3 неща се оказа прекрасен:
-от козметика кожата ми стана от мазна на нормална и сега няма основание да се образуват пъпки...не съм стъпвала на козметик от 3 години;
-от "диетата" свалих доста килца и...
-намерих любовта на живота си  Mr. Green

Постоянството е много важно, но и финансовата страна не е за бренебрегване. Между другото и бременността оказва доста положителен ефект върхо пъпките...нормално, на хормонална основа е Simple Smile
Успех и дано скоро му се види края  Peace

# 17
  • Мнения: 274
благодаря ви от сърце за всички мнения и за добрите съвети най вече. сега ще прочета за пречистващите програми и т.н. а за козметика,че много пари отиват си е вярно,но няма начин а и досега сме дали толкова много,че тези няма да ги усетим. дълго време ходихме при д-р Теодосиева ( в Пловдив много известна дерматоложка) прегледа е 20лв ходихме и двамата 3 пъти месечно  ( демек 120лв само прегледи) лекарствата ,които ни изписваше и те бяха към 15-20лв седмично за единия (още 150лв) като прибавим и козметичката и добре че родителите ни имаха възможност да дават парички само дето ефект нямаааааа  а за това мазило от 3.50 не бях чувала, пробвали сме родопското чудо (6.50лв), но то е по скоро за суха или изгорена кожа и тн.

# 18
  • Мнения: 59
опитай със Скинорен, аз съм безкрайно благодарна на това чудо

# 19
  • Мнения: 375
Ползвала съм Лептен - никакъв ефект, само кожата ми се омазни!
Скинорен - пак нулев ефект!
Доволна съм от Clarina (крем за мазане, съдържа цинк), също така и от Zinerit (но от него ми се поизсуши кожата). Ползвам и почистващ гел на Манхатън, антибактериалната им серия, лошото е че трудно се намират по магазините и трябваше да си го поръчвам по интернет. Моята кожа е ужасно чувствителна, и при всеки допир с мръсни ръце после очаквам пъпка. Козметик не ми помага, защото върху кожата която е по зачервена след процедурите ми излизат пъпки.  Sick
С тези продукти които изброих чувствам кожата си отлично, и много рядко ми се появява някоя пъпчица.  Flutter

# 20
Да се включа и аз.При братовчед ми стои същия проблем.Вече е на 24г и какво ли не е ползвал-диети,антибиотици и мазила.Последно ходи при дерматолог и пак антибиотик.Вече се е отчаял милия.И ние покрай него страдаме.Търся помощ от всички.Уж хормонално всичко е добре, а проблема стои.Бяха ми казали за Пловдив добра докторка-специалист абаче забравих името и.По памет Андонова сякаш беше.Някой ако е чувал да пише.

# 21
  • Мнения: 274
за тази не съм чувала, ако разбера нещо ще пиша... брат ми сега отиде при Янкова ( в ВМИ -Пловдив) лекарствата и антибиотиците за 3месеца напред,който му даде струваха 150лв ,но ги ползва от 2-3дена и за ефект е рано да се каже. ако помогне ще ти пиша на лични.

# 22
Ще съм Ви благодарна много.Всъщност е ходил при специалисти във Варна и Стара Загора и пак нищо.Във Варна ходи и на почистване,но с ел.игла- и беше доволен.

# 23
  • Мнения: 2 657
нали имаше по телевизията една реклама за един препарат-ЛЕПТЕН,даже беше отделно за мъже и жени,защо не пробваш?Само че не съм чувала отзиви,дано да помага Peace

не пробвай,аз пробвах и като ми запари лицето и станах 4ервена като домат-пълни глупости са това

# 24
  • Мнения: 124
Аз да ви кажа какво съм пробвала...
1. Козметик, и то много добър, който да работи в съдружие с гинеколог-ендокринолог. Не може да се лекува само отвън, трябва и отвъртре. Не съм пила антибиотици, а само противозачатъчни и се чувствах супер. И кожа и коса - идеални. Но за мъжете не знам...как ще е. Козметичката понякога ми разправя как за други случаи взима проба от пъпката, изследва я, и лекува с медикаменти точно за конкретния случай.
2. Дисциплина и постоянство - мазане, диети, почистване...всичко.

Редовният секс, наистина е панацея ....Да дерзае!

# 25
  • Мнения: 274
ма мен хапчетата не ми подействаха. брат ми от около седмица се маже с лекарствата,приготвени от д-р Янкова в Пловдив и пие някакви хапчета, прави си маски на лицето и др подобни неща за сега мисля,че е рано да се каже,но според мен е по-добре, макар,че д-рката каза,че ефекта ще проличи след първия месец. за 4месеца всички лекарства и необходими маски и тн излизат към 200лв (средно 50лв на месец). след месец-два ако наистина има ефект ще кажа. а на мен от аптечната мрежа единствено добре ми влиае acne out , но много ми изсушава кожата и постоянно е мажа с бадемово масло.

# 26
  • Мнения: 21
Аз до миналата година имах такъв проблем, хем съм вече не съм тинейджърка. Какви ли мазила не пробвах, какво ли не пих, нищо не помогна. Тази пролет отидох в София при д-р Маркова. Тя ми изписа поетапно едни маски и лосиони в комбинации с някакви витамини, които се правят само по рецепта. Всяка рецепта ми струваше около 50 лв .Още на 20-я ден имаше видима разлика....да чукам да дърво до днес една пъпка не ми е излязла. Ако имаш интерес ще ти дам телефон и адрес.

# 27
Напишете ми телефона на д-р Маркова за София, а също и адреса.

# 28
  • Мнения: 21
Телефонът на д-р Маркова е 0888 35 05 69. Кабинетът й се намира на Фритьоф Нансен 15, до НДК. Работното й време май беше :
понеделник, вторник и четвъртък : от 12.30 до 18.00,
сряда и петък - от 08.00 до 14.00. 
Но за по-сигурно обадете й се да питате.
Успех!!!

# 29
Благодаря ти, преписах адреса и тел и ще му ги дам.До 10дни ще ходи да се записва магистратура в София и да отиде на преглед.

Общи условия

Активация на акаунт