Да ви се похваля!!!

  • 2 228
  • 27
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 870
купих си бонбоните вита голд и кафето.Преди съм пила само кафето и имаше действие но сега със бонбоните действието е още по голямо newsm10 някой купил ли си е бонбонките.Доста скъпичко излиза на месец но си заслужава

# 1
  • Мнения: 523
sneji_suni  какъв вкус имат бонбонките и колко пари струват! newsm78  bouquet

# 2
  • Варна
  • Мнения: 870
Ами аз във момента съм на Слънчев бряг и тук е по скъпо струват 13лв-50бр.Имат много приятен вкус като на ананас но не точно.Дават ги по 5 бр на ден-убиват апетита.Защото аз работя по 15 часа на ден и до мен готвят -щом не ми се прияжда.А за мен това е от голямо значение защото са много часове и човек огладнява.Като ми се прияде нещо сладко хапвам бонбоната и сама се чудя на себе си как не ми се хапва сладичко.а аз миналата година за 2 месеца със кафето свалих 13кг.но при всеки е индивидуално.

# 3
  • Мнения: 65
А като пи кафето спазва ли някакъв режим ? леко глупав въпрос де   Embarassed

# 4
  • Мнения: 6 958
Да се включа и аз Simple Smile

Също пих кафето около 2 месеца без прекъсване и така свалих около 8 кг. с кафето, плодови дни, дори и много дни на голямо плюскане Simple Smile

Бонбоните не съм ги пробвала, но имам такова намерение по някое време да опитам и тях. След 1 месечна почивка от кафето пак ще го подновя идната седмица. Определено лично и аз мога да похваля кафето Витаголд, определено адски много ми убива апетита за сладко и много добре тонизира и ободрява особено за трениращите сред вас е супер, само за хора с ниско кръвно (като моето) не тряабва да се пият повече от 2, поне на мен повече от 2 ми идват в повече и обикновено пия по 1 кафе дневно...

Снежи нещо по специално да кажеш да пише на опаковката към бонбоните?

# 5
  • София
  • Мнения: 1 951
Честито!

# 6
  • Варна
  • Мнения: 870
да ви кажа честно не се ограничавах кой знай колко.даже си пийвах вечер и уиски.За бонбоните пише че съдържат екстрат от папая и са хранителна добавка.Много готина желязна кутийка имат. Peace

# 7
  • Мнения: 2 099
И аз съм пила кафето, не съм отслабвала от него, но и през това време не спазвах никакъв режим, но съм доволна от него, тъй като добре ми регулираше обмяната на веществата и нямах проблем с 00-то, което при мен е доста често срещано явление. Непременно ще си взема отново кафето и бонбонките, да видя дали този път комбинирано с опр.режим на хранене ще има резултат.

# 8
  • Мнения: 1 531
нашата аптекарка ми каза, че всъщност папаята е добре известно средство за намаляване на теглото. тя даже има спомен, че преди време са се продавали специални дражета с екстракт от папая, но след време са ги били спрели. така, че сега това е явно един много добър римейк.

# 9
  • Мнения: 392
Sneji Suni - от атеката ли ги взе тези бонбони?

# 10
  • Мнения: 1 432
Да,от къде ги купи?Искаме да видим какво представляват . Blush

# 11
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Здравейте,
разбирам че кафето и бонбоните Вита голд,вършат работа ,
но нали са два ли ,три ли вида кафе,от кое по  точно да взема. Crazy
Може ли някой да сложи снимчица..

# 12
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
А каква е цената на кафето,на пакетче или как? EmbarassedИ азмисля да се пробвам да го пия,досега не съм купувала,но щом казвате има ефект Hug

# 13
  • Варна
  • Мнения: 870
от аптеката си купих и бонбоните и кафето.Кафето струва колкото бонбоните-но нали ви казвам че това е на Слънчев Бряг.Във градовете ще е по евтино.Сега си купих във новата опаковка което е нормалното.Пробвала съм безкофеиновото но нещо не ми пасва даже има и със сметана.Аз кафето го пия веднъж на ден защото съм и аз със ниско кръвно.Вчера пих трипъти и нещо взе да ми ткупка сърчицето.Когато сваля килограмчетата смятам да го пия кафето като прекаля със хапването Peace Peace

# 14
  • Мнения: 6 958
Има 3 вида кафе - класик, безкофеиново, с млечен вкус... Цената е между 8 и 11 лева в зависимост от това от къде се купува...

За снимка само това успях да намеря: Ето ви самата реклама  Mr. Green

http://www.vbox7.com/play:48920cd8

Общи условия

Активация на акаунт