Съхранява ли се за догодина плажно мляко

  • 3 933
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 582
за това лято купих детския спрей на бюбхен и съм  много доволна
но шишето ми е почти пълно  , хвърля ли се или може да се ползва другото лято ?
ако да - как се съхранява в хладилник ли ?

# 1
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Не съм сигурна, но мисля, че може newsm78
виж на опаковката до кога е срока на годност и прецени. Не вярвам нещо да му стане до другото лято Simple Smile

# 2
  • Мнения: 4 496
Аз съм съхранявала в хладилник,беше Нивея.Започна да мирише лошо,като гранясало олио...За Бюбхен-незнам.

# 3
Моето не замириса на лошо, но пък не беше бебешко Simple Smile

Според мен не в хладилник, но на тъмно и хладно място (шкаф в неотоплявана стая Thinking ) и като дойде другото лято сама ще прецениш.
Все пак по-добре е да опиташ да го запазиш, отколкото просто да го хвърлиш Wink

# 4
  • Мнения: 302
И аз моето го сложих в хладилника,а преди време имах едно което цяла зима си стоя на стайна температура и нищо му нямаше!

# 5
  • Мнения: 2 936
виж срока на годност след отварянето му-дали пише 6м. или 12 м.  Peace

# 6
  • Мнения: 4 451
виж срока на годност след отварянето му-дали пише 6м. или 12 м.  Peace
Точно това щях да пиша и аз. Ако годността му е по-дълга по указание, опитай да го съхраниш в хладилник, както вече са те посъветвали. Peace

# 7
  • Мнения: 2 211
Аз не смея да рискувам и изхвърлям.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Чела съм, че не е добре плажно мляко(масло) да се използва и следващото лято. Аз, обаче, не спазвам този принцип - щом е в срок на годност, използвам го.

# 9
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз съм съхранявала две плажни, едното детско. Не в хладилник, а в шкаф- нищо им нямаше. Но погледни и срока на годност все пак.

# 10
  • Мнения: 1 546
Съхранявала съм, на Виши, луда ли съм да го изхвърля! Толкова пари дадох  Mr. Green Абсолютно нищо му нямаше. Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 971
аз съм чела, че независимо какво пише на опаковката или каква е марката, или как го съхраняваме, щом отворим плажно мляко го ползваме само един сезон - иначе качествата му няма да издържат, да не говорим че може и да се развали.

# 12
  • Мнения: 2 099
Аз не смея да рискувам и изхвърлям.
Аз също. Peace

# 13
  • Мнения: 13 184
И аз мисля, че ако вече е отворено, май е по-добре да се изхвърли. Тази година купих две- с 50 и 20 фактор почти пълни са, жал ми е, ама догодина ще взема само едно Blush

# 14
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
И на малкия плажното мляко е почти пълно.Жал ми е да го хвърля,но ако усетя,че замирисва компромиси няма да правя. Tired

Общи условия

Активация на акаунт