За пресите....

  • 1 365
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 67
Можете ли да ми кажете кои преси са най-щадящи за косата?  Praynig Най-накрая се реших да си взема и понеже си знам,че честичко ще се изкушавам да си пърля перчема... та искам поне да е възможно най-щадящата  Naughty Дайте информация за непросветените   bouquet

# 1
  • Мнения: 2 211
Керамичните преси са добри, но трябва да работиш бързо и внимателно. Професионалната серия на Лореал имат продукт, който се нанася на измита коса след балсама, та той предпазва косата при прекалено много термични процедури.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 276
Мисля че с керамични плочки да най хубавите! Аз имам от първите модели на Елит-най обикновените, но нямам проблеми-не ми е изтощена, нито пък ми цъфти повече Laughing

# 3
  • Мнения: 1 440
И аз знам, че керамичните са най-добри - с резултатите и предпазването на косъма.

# 4
  • Мнения: 1 236
Сега най-голям хит сред пресите за коса е стъклокерамиката,аз си харесах една такава в Двата щъркела на Пиротска,ама цената и е 207 лева! ShockedМоми4ето ме увери 4е е най-щадяща към коста и с невероятен ефект,загрявала само за 6 секунди!

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 132
Двеста градуса са си двеста градуса, независимо дали е керамика, стъклокерамика или друго.

# 6
  • Мнения: 5 299
Съмнявам се, че има безвредна преса...

# 7
  • София
  • Мнения: 971
керамична и аз ще си взема, но знам че и ватовете са важни. за безвредни не са, но ако внимателно се действа с подходящите средства косата ще се поддържа здрава.

има добри предложения в иБей

# 8
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Двеста градуса са си двеста градуса, независимо дали е керамика, стъклокерамика или друго.
Много точно казано. Peace

# 9
  • Мнения: 4 916
Двеста градуса са си двеста градуса, независимо дали е керамика, стъклокерамика или друго.

 Peace Така е. Всичко трябва да се ползва с мисъл и мярка.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 956
Двеста градуса са си двеста градуса, независимо дали е керамика, стъклокерамика или друго.
Еми да! Уж керамичните били по-добри... Само дето моята фризьорка (успявам някак да я предразположа и ми споделя доста неща) изрично ми каза, че каквато и преса да се ползва, това трябва да става мнооого рядко, само за специални случаи. И задължително да се слага предпазващ от топлината продукт. Аз имам преса - керамична, Ровента. И я ползвам главно за вълнички, тъй като косата ми е права като на азиатка. И забелязвам, че ако в рамките на 1 месец я използвам повече от 2-3 пъти, косата ми видимо става без обем и без блясък и някак косъмът е по-тънък.
Изправянето със сушуар и четка е най-добро. Освен това като се изпълни цяла процедура - шампоан, балсам, маска и стилизант за изправяне, ефектът е бърз, лесен и траен.

# 11
  • София
  • Мнения: 5 079
Аз имам обикновена на Елит и не се изкушавам да се пърля много често. Mr. Green

# 12
  • София
  • Мнения: 2 271
А какви са другите, освен керамичните?
Аз също ще си купя, но все още се двоумя каква.

# 13
  • Мнения: 4 664
Керамичните са по-щадящи за косата Peace Металните пърлят значително повече  Naughty

# 14
  • Мнения: 431
Другите са с метални плочи Larка. Аз имам такава, имам и с керамични плочи. искам да ви кажа, че няма разлика. Даже тази с металните има по интересна форма на плочите и ползвам нея по-често от другата.  Но едно сте прави не трябва да се прекалява.ако имаш изобщо няма да се изкушаваш да си пърлиш перчема често. Точно първите 2 седмици ще я ползваш и после ще я прибереш при другите безполезни джунджурийки в шкафа си.

Общи условия

Активация на акаунт