"Спейс бегс" от Топ Шоп

  • 1 009
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 170
Някой ползвал ли е Спейс бегс? Вършат ли наистина работа?
http://www.topshop.bg/index.asp?tn=productview&c=1085&pid=8478

# 1
  • Мнения: 4 111
Купих си преди няколко месеца (Април беше) от Метро на много по-ниска цена!!! Не помня каква беше - 1 голям и 1 малък чувал беше комплекта, като видях каква работа вършат си купихме още 1 комплект. Впечатлена съм, обема се смалява с 2/3 (на око). Дрехите обаче се измачкват, иначе не се притесняваш за молци и подобни, миризмата на дрехите не се променя.


Сега виждам, че тази е цената за 6 чувала. Все пак, ако решите да си купите, потърсете първо в Метро, вижте цената и си преценете. Съжалявам, не си я спомням.  Embarassed

# 2
  • Мнения: 4 111
Попитах майка ми и мъжа ми за цената - единия каза 14 лева, другия 13 лева. По-изгодно е. Дано намерите, струват си парите.

# 3
  • София
  • Мнения: 752
Аз вече ползвам 4 комплекта точно от Топ Шоп и съм много доволна

# 4
  • Мнения: 1 170
От топ шоп ми казаха,че най-рано след 2 седмици могат да ми ги доставят  Sad
Намерих подобни пликове от друго място и въпроса ми е някой ползвал ли е тези -
http://www.tv-butik.com/index.asp?tn=productview&c=2587&pid=15991

# 5
  • Мнения: 4 111
Нашите изглеждат същите. Само капачето е бяло, а не синьо, което естествено е без никакво значение. Ако те устойва като цена - вземи ги.

# 6
  • Мнения: 1 170
Нашите изглеждат същите. Само капачето е бяло, а не синьо, което естествено е без никакво значение. Ако те устойва като цена - вземи ги.
Благодаря за информацията,чудя се все пак дали да не изчакам,че в другият комплект са повече  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 4 111
Както решиш. Аз съм много доволна от тези чували. Май трябва да ми плащат за реклама.  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 339
Аз също ползвам тези от Метро-много съм доволна.

# 9
  • Мнения: 4 111
Аз също ползвам тези от Метро-много съм доволна.

Благодаря за подкрепата! Вече не изглежда, че правя реклама.  Grinning

# 10
  • Мнения: 1 170
Попитах майка ми и мъжа ми за цената - единия каза 14 лева, другия 13 лева. По-изгодно е. Дано намерите, струват си парите.
Разбирам,че най-изгодно излиза да си ги купиш от Метро. Сигурно има много теми  относно маркета,но да попитам и в тази,какви са условията за пазаруване там? Миналата година ни пратиха да си ходим,защото сме нямали карти и сме били с малко дете...

# 11
  • Мнения: 4 111
Аз не знам дали още ги има тези чували в Метро. Купувахме ги Април. За детето - да, не пускат деца в Метро. За картите - вече са със снимки, приличат на личните карти. Ако ваш познат има такава карта може да ви изкара и на вас, трябва да отидете заедно. Ние по такъв начин си изкарахме, не знам иначе какви са условията.

Общи условия

Активация на акаунт