как обличате децата си сутрин за ясла(градина)

  • 2 466
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 537
И ние след двумесечна ваканция,от утре тръгваме на градина.Но се чудя,не е ли рано за потник? newsm78

# 16
  • Варна
  • Мнения: 10 789
С това смотано време - ден облачно, ден слънчево - да се чудиш как да облечеш детето. Още повече, че сутрин е доста хладно, а след 2 часа става топло - луда работа.  ooooh!

Днес Вики отиде с дънки, потник и отгоре тънка блузка с дълго ръкавче. В момента тук е слънчево, но и ветрец има. Дано съм улучила.

# 17
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Сутринта ми се стори хладничко.....Поне при нас е такова времето.
Облякох го със потник и тънка блузка с дълъг ръкав,къси чорапки,и долнище на анцуг.Като тръгна обаче на вратата се върна и си взе и горнището на анцуга,каза,че му е студено. Tired
Горнището във градината се сваля и остава по блузка с дълъг ръкав.
Изпратих му и тениска със къс ръкав,ако след обяд стане горещо.

# 18
  • Мнения: 2 609
Потник, тънка блузка /вече с дълъг ръкав/, панталон, къси чорапки, до яслата някое горнище.

# 19
  • Мнения: 2 237
Живеем точно до яслата и за това я обличам по-леко.Тенеска с къс ръкав и отгоре анцуг (примерно) Ако е по-студенко - якето.Даже я водя по пантофи и така си я взимам.
Най-добре е просто да следиш прогнозата и според времето да избереш облеклото.

# 20
  • Мнения: 2 220
За сега все още е с блузка с къс ръкав и яке/суитчер. Но като тръгваме навън има някакво слънце и не искам да го навличам. Още повече, че ако го заведа по-дебело облечен, не мога да съм сигурна, че ще го разсъблекат, ако стане топло.

# 21
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Тази сутрин е с чорапогащник,пола,тениска и отгоре тънка блузка.До градината с жилетка,която сваляме там. Peace

# 22
  • Мнения: 7 640
Като гледам времето, утре Ваньо ще е с потник, памучна блуза с дълъг ръкав, долнище на анцунг, къси чорапки и отгоре якето до яслата. Там само сваляме якето и сменяме маратонките с пантофи.

и при нас такава е схемата, с минимални усилия за преобличане.
Чудя се само зимата как ще е, защото вътре е много топло newsm78

# 23
  • Мнения: 500
Ами...с потниче е вече от долу,от горе с тънка блузка,но с дълъг ръкав и яке.

Общи условия

Активация на акаунт