пантофки Benetton

  • 3 809
  • 24
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • София
  • Мнения: 3 688
Момичета помагайте,виждали ли сте някъде от тези пантофки.Интересува ме номер 23,24
Миналата година виждах такива в едно магазинче в пряка на Витошка,но вече е затоврено и сега незнам къде да търся,а ми се сториха подходящи за яслата:)

# 1
  • София
  • Мнения: 3 679
Такива пантофки съм виждала на Шишман, малко преди Графа от ляво има едно магазинче, където продават на Барби и Бенетон обувки.

# 2
  • Мнения: 3 457
Такива пантофки съм виждала на Шишман, малко преди Графа от ляво има едно магазинче, където продават на Барби и Бенетон обувки.
Да в него има и Сандик  Peace

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 847
Аз не виждам пантофките

# 4
  • София
  • Мнения: 3 688
Не съм слагала снимка на пантофките..Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 3 679
Аз не виждам пантофките
Можеш да ги разгледаш в сайта на Сандик.  Simple Smile

# 6
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Аз купих веднъж от тях- повече няма да повторя Naughty
Подметката така яко се нацепи отдолу ooooh!
Иначе- там, където продават Сандик, би трябвало да продават и от така наречените "бенетонски" пантофи- те са им официален вносител.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 688
Аз купих веднъж от тях- повече няма да повторя Naughty
Подметката така яко се нацепи отдолу ooooh!
Иначе- там, където продават Сандик, би трябвало да продават и от така наречените "бенетонски" пантофи- те са им официален вносител.
Значи по-добре да се откажа,аз не съм им тествала,но ми харесаха как изглеждат.

# 8
  • Мнения: 3 457
аз съм купувала Сандик -от някой съм била доволна от други не-според модела Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 2 298
И аз не съм купувала "бенетонски", но преди 2 дни купихме едни от Пигис хаус, красиви, с висок глезен, но ще видим колко ще издържат.

# 10
  • Мнения: 3 457
Днес си купихме Полски Zetpol ,много добре изглеждат -момичешките са много финни ,харесват ми  Peace

# 11
  • Мнения: 28
Днес си купихме Полски Zetpol ,много добре изглеждат -момичешките са много финни ,харесват ми  Peace
от къде ги купи?

# 12
  • София
  • Мнения: 43 904
с извинение, че се намесвам в темата, но някой дали е ползвал такива http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/index.php/cPath/1 … 65/sort/2a/page/1 или да е виждал на живо някъде? Дали са с твърд форд??

# 13
  • Мнения: 3 457
аз купих 4 чифта,полсе ще кача снимки-кое е форт за да ти кажа Embarassed и на кои модели си се спряла,аз купих Edyta ,Filip , Zosia и един които го няма на сайта с ципче  Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 43 904
подсилена, твърда петичка имам предвид, отзад да е твърдо демек...ами и на мен Филип ми харесаха за моя Филип...

# 15
  • София
  • Мнения: 847
А тези от сайта има ли ги в някой магазин? Лелеее, изглеждат много сладко...

# 16
  • Мнения: 102
А от каква материя са тези пантофки? Filip и другите от тази марка?

# 17
  • Мнения: 3 457
ето мойте  Peace
Филип
Другите
Едит и Зося

Последна редакция: ср, 12 сеп 2007, 22:18 от koteto 123

# 18
# 19
  • Мнения: 3 457
ами поръчах си ги по нета,харесаха ми и рискувах Embarassedне съжалявам.

# 20
  • София
  • Мнения: 847
ами поръчах си ги по нета,харесаха ми и рискувах Embarassedне съжалявам.

Последно те тормозя - как съответстват номерата, ок ли са?

# 21
  • Мнения: 3 457
ами тези розовите са без допълнителна стелка и са с 1 номер уголемени,а сините са със стелка и съответстват на размерите по таблицата -за момичешките ,за момчешките ни стана 21  и ни е добре ,22 са ми тези с ряпата ,но са ни по големи Peaceи другите ни обувки до момента са все 21 като номер занчи съответстват.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 845
Тия Зетполските са страхотни-имат ортопедична стелчица,гъвкава подметка, не запаряват краката и не миришат на гуменки.лесно се перат и поддържат. Има ги в един магазин на Кирил и Методий и Христо Ботев. По 10-11 лв са и по-евтини има, не са толкова скъпи като на сайта. Даже и някакво намаление имаше.Много модели са.А магазинчето се намира като вървиш по Ботев посока Сливница от дясната страна, стигаш до Кирил и Методий и завиваш надясно.Магазинчето май беше с червени решетки и е на 30-50-тина метра отляво в уличката, но се вижда от Ботев.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 688
Аз защо не ги виждам тези с цичето на сайта.Досега копувах такива на Колев и много ми харесва да се закопчават с цип вместо с лепенка!

# 24
  • Мнения: 3 457
ами аз написах ,ако имат модел с ципче ,че исакм едни такива,защото на каката бяха само с цип и  ми харесваше  Simple Smileмога да ти потърся етикета да ти кажа модела Simple SmileНезнам скъпили са евтинили са,но на мен са ми евтини като се има предвид че тук няма нищо и купувам китайски по17-18лв.

Общи условия

Активация на акаунт