Лошо мирише

  • 5 682
  • 98
  •   1
Отговори

Анкета

Пушите ли в тоалетната?

Опции:

  • Мнения: 2 716
За миризмата на цигари в тоалетната ми е допитването. Пушите ли там? Защо там? И как се оправяте с гадната миризма, която фаса разпространява?
Ще пусна и анкета.
Толкова ли не могат някои да си командват червото, че ползват помощни средства?
Има ли някоя тук, успяла да забрани пушенето в свещеното място?
Моля!

# 1
  • София
  • Мнения: 15 435
За миризмата на цигари в тоалетната ми е допитването. Пушите ли там? Защо там? И как се оправяте с гадната миризма, която фаса разпространява?
Ще пусна и анкета.
Толкова ли не могат някои да си командват червото, че ползват помощни средства?
Има ли някоя тук, успяла да забрани пушенето в свещеното място?
Моля!
Аз пуша понякога.Гадната миризма оправям с  ароматизатор.

# 2
  • Мнения: 4 585


Знаток, раздуй още. Това в частен дом ли става, или в офис.
Отдавна не съм попадал на такова нещо, но като съм попадал,
стискам се.

# 3
  • Мнения: 8 999
Тъй като само аз съм пушачът вкищи - само аз определям правилата. Пуши се само в хола. В тоалетната съм пробвала, когато бях начинаещ пушач-тинейджър и наистина няма по-гадно нещо, не стига, че малката кубатура се задимява само със запалването на цигарата, но и така гадно се овоняват дрехи и коса, че после цял ден те преследва смрадта.

# 4
  • Мнения: 1 113
Никога не съм пушила в тоалетната. Аз в стаите по принцип не давам, а какво остава за свещеното място.

# 5
  • Мнения: 25 447
И когато бях пушач, а особено пък сега, след като ги отказах, много мразя някой да пуши в малки, тесни пространства - тоалетна, асансьор...  Sick
Имам познати, които пушат в тоалетната - действало им било разхлабително. Гаден навик.

# 6
  • Мнения: 2 716
Wolf, има ли значение? В офис пък  ooooh! Обикновено хората пушат в кенефа когато се облекчават ъъъ по-дълго. А в офиса да задръстиш помещението за 20-ина минути, че и с цигарка  Sick
Да добавя ли в анкетата "Да, само в офиса,за да дразня колегите" ?

# 7
  • София
  • Мнения: 11 658
Не пуша,нито в тоалетната,нито някъде другаде.Непушач съм!

# 8
  • Мнения: X
Пушач съм, но не пуша в тоалетната.
Правила съм го само като тийн, но беше адски гадно- осмърдяваш се ужасно!
Мразя  някой да пуши в тоалетната или в асансьора.Мразя и опушените офиси.

# 9
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
За миризмата на цигари в тоалетната ми е допитването. Пушите ли там? Защо там? И как се оправяте с гадната миризма, която фаса разпространява?
Ще пусна и анкета.
Толкова ли не могат някои да си командват червото, че ползват помощни средства?
Има ли някоя тук, успяла да забрани пушенето в свещеното място?
Моля!


НЕ мога да ти отговоря защото в нас се пуши - през лятото само на балкона , а през зимата в кухнята на отворен прозорец
Е ако имам гости тогава е друго , но винаги горят ароматизирани свещи МАЛКО СЪМ ЧАЛНАТА НА ТЕМА ЧИСТОТА И ПРИЯТНИ МИРИЗМИ ТАКА ЧЕ НЕ СЪМ КРИТЕРИЙ И НЕ ВЗИМАЙ ОТГОВОРА МИ ПОД ГОЛЯМО ВНИМАНИЕ  Hug

# 10
  • Мнения: 12 301
Пушачка съм, но вкъщи се пуши само на терасата, като до голяма степен това е и моя инициатива. Важи и за гостите ми.

# 11
  • Мнения: 871
Дори и като бях пушач пак не си позволявах да пуша в тоалетната Sick

# 12
  • Мнения: 3 537
Не пуша от пет години,но никога не съм пушила в свещеното място,когато бях пушачка. Grinning
И много ми е неприятно,когато вляза там/когато сме на гости някъде/,да мирише на цигари. Crazy

# 13
  • Мнения: 4 585

Знаток, питах, защото има значение чии навици се опитваш да
промениш - на колеги, или на милото.
Ако имате 3 - 4 боички с ярки и красиви цветове и ги смесите, се получава говнян цвят.
Също е и при миризмите. Ако смесите две хубави, приятни миризми, може би ще се получи
още по-приятна. По-скоро едва ли. Ако смесите две кофти миризми, със сигурност се получава
още по-сговняна. А пък ако към нея прибавите и ароматизатор ...
Абе то така е в живота - колкото и да се стараем, работата отива на сговняване.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 840
Нашата тоалетна е с прозорец Mr. Green

# 15
  • Варна
  • Мнения: 2 378
У нас никой не пуши, нито аз, нито мъжът, на децата съм забранила! Laughing Та миналата година правихме по-генерален ремонт в кухнята. Оттогава карам гостите да запалят една цигара поне, по да се "очупи" въздуха, така да кажа..., ама никой не ще. Все надвесени извън прозореца фасат... За 00-та пък да не говорим. В сестра ми обаче е друго. Там тоалетната е царството на мъжа й. И си пуши на воля. Ама пък там никой не ходи. Имат тоалетна чиния и в банята. Peace

# 16
  • Мнения: 2 716
Значи мога да си сложа тоалетна чиния на терасата и така да си реша проблема.
Вълчо, не съм сигурна, че изобщо може да се повлияе на милото в тоя му навик. Още повече, имаме ли право да се врем в личното пространство на хората и да ги модифицирааме?
Гаден навик. Лошо ухае. Банята задържа миризми. И пр. Ама като му е кеф.
На мен като ми е кеф да преям с пържоли, дали ще ми е приятно, ако милото налети със свирепа доза разум и заплахи за затлъстяване....
 

# 17
  • Мнения: 2 818
Непушач съм, а това някой да пуши в тоалетната или асансьора е доста противно  #Cussing out

# 18
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Пушач съм, но в 00 никога ! Ама никога ! Има си тераси ! За асансьора сега си признавам, че съм палила и не ми е пукало, но вече не го правя - веднъж влязох след един дядо, който беше пушил вътре ...  Sick Явно в самия момент на пушене е ок, но после мирише отвратително  Embarassed

# 19
  • Мнения: 3 423
Не познавам хора, които пушат в тоалетната.
Не подозирах, че има такова явление.

# 20
  • Мнения: 2 891
Виждала съм тоалетна със специално пригодена библиотека и метален пепелник. Явно е единственото място, където индивидът може да намери спокойствие.

Лично аз не понасям миризмата. Имам, обаче съсед, който пуши в банята. Осмърдява всички по щранга  Crossing Arms

# 21
  • Мнения: 2 716
И в асансьора е отврат.
По едно време гонех съседите с цигара. Или демонстративно ги пусках да влязат първи, а аз (с 2-те деца за колорит) предлагах да изчакам. Обаче няма оправия. След третата забележка ти лепват етикет "мрънкало" и точка.
Давайте идеи.

# 22
  • Мнения: 4 585



Ами ти сама стигна до решението. Едно клякало в един ъгъл на терасата,
с дъска и т.н. Да седне, да изпуши фас, да му подейства очистително
и да заминава в тоалентата. Виж, за съседката може да е шоу.

# 23
  • Мнения: 2 716
Това е план "А" .
А ако не подейства?


# 24
  • Мнения: 3 334
втора опция  Peace

# 25
  • Мнения: 2 211
Лично аз не понасям миризмата. Имам, обаче съсед, който пуши в банята. Осмърдява всички по щранга  Crossing Arms

И ние имаме такъв съсед. Познай какво се случва ако забравя да включа вентилацията в банята? Ние не пушим и много се дразним. Някой път ми идва да  #2gunfire

# 26
  • Мнения: 4 585


Тоест? Да отиде след това в тоалетната и там пак да запали?
Ами свързваш тоалетната чиния на терасата с мръсния канал,
сменяш патрона на бравата на тоалетната със секретен и да
си пуши на терасата, докато ака.

# 27
  • Мнения: 2 716
Или да се отучи от акането. И без това и то мирише.

# 28
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Или да се отучи от акането. И без това и то мирише.




 Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 29
  • Мнения: 698
Като си помисля само за смрадта на цигари в тоалетната и ми се повдига  Sick - ама аз съм досадница на тази тема, като всеки бивш пушач.  Laughing

# 30
  • Мнения: 4 451
Не пуша в тоалетната. Баща ми имаше този навик. След него там трябваше да влизаме с противогаз. Laughing

# 31
  • Мнения: 10 758
В къщи пуша само под абсорбатора.
Супер гадно ми е да пуша в тоалетната.

# 32
  • Мнения: 10 982
Познавам няколко пушачи, които го правят, понеже обичат да заседнат на тоалетната чиния с вестник и цигара, докато им дойде ... вдъхновението. hahaha
Но е ужасен навик и никога не бих го правила, гадно ми е. Все едно да ям там. Sick

# 33
  • Мнения: 2 716
Значи предимно мъжката чакт се наслаждава по тоя начин.
Дали не е нещо, останало от казармата  newsm78

# 34
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Толкова ли не могат някои да си командват червото, че ползват помощни средства?

 hahaha hahaha hahaha Ти твойто командиш ли го? Я му кажи да се врътне налево.  Laughing
У дома никой не пуши, но комшиите пушат и миризмата идва при нас. Страшна смрад.  ooooh! Винаги съм мразила цигарен дим-и когато пушех и сега. Предпочитам натуралната естествена миризма на л..на.

# 35
  • Мнения: X
Не, защото не пуща от година и девет месеца  bowuu
Но и когато пушех, никога не съм в тоалетната или в колата, направо е ужасна смрад. Sick

# 36
  • Мнения: 4 585
Познавам няколко пушачи, които го правят, понеже обичат да заседнат на тоалетната чиния с вестник и цигара, докато им дойде ... вдъхновението. hahaha
Но е ужасен навик и никога не бих го правила, гадно ми е. Все едно да ям там. Sick
   Ааааа, жената на Никулае Чаушеску си хапваше, докато и дойде музата.
Имаше хладилник в кенефа, със суджуци и луканки зареден.

# 37
  • Мнения: 2 891
Волф, сериозно ли  Shocked Сигурно е искала да изстласка ненужното, създавайки натиск отгоре  Laughing

# 38
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Познавам няколко пушачи, които го правят, понеже обичат да заседнат на тоалетната чиния с вестник и цигара, докато им дойде ... вдъхновението. hahaha
Но е ужасен навик и никога не бих го правила, гадно ми е. Все едно да ям там. Sick
   Ааааа, жената на Никулае Чаушеску си хапваше, докато и дойде музата.
Имаше хладилник в кенефа, със суджуци и луканки зареден.


а стига бе - ужас  #Crazy

# 39
  • Мнения: 2 897
Никога,докато бях пушач,не съм пушила в тоалетна.Вкъщи мъжът ми пуши единствено в кухнята.(когато детето спи,иначе-не,съобразява се)Това за мен е отвратителен навик и много се дразня,например,когато видя някои колежки от университета(предимно гъркини) да го правят в дамските тоалетни Close

# 40
  • Мнения: 4 585



Сериозно, като ги застреляха, го пуснаха по новините.
Ама нейната тоалетна едва ли е бела 2х1.50м. И не се знае дали е ядяла,
но зареден хладилник с луканка и суджуци е имало. За какво друго да са там, освен за ядене?
Ахааа, риторичен въпрос може би.

# 41
  • Мнения: 3 622
Аз не съм пушач, но мъжа ми е - но в тоалета никога не пуши

# 42
  • Sf
  • Мнения: 808
Вече чакам тема: "Серете ли на терасата си?"...

# 43
  • Варна
  • Мнения: 1 789
....... пита с интерес: "Детенце, акахме ли днес?"
Тия дни форума да не го фанало разстройство? Току захванем да обсъждаме тая тема.

# 44
  • Мнения: 1 668
Не пуша,нито в тоалетната,нито някъде другаде.Непушач съм!
newsm10

# 45
Пуша и то доста, но в тоалетната не ми е хрумвало! Не мисля, че това е подходящо място. Тя цигарата върви готино с нещо за пиене и т.н, по - табиетлийската все пак!
Но пък пуша яко като седна пред компютъра  Embarassed

# 46
  • Мнения: 2 716
Вече чакам тема: "Серете ли на терасата си?"...
Това вече мина на дневен ред Joy

Аз не съм пушач, но мъжа ми е - но в тоалета никога не пуши
И аз така си мислех  Tired

# 47
Всички пушачи трябва лека - полека да бъдат депортирани в китай. Писна ми да ми мирише живота на цигари.

Гледам, че в Америка (където се случва всичко най-ново) хай клас хората почти не пушат, освен това въвеждат и строги правила против пушенето, което значи, че след 2 поколения там ще има много по-малко пушачи. Това ще се пренесе и в Европа и накрая ще останат само парцалите. Говорим за 2100 година обаче. Тогава само аз ще съм жив в този форум.

# 48
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Пуша и то доста, но в тоалетната не ми е хрумвало! Не мисля, че това е подходящо място. Тя цигарата върви готино с нещо за пиене и т.н, по - табиетлийската все пак!
 Embarassed

Че кво ти пречи да гаврътнеш едно, табиетлийската... Wink Аз пък като пия, що не пуша бе... newsm78 ХМ... И нали имам едве тоалетни, да взема да пропуша. Crazy

Тогава само аз ще съм жив в този форум.

Вземи пални една Сигарка, да не се делиш от наборите...

# 49
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Не въпреки, че съм пушач  Naughty
После цял ден мирише въпреки че имаме вентилационна система в WC-то  Mr. Green

# 50
  • Мнения: 3 674
Не пуша,нито в тоалетната,нито някъде другаде.Непушач съм!

И аз така ...Първа оция  Peace Не понасям смрад на цигари  в моята къща. Sick  Направила съм на балкона специален   кът за пушачите.Имат си столче,пепелник...и там да ходят и да си се тровят ката искат...Нямам нищо против.Но в моята къща цигари..НЕ!  Mr. Green Знам ...лоша съм... Mr. Green Но здравето на семейството и моето   е най-важното.... Sunglasses




Или да се отучи от акането. И без това и то мирише.




 Joy Joy Joy Joy Joy Joy

 Joy Joy....Де ако можеше.... hahaha  Joy Joy Joy

Последна редакция: пн, 10 сеп 2007, 02:29 от roza66

# 51
  • Мнения: 332
Не познавам хора, които пушат в тоалетната.
Не подозирах, че има такова явление.
И аз  Sick

# 52
  • Мнения: 1 163
Само на тераската иначе bambam

# 53
  • Мнения: 5 393
Не,въпреки че съм пушачка.

Всъщност пуша само на работа и в заведения, и понякога на детската площадка. Вкъщи много рядко(само ако имам гости).

# 54
  • Мнения: 17 402
Вкъщи не се пуши. Това не пречи редовно в тоалетната ни да мирише на цигари, също така и в асансьора. Подивяваме с мъжа ми, но на кой му пука...

# 55
  • Мнения: 1 092
Да.Пуша понякога.Не ми е навик,но се случва .Имам предвит в тоалетната.

# 56
  • Мнения: 27 524
Първа опция.  Peace
Родителите на мъжа ми го правят този номер и е отврат, но кенефа си е техен  Laughing

# 57
  • Мнения: 4 451
Татко влизаше и с кафето там. Много ни беше яд всички у дома, но сега ни липсва този му ритуал... Tired

# 58
  • Мнения: 2 716
Някъде в нета се премята снимка на тоалетна чиния вместо стол пред компютъра. Та там е мястото, където все повече неща се правят. Кой с кафето, кой със суджука... Обаче как да стане така, че да опазим малките пространства от цигарен дим  newsm78
Асансьора, тоалетната и колата до тук.
А моите родители си пушат навсякъде. Сутрин, преди да си отворят очите, напипват кутията с цигари, палят в леглото и... Ама, както каза Блонди кенефа си е техен.

# 59
  • Мнения: 126
Вече чакам тема: "Серете ли на терасата си?"...
Това вече мина на дневен ред Joy



По този въпрос гледах едно предаване по Би Ти Ви преди години където тоалетната си беше на терасата.Така е сроен блока,излизаш на терасата и на едната от стените има врата през която се влиза в WC-то.Много удобно за проветряване а и за пушене май.

# 60
  • Мнения: 4 451
rainov, и аз съм го гледала това. Домакинът разказваше как, когато има гости и някой попита къде е тоалетната, всички смятали, че се шегува с тях. hahaha

# 61
  • Мнения: 4 473
Поредната тема с хорова дружинка.
Пуша в тоалетната. И мъжът ми пуши. 30-тина мераклии да ми гостуват по-малко.

# 62
  • Мнения: 126
 ООО  ама и аз пуша там,че и чета вестник през това време иначе започвам да се замислям дали пък стомашно чревния тракт ми е съвсем наред.Имам резевна колба за окултни изпражнения,но благодарение на спомненатото в началото си стои мирно в чекмеджето

# 63
  • Мнения: 2 716
Ех, откога ви чакам  Hug
Пушачи с пушачи.
Казвайте сега как да ви отучим от този навик така, че все едно на вас ви се е приискало.

# 64
  • Мнения: 236
Това е отвратителен навик на пушачите, които отказват да се съобразяват с хората около себе си!
Бившият ми съпруг изпитваше огромно удоволствие да пуши в тоалетната. Нищо че е с прозорец все пак не е голяма, а и е заедно с банята. Разбира се, че полудявах като вляза след него. Часове после се усеща миризмата, а да не говоря че и кърпите се вмирисват.
Същото нещо се повтаряше естесвено и по хотелите като отидем някъде.
И изобщо не смятам, че желанието ми да се съобразява с мен и детето е прекомерно навлизане в личното му пространство и обсебващо желание от моя страна да се налагам.  Naughty Все пак от терасата до тоалетната ими няма 4 м.  Wink

# 65
  • Мнения: 7 414
    Отвратителен навик е!
    При нас никой не пуши,но семейството,което живее с 1 етаж по-надолу,ТАКА ни опушва през вентилацията! #Cussing out
    А за пушенето по терасите........Да не мислите,че тогава не създавате проблеми на никого(макар че се съмнявам,че повечето пушачи изобщо се замислят,дали създават  проблеми ).Опушвате по-горния етаж и прозорците около вас! Naughty

# 66
  • Мнения: 3 718
Аз съм една от тия дето са успели да отучат партнера от този навиг гнусен. Та даже най злостно го запокитих на балкона само да пуши, та да ми полива и цветята го научих  Mr. Green
Само дето съседите готвят в тоалетната явно защото редовно ми смърди на пържен лук и други нетоалетни аромати  Sick Е, няма пълно щастие.

# 67
  • Мнения: 3 306
  Naughty  опция 1

# 68
  • Мнения: 4 585
Аз съм една от тия дето са успели да отучат партнера от този навиг гнусен. Та даже най злостно го запокитих на балкона само да пуши, та да ми полива и цветята го научих  Mr. Green
Само дето съседите готвят в тоалетната явно защото редовно ми смърди на пържен лук и други нетоалетни аромати  Sick Е, няма пълно щастие.
Егати гадовете, включили са аспиратора на кухнята към кенефната
аспирация и набиват миризмите си на съседите. Идиоти всякакви има.

# 69
  • София
  • Мнения: 2 827
за протокола: пушач съм, но не понасям да ми се пуши в тоалетната/банята

# 70
  • Мнения: 2 716
Аз съм една от тия дето са успели да отучат партнера от този навиг гнусен.
Как?  Praynig

# 71
  • Мнения: 5 228
Никога не съм пушила в тоалетната.
Имах една съученичка, която която сутрин преди училище се завираше в тоалетната на кафенето, в което висяхме, с кафе, цигари и книга, и висеше минимум до голямото междучасие. Е този навик не мога да го разбера.

# 72
  • Мнения: 7 723
Татко ми на времето пушеше в кенефа.
Още ми държи влага, като се сетя за миризмата,
която оставяше след себе си. Sick
Никога не съм пушила, а и нямам намерение.
Поне в личния ми, де! Grinning

# 73
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
В много хотели даже има пепелник в тоалетната и поставка за вестници. Четете ли пресата докато акате или вие не акате май? :

# 74
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Имам роднина от мъжки пол, не особено близък де, който освен с вестник, редовно си влиза и с лаптопа на това невероятно място. Дори се примири да чете "Журнал за жената" като беше у нас на гости, защото нямам нищо подходящо, като за него...

# 75
  • Мнения: 4 665

Толкова ли не могат някои да си командват червото, че ползват помощни средства?

Тва направо ме разби Laughing Не пушим в клек-бара, кофти микс от миризми би се получил Mr. Green

# 76
  • Мнения: 1 731
По принцип пуша ,но в тоалетната НЕ. Naughtyи мразя да ми се пуши в тоалетната въпреки че имам проблеми с червата,но не приемам това като средство. Naughty

# 77
  • Мнения: 17 402
.... който освен с вестник, редовно си влиза и с лаптопа на това невероятно място. Дори се примири да чете "Журнал за жената" като беше у нас на гости, защото нямам нищо подходящо, като за него...

Това и мъжът ми го прави, да не губи време човекът. Чел е и книга за бременни там....Ама каквото и да е, не е като да ти пуши в кенефа, нали Mr. Green

# 78
Когато заживях с мойта половинка имаше такъв навик две години след това успях да го отуча. Но свекъра още сутрин влиза в тоалетната с цигарата че и с кафето  Sick Sick добре че сме с отделни етажи и тоалетни иначе не знам как ще отучвам и него Simple Smile)) newsm78

# 79
  • Мнения: 2 407
Това ми е най-противно,мъжът ми се съобразява и никога не си е помислил и да пуши там.

# 80
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Имам роднина от мъжки пол, не особено близък де, който освен с вестник, редовно си влиза и с лаптопа на това невероятно място. Дори се примири да чете "Журнал за жената" като беше у нас на гости, защото нямам нищо подходящо, като за него...
Няма нищо лошо да имаш изводи за нет там, някои си имат и Тв  Grinning
Абе вижте всеки си има предпочитания за миризми, едни харесват натуралното още с парата , хубавата , прясна миризма , а други на цигари . Няма смисъл да се спори по въпорса  Grinning

# 81
  • Мнения: 123
дори когато бях пушач не съм пушила в тоалетната.Имам една приятелка в тях всички са пушачи и пушат и в тоалетната,аромата е ужасен,колкото и да пръскаш с ароматизатор нестава,пак си мирише.

# 82
  • Мнения: 656
Пушач съм, но не пуша в тоалетната.
Но комшията от първия етаж пуши в тоалетната и всичко идва при нас, направо ми идва да го  #2gunfireМного е неприятно.

# 83
  • Мнения: 4 585

Да. До тук видяхме, че около 9% от съфорумниците и съфорумките
ни пушат в кенефа, очаквайки събитието. Възможно е пушенето да
предизвиква контракции или отделяне на слуз. Не отговорихме на
въпроса на авторката обаче как да накара милото да престане, и
едновременно с това да си мисли, че това е негова идея, негово решение.
Демк и вълкът сит, и любовта цяла.

# 84
  • Мнения: 2 716
Благодаря ти Wolf  Peace
Също така, стана ясно, че ССФ не пуши, съпругът й също; само кофти-съседите развалят атмосферата. (както обикновено)

# 85
  • Мнения: 3 718
Аз съм една от тия дето са успели да отучат партнера от този навиг гнусен.
Как?  Praynig
Бивш пушач съм, от най злите. И мрънкям досадно  Mr. Green

# 86
  • Мнения: 2 716
Благодаря Шаманке  Peace
Това го правя 13 години. И пускам тема.
Дори философски подхождам. Предстаняйки тоз акт като свободна воля на индивида.

# 87
  • Мнения: 560
Не познавам хора, които пушат в тоалетната.
Не подозирах, че има такова явление.

Приятно ми е - Катя!
Е,как да не пуша в кенефа,бре!То т`ва цял ритуал-цигарата,кафето и вестника и не ме търси 40 мин. Blush
А за миризмата.....че то и без цигара не мрише на рози,така че.....

# 88
  • Мнения: 3 718
Индивида може да си освобождава волята както си ще, но предпочитам да е извън общите ни територии. Затова пък в тоалетната има чудесна малка библиотека с предпочитаната (му) фантастика и хич не отварям дума за положението на тоалетната чиния.

# 89
  • София
  • Мнения: 38 209
И аз съм много зъл бивш пушач. И преследвам мъжа ми навсякъде из малкия ни апартамент, докато не го пропъдя на балкона - при всякакво време.  А пък да пуши в тоалетната, която е и баня - направо ще го скалпирам! А ако детето влезе след това? Sick

# 90
  • Мнения: 46 437
Отговор 2.

Вкъши никъде не се пуши  Stop

# 91
  • Мнения: 6 315
Пушач съм, вкъщи се пуши само на балкона. Много е кофти когато някой пуши в тоалетната  Peace. Някой от съседите ни го прави и в банята и коридора сутрин мирише на цигари.

# 92
  • Sofia
  • Мнения: 4 562
В тоалетната на един офис бяха оставили кибрит с молба при лоша миризма да се пали по една клечка. За абсорбация най-вероятно.

Действа!

# 93
  • Мнения: 1 416
Не палим в тоалетната, въпреки че сме пушачи. Ужасно се задимява и дълго смърди. Имах съквартирантка, която си пушеше всекидневно в тоалетната. Вярно е, че цигарите действат благоприятно върху перисталтиката на червата.  Grinning Предпочитам обаче да изтичам до "свещеното място", не да го опуша...

# 94
  • Мнения: 189
Да, пуша в тоалетната. Рядко, но го правя. Никой от домашните не се е оплакал от миризмата.

# 95
  • Мнения: 1 120
за щастие сме непушачи,но съм надушвала въпросната миризма.найстина е много неприятна

# 96
  • София
  • Мнения: 2 271
Преди, когато пушех, съм пробвала един-два пъти да вляза в тоалетната с цигара, но бързо се отказах. Не толкова миризмата, защото на пушачите не им пречи миризмата от собствената им цигара, колкото самото място не ми се виждаше подходящо за пушене. Все едно да ям, седнала на тоалетната чиния  Sick Но има доста хора, които го правят с удоволствие.

# 97
  • Мнения: 4 473
Да, пуша в тоалетната. Рядко, но го правя. Никой от домашните не се е оплакал от миризмата.

Предимството да имаш 2 тоалетни. Simple Smile

# 98
  • Мнения: 17 402
В тоалетната на един офис бяха оставили кибрит с молба при лоша миризма да се пали по една клечка. За абсорбация най-вероятно.

Действа!

По- добре става със свещ Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт