Хранителен режим с кисело мляко -> 7 част...........

  • 26 081
  • 659
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 3 647
О, Благодаря. Надявам се и с ваша подкрепа.  Party
Hug HugПодкрепата я имаш  Hug Hug Hug останалото е в твой ръце

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Здравейте Млечки Hug



Хайде на закуска Wink
Аз съм много доволна от Луната вчера и онзи ден Party,и продължавам с вас Peace

Лек и успешен ден  bouquet

# 33
  • Мнения: 6 029
брутро мацки. моето меню вчера беше като оняденшното. днес смятам да карам на грейпфрути само.

# 34
  • Мнения: 2 159
Здравейте момичета,
Ще ме приемете ли във вашите редици Hug
Вече не мога да се гледам с тези сланинки, а и днес като пробвах зимните си панталони и направо ми се дорева - нямат закопчаване Blush
Вече с малката се кърмим само сутрин, така че е крайно време мама да помисли и за себе си Wink
Прочетох темата, но много не разбрах само мляко, месце, салатки и по 2 плода се яде така ли?
Мернах, че и ядки можело, маслинки, яйца. А сиренце?
Сега съм 65 кг, преди да забременея бях 57, не знам дали някога ще ги докарам, но определено ще се боря Peace
За сега съм на едно кафе, чудех се на обяд мога ли да си ям от манджата яйца със зеленчуци или не е добра идея?

# 35
  • Мнения: 3 647
barabana   за яйцата със зеленчуци може  Hug
внимавай със сиренето защото е високо калорично - в 100 грама са 350Ккал  Hug

# 36
  • Мнения: 6 029
аз съм си на килата преди да замина на почивка. но имайки предвид освинването там... след това тука... господ знае колко съм била качила.. видимо определено се бях подула.. а съм и в цикъл (което значи задържане на течности)... килата са си ми ок и съм доволна:)

# 37
  • Мнения: 5 468
то  май само двете  ще си стоим на мляко и  туй онуй  Hug Hug Hug
Не сте сами Peace! И аз съм на кисело мляко. Вчера изядох 3-4 ребърца, но по тях, колк омесо има... почти няма. А днес - 2 банана и това е то.
Надявам се да има резултат най-накрая. За сега едвам, едвам мърдам Close. 1 кг и това е.

# 38
  • Мнения: 5 468
лошото е че сол+вода=сланини Confused
Тъй ли? А аз що с е моря тогава? Правя си една кана с айрян, обаче вътре слагам много сол, щото така обичам... заради солта ли не дърпам надолу Tired?

# 39
  • Мнения: 6 029
лошото е че сол+вода=сланини Confused
Тъй ли? А аз що с е моря тогава? Правя си една кана с айрян, обаче вътре слагам много сол, щото така обичам... заради солта ли не дърпам надолу Tired?

ми да. я пробвай бе сол.. нищо, че обичаш солено...

# 40
  • Мнения: 5 468
 Cry няма щастие за мен...

# 41
  • Мнения: 3 647
Cry няма щастие за мен...
Пък и солта пречи на зрението.... Така, че  е по добре в по умерени количества да се ползва  Hug Hug
 Как сте млечни  красавици  bowuu  bouquet  bouquet

# 42
  • Мнения: 2 159
аз пак да попитам, че не ми стана ясно, такива неща като пиле с картофи, с ориз не могат да се ядат така ли? прочетох, че може по малко месце, ама не разбрах такива комбинации може ли?

# 43
  • Мнения: 3 647
аз пак да попитам, че не ми стана ясно, такива неща като пиле с картофи, с ориз не могат да се ядат така ли? прочетох, че може по малко месце, ама не разбрах такива комбинации може ли?
не ти  препоръчвам такива комбинации
яж ги разделно- единия ден пилето, другия ден картофите или ориза
наблягай на еднообразие за деня, разнообразие за седмицата  bowuu  chef  bouquet

# 44
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Привет и от мен Wink
Аз съм си тук,не съм се отказала Peace/този път/
Хапвам по 2,3 кофички Кис.мляко,много течности и отвреме на време нещо друго.
Чувствам се добре Peace
Надявам се и вие да сте така Hug

Общи условия

Активация на акаунт