Хранителен режим с кисело мляко -> 7 част...........

  • 26 070
  • 659
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 161
Добро утро,момичета!Минавам само да ви пожелая слънчева и усмихната нова седмица с много минуси. smile3525 newsm51 newsm10  love001

# 646
  • Мнения: 3 647
Добро утро, Млечни  красавици  Hug Hug Hug
Довечера  ще пускам  новата  тема Simple Smile  дайте по  един  бърз отчет Simple Smile  да ви сложа на първа страничка  bowuu bowuu bowuu

# 647
  • Мнения: 161
Веднага се отчитам от 64.500 на 02.05 сега съм 60.500,значи -4 кг newsm68 newsm44.Успех на всички newsm10

# 648
  • София
  • Мнения: 3 816
sisi67, браво! smile3501 Много добър резултат.

Аз няма да давам отчет, защото един килограм не го смятам за резултат. Wink
Сега си хапвам закуската с кисело мляко и овесени трици. Снощи хапнах тиквички и сиренце. За обяд съм намислила едни пилешки филенца на скара и салата.
Лек и успешен ден ви желая.  bouquet

# 649
  • Мнения: 3 036
Аз днес едното мляко ще го вмъкна при пържени тиквички.
Другото ще бъде вечерта.
До сега съм на едно кафе  и съм си направила 2 литра в хладилника айран.
Пия си го като огладнея и съм си добре.
Отчет още няма да давам,защото не съм си мерила всички мерки.
А освен кг.още какво се изисква?

# 650
  • Мнения: 3 647
desi_minkova, само  килограми  мисля да  слагам на първата страница - няма да е  таблици и сметки както е по другите  теми  Twisted Evil

# 651
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 828
прасето е -2кг за период от 17.04. до ден днешен Embarassedот 68кг целта е да стане 60кг
прасето не спазва стриктно режима през посочения период Embarassed
прасето не е пример за подражание, но се е взело в ръце ...
за първа страница ли съм?

бях се засилила да си купувам кантар, но нещо се разминавам с магазина Wink
обаче на к.мляко не прощавам - всяка сутрин по 1 кофичка с пшеничени трици. за закуската съм желязна bowuu изтървавам фронта къмто вечерта, когато милото се прибере и му правя компания на масата - там прегрешавам! не кой знае с колко, но понякога не издържам и после тоооолкова ме е яд на мен самата! понякога се ненавиждам заради слабата си воля по отношение на храната! а за други работи съм такъв инат Twisted Evil
мерси, на тези, които ме изчетоха! имах нужда да споделя Hug

успех на всички ни!!!

# 652
  • Мнения: 161
Не се отчайвай прасунчо.Всички сме имали такива периоди,важното е да упорстваш,няма да се даваме на тази храна,я!И на мен всичко ми се прияжда и ми мирише вкусно,но като си представя,че на следващия ден няма да се харесам пред огледалото и ми се отяжда(има ли такава дума-не знам).Кураж мила,ще успееш,щом за друго си инат и това няма да ти опре. smile3525 newsm10

# 653
  • Мнения: 3 036
Тогава и аз да дам отчет:
На 30 април  - 55 кг.
Сега   2 юни  - 52.200.
Крайна цел 49, айде 50 .

# 654
  • Мнения: 3 647
прасунчо, за първа страница си Wink  нищо че е  само килограм надолу - важно е че си  решила че искаш да се промениш и правиш всичко по силите си  да го подтигнеш  Hug Hug Hug

# 655
  • Мнения: 161
Добро утро,млечни красавици!Пожелавам ви лек и диетичен ден. newsm10 smile3525 smile3525

# 656
  • Мнения: 3 036
Да дам отчет за днес и до сега:
едно дълго кафе рано сутринта;
второ кафе към 11 часа;
На обед 300 грама череши и две големи чаши айран.
За довечера ще правя миш - маш и пак кисело мляко.
Успех и много много минусчета  Hug

# 657
  • Мнения: 142
Момичета, искам да ви питам някой пробвал ли е диетата, но само на кисело мляко? Аз мисля от утре да я почна само на по 2 млека колкото издържа ще се радвам да ми отговарите

# 658
  • Мнения: 3 647
Момичета, искам да ви питам някой пробвал ли е диетата, но само на кисело мляко? Аз мисля от утре да я почна само на по 2 млека колкото издържа ще се радвам да ми отговарите
да аз  съм я правила само  на две  млека на ден  - имаше поразителен  резултати, но  бях и  на 19 години Wink  за два месеца над 10кг смъкнах Wink

# 659

Общи условия

Активация на акаунт